Молодіжна субкультура

  Кожному з нас доводилося йти по вулиці, їхати в транспорті або просто дивитись телевізор і бачити людей, які у чомусь не схожі на інших. У когось на голові ірокез, хтось увесь у металі, а хтось у чорній шкірі мчить повз вас на мотоциклі. Найчастіше це і є виразники сучасних субкультур. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою індивідуальність, сказати сірій масі: “Я – особистість”. Неформалів у нас чомусь не люблять, не розуміють (і навіть не намагаються зрозуміти) і часто побоюються. Вони відверто ігнорують суспільну думку і живуть за власними правилами. На відміну від загальної думки, у більшості неформалів рівень інтелекту вище середнього, вони зазвичай багато читають, добре розуміються на музиці, і серед них чимало творчих людей.

  Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу приймають ту чи іншу субкультуру Тому необхідно знати про це imagesкультурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті.

  Молодіжна субкультура – будь-яке об'єднання молоді, що має власні елеме­нти культури, а саме: мову (сленг), символіку (зовнішня атрибу­тика), традиції, норми і цінності.

 

 

hip-hopth d4a596c32677851bd83ea15bf75005e5 молод

ванильки Ванільки
Готи
Готи
геймеры Геймери
Емо Емо
Металісти Металісти
Панки Панки
Растаманы Растамани
Скінхеди Скінхеди
Straight edge (Шлях навпростець) Straight edge (Шлях навпростець)
толкиенисти Толкієністи
треш Треш
Хіп-хоп Хіп-хоп
Хіпі Хіпі

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх