Молодіжна субкультура

  Кожному з нас доводилося йти вулицею, їхати в транспорті або просто дивитись телевізор і бачити людей, які у чомусь не схожі на інших. У когось на голові ірокез, хтось увесь у металі, а хтось у чорній шкірі мчить повз вас на мотоциклі. Найчастіше це і є виразники сучасних субкультур. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою індивідуальність, сказати сірій масі: “Я – особистість”. Неформалів у нас чомусь не люблять, не розуміють (і навіть не намагаються зрозуміти) і часто побоюються. Вони відверто ігнорують суспільну думку і живуть за власними правилами. На відміну від загальної думки, у більшості неформалів рівень інтелекту вище середнього, вони зазвичай багато читають, добре розуміються на музиці, і серед них чимало творчих людей.

  Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу приймають ту чи іншу субкультуру Тому необхідно знати про це imagesкультурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті.

  Молодіжна субкультура – будь-яке об'єднання молоді, що має власні елеме­нти культури, а саме: мову (сленг), символіку (зовнішня атрибу­тика), традиції, норми і цінності.

 

 

 

dateВ Японії виникла нова молодіжна субкультура "дате" – абсолютно здорові підлітки постійно носять медичні маски, щоб відгородитися від соціальних проблем, знімаючи їх тільки для поцілунків чи під час їжі.
"Дате" – не настільки ексцентричне явище порівняно з іншими молодіжними субкультурами у сучасній Японії.
Так, у країні налічується мільйон "хіхікоморі" – асоціальних людей, які живуть з батьками і майже безвилазно перебувають у своїх кімнатах.
Також багато галасу і навколо феномена "чоловіків-дівчат" –  гетеросексуальних юнаків, які обожнюють шопінг і задовольняються скромними посадами замість того, щоб робити кар'єру і заводити серйозні відносини з жінками, зазначає видання.
Але всі ці явища свідчать, що багато молодих людей не знаходять собі місця у суспільстві, де панує економічний застій, а довічне працевлаштування відійшло у минуле, підсумовує автор матеріалу.

 

молод

hip-hopth d4a596c32677851bd83ea15bf75005e5

baiker-001   Байкери
ванильки Ванільки
Готи
Готи
геймеры Геймери
Емо Емо
Металісти Металісти
Панки Панки
Растаманы Растамани
Straight edge (Шлях навпростець) Straight edge (Шлях навпростець)
Rapunzel-punk-edit-disney-princess-37074113-421-421 Tumbler girl (web punk)
толкиенисти Толкієністи
треш Треш
Хіп-хоп Хіп-хоп
Хіпі Хіпі

 

          

 

Козлов, В. Эмо : [документальный роман] / В. Козлов. - СПб. : Амфора, 2007. - 391 с. - (Subкультура).

*****

                Життя у стилі Хіп-Хоп [Текст] // Моє хобі. - 2018. - N 9. - С. 22.

                 Бітники : (англ. beat generation — розбите покоління) — літературний і молодіжний рух у США середини 1950 — початку 60-х pp. // Дніпро. - 2015. - N 7. - С. 142 - 147.

Захарова Ю. Художня культура як духовне явище. Субкультури : [урок-дослідження] / Ю. Захарова // Шкільний світ. - 2011. - N 4. -С. 14 - 16 вкл.

Кто такие "готы"? // Ромео и Джульетта. - 2015. - N 6. - С. 23 - 25.

Прудиус О. Сказати сірій масі: "Я - особистість" : [молодіжні субкультури] / О. Прудиус // Шкільний світ. - 2011. - N 7. - С. 14-19.

Субкультура "Эмо" // Позакласний час. - 2007. - № 10. - 81 - 82

Шимановський М. Стрейджери - бунтівники навпаки : [субкультурний рух, що пропагує здоровий спосіб життя] / М. Шимановський // Шкільний світ. - 2010. - N 8. - С. 19-23.

 

treffen    

 

 

Комментарии  

 
# Julieta 14.08.2019 21:35
ogrodzеnia betonowe cenniк robocizny ogrodzenia gotowe słupki: http://torgi.Imc-bel.ru/forum/messages/forum2/topic1130/message1406/?result=new drewniɑne z
metalem
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Вверх