Молодіжна субкультура

  Кожному з нас доводилося йти по вулиці, їхати в транспорті або просто дивитись телевізор і бачити людей, які у чомусь не схожі на інших. У когось на голові ірокез, хтось увесь у металі, а хтось у чорній шкірі мчить повз вас на мотоциклі. Найчастіше це і є виразники сучасних субкультур. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою індивідуальність, сказати сірій масі: “Я – особистість”. Неформалів у нас чомусь не люблять, не розуміють (і навіть не намагаються зрозуміти) і часто побоюються. Вони відверто ігнорують суспільну думку і живуть за власними правилами. На відміну від загальної думки, у більшості неформалів рівень інтелекту вище середнього, вони зазвичай багато читають, добре розуміються на музиці, і серед них чимало творчих людей.

  Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу приймають ту чи іншу субкультуру Тому необхідно знати про це imagesкультурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті.

  Молодіжна субкультура – будь-яке об'єднання молоді, що має власні елеме­нти культури, а саме: мову (сленг), символіку (зовнішня атрибу­тика), традиції, норми і цінності.

 

 

 

dateВ Японії виникла нова молодіжна субкультура "дате" – абсолютно здорові підлітки постійно носять медичні маски, щоб відгородитися від соціальних проблем, знімаючи їх тільки для поцілунків чи під час їжі.
"Дате" – не настільки ексцентричне явище порівняно з іншими молодіжними субкультурами у сучасній Японії.
Так, у країні налічується мільйон "хіхікоморі" – асоціальних людей, які живуть з батьками і майже безвилазно перебувають у своїх кімнатах.
Також багато галасу і навколо феномена "чоловіків-дівчат" –  гетеросексуальних юнаків, які обожнюють шопінг і задовольняються скромними посадами замість того, щоб робити кар'єру і заводити серйозні відносини з жінками, зазначає видання.
Але всі ці явища свідчать, що багато молодих людей не знаходять собі місця у суспільстві, де панує економічний застій, а довічне працевлаштування відійшло у минуле, підсумовує автор матеріалу.

 

молод

hip-hopth d4a596c32677851bd83ea15bf75005e5 

images   Байкери
ванильки Ванільки
Готи
Готи
геймеры Геймери
Емо Емо
Металісти Металісти
Панки Панки
Растаманы Растамани
Straight edge (Шлях навпростець) Straight edge (Шлях навпростець)
толкиенисти Толкієністи
треш Треш
Хіп-хоп Хіп-хоп
Хіпі Хіпі

 

          

 

Бітники : (англ. beat generation — розбите покоління) — літературний і молодіжний рух у США середини 1950 — початку 60-х pp. // Дніпро. - 2015. - N 7. - С. 142 - 147.

Захарова Ю. Художня культура як духовне явище. Субкультури : [урок-дослідження] / Ю. Захарова // Шкільний світ. - 2011. - N 4. -С. 14 - 16 вкл.

Кто такие "готы"? // Ромео и Джульетта. - 2015. - N 6. - С. 23 - 25.

Прудиус О. Сказати сірій масі: "Я - особистість" : [молодіжні субкультури] / О. Прудиус // Шкільний світ. - 2011. - N 7. - С. 14-19.

Субкультура "Эмо" // Позакласний час. - 2007. - № 10. - 81 - 82

Шимановський М. Стрейджери - бунтівники навпаки : [субкультурний рух, що пропагує здоровий спосіб життя] / М. Шимановський // Шкільний світ. - 2010. - N 8. - С. 19-23.

 

treffen    

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх