ТОП-10 найбільш затребуваних професій в Україні 2018

SMM-spetsialistyiЩоб випускнику визначитися з питанням, куди вступати і яку освіту дійсно принесе йому користь, необхідно вивчити ринок праці та попит на сучасних фахівців. Безумовно, деякі з дитинства знають, ким стануть у майбутньому, а ось у іншої частини населення це питання викликає ряд сумнівів.

Тут ви побачите перелік професій, які користуються попитом серед роботодавців України. Можливо, деякі з них можуть здатися вам не популярними на сьогоднішній день, але експерти запевняють, через кілька років саме фахівці цих галузей не будуть мати проблем з працевлаштуванням.

 

Корисні посилання

Портал «Моя кар’єра»

Сайт надає інформацію про ринок праці та актуальні професії, можливості для розвитку та правильної побудови кар’єри. Також на ньому можна пройти ліцензований міжнародний тест для визначення інтересів, вмінь та навичок та вибору майбутнього напрямку навчання.

 

Сучасна освіта в Україні та за кордоном

На сторінках журналу завжди актуальна інформація, поради, як правильно вибрати навчальний заклад і майбутню професію, і як отримати престижну освіту.

 


Вибір професії – вибір майбутнього

WJjOTAtYmУ дитинстві багато з нас мріють стати космонавтами,  балеринами або пожежниками, але, насправді, на більшість чекає значна кількість прозаїчних професій.

Вибір професії – справа, безумовно, відповідальна. Обираючи професію, людина не просто вибирає ту діяльність, яку їй доведеться виконувати увесь робочий час (що вже немало). Вона вибирає і спосіб життя, увесь його устрій.

Вибір професії і навчального закладу – мабуть, перша серйозна перевірка на дорослість…


      финанс директ

     Фінансовий директор

 

              

програм

 

Інженер програмного забезпечення  

       

менеджер

 

Менеджер з персоналу

 

 

оптометрист

 

 Оптометрист

 

 

дизайнер

 

Дизайнер

 

 

дельф ландш дизайн

 

 Ландшафтний дизайнер

 

 

 

Професії ХХІ століття

 

Вверх