У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Очікування з користю

Нове зображенняЧасто трапляються ситуації коли необхідно почекати: черга, час у транспорті або хвилини до початку якоїсь події. Чекати можна від кількох секунд до декількох годин.

Очікування разом з дитиною – дивовижна можливість для дорослого розвинути особисту креативність, вигадуючи завдання, що зосередять увагу дитини та керуватимуть її поведінкою.

___________________________________________

Читати далі

Літня психологічна студія креативу. Ресурси

DSC06547

Кожний учасник нашого проекту – це скарбниця досвіду, мудрості та творчих ідей. Ми прагнемо до того, щоб почуття особистої цінності і значущості надихали учасників на гідні вчинки та високі результати у будь-яких справах!

___________________________________________

Читати далі

Літня психологічна студія креативу. Почуття

DSC06351

У душі людини повсякчас панують різні почуття. Які? Сьогодні ми саме це і обговорювали. Усвідомити свій емоційний стан та зрозуміти, які хвилювання наповнюють співрозмовника виявляється досить непросто.

А що робити, коли почуття заважають ефективно взаємодіяти? Відповідь: жбурляти газетні кульки у стіну – всі залишились здоровими, а емоції знайшли вихід!

___________________________________________

Читати далі

Літня психологічна студія креативу. Спілкування

DSC06442

Для чого люди спілкуються?

Як спілкуватись ефективно?

Як зберігати повагу до партнера?

DSC06439DSC06461Про це ми не тільки говорили, але й проводили експерименти. Виявляється, що зовсім незручно спілкуватися, коли хтось значно вищий, коли велика відстань між співрозмовниками або, коли не бачиш свого партнера. Учасники зрозуміли цінність візуального контакту, безоціночних висловів, позитивного настрою та щирих звернень.

Свій досвід та знання з основ міжособистісних комунікацій вони відтворили у листі другу «Поради для якісного спілкування».

4 липня 2017

___________________________________________

 

Літня психологічна студія креативу. Здоров’я

DSC06284DSC06281Легко налаштуватись на роботу з позитивним настроєм та дружньою підтримкою допоміг маленький квест у пошуках теми дня. Фізичну та інтелектуальну вправність одночасно тренували діти під час виконання завдання з мовленнєвої креативності.

Разом з юними розумниками критично поглянули на рекламу: що нам пропонують і що ми насправді отримуємо. Тепер учасники наших занять можуть робити усвідомлений вибір, задовольняючи свої бажання.

___________________________________________

Читати далі