У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Навіщо дітям батьки

Clipboard0113112 грудня о 18.15 в Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться майстер-клас для батьків: «Навіщо дітям батьки, або Як зробити дитину слухняною»!

Ви отримаєте відповіді на хвилюючі питання виховання своїх дітей:

  • Що служить основою для розвитку «слухняної» дитини?
  • Що заважає якісному спілкуванню між дітьми і батьками?
  • На чому базується порозуміння в сім’ї?
  • Як спонукати дитину до виконання необхідних завдань?
  • Чого дорослі можуть навчитися у дітей?
  • У чому полягає батьківська мудрість?

Майстер-клас проведе практичний психолог Харківської обласної бібліотеки для дітей Олена Шоно. Фахівець працює індивідуально або у групах з дітьми та їхніми батьками методами арт-терапії: ізотерапії, казкотерапії, пісочної терапії, метафоричних асоціативних карт, глинотерапії.

Шановні батьки, запрошуємо вас відвідати наше заняття, щоб виховувати своїх дітей успішними та знайти з ними порозуміння!

Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова! Телефонуйте: 096 727 68 32

Професії та професіонали: шлях до успіху

DSC07750

«Професії та професіонали: шлях до успіху» – саме на таку актуальну тему 29 листопада 2017 року пройшов тренінг для учнів 9 класу.

Головною метою цієї зустрічі було познайомити школярів зі стратегією планування свого життя та досягнення особистих цілей.

 

Читати далі

Успішний Я

 Що таке успіх? А як він виглядає? Як його досягти? Такі непрості запитання обговорювали з підлітками на тренінгу «Успішний Я». Учасники звернули увагу, що успіх – це поняття суб’єктивне, і тільки сама людина може визначити у себе цей внутрішній стан.

Щоб було легше зрозуміти цей стан та відчути його, дівчата, перш за все, створили автопортрети – картини, в яких відображені найкращі риси, які випромінюють радість та визнання себе. Під час обговорення, автори змогли презентувати свої роботи та висловити власну думку щодо визначення поняття успіху у своєму житті. Для цілісного сприйняття власного успіху та його різноманітних проявів ми створили яскраві колажі «Успішний Я». Дівчата працювали зосереджено, проявляли творчість та інтерес, адже недостатньо просто обговорити нагальне питання. Важливо максимально точно уявити те, що хочеш отримати, створити так званий «маячок» у напрямі якого будеш рухатись.

Для учасників цього тренінгу відчуття успіху тепер набагато зрозуміліше. А головне – вони знають, що робити і як необхідно діяти! Адже самі визначили конкретні крокі і дії до цього стану творчості, упевненості, щирості, визнання та відповідальності!

Будьте успішними і ви, щоб змінити життя на краще!

26 жовтня 2017 року

 

Ресурси глінотерапії

23434693 1602695893121915 7612838286531839866 n12 листопада 2017 року в Харкові відбувся майстер-клас з глінотерапії для психологів, педагогічних працівників, студентів та батьків з дітьми. Заняття проводила психолог, психотерапевт Анна Васильєва, яка тривалий час працювала з дітьми тимчасово переміщених осіб. Фахівець щиро ділилась особистим досвідом та професійними секретами роботи з цим матеріалом.

Практичний психолог бібліотеки Олена Шоно також відвідала цей захід, щоб поповнити свою професійну скарбничку новими вправами та техніками для відвідувачів нашої книгозбірні.

Глина – це природний матеріал, що дивовижним чином впливає на стабілізацію емоційного стану, дозволяє виразити агресію та відчути безпеку. І найголовніше – під час роботи з глиною відбувається несвідоме структурування труднощів і розуміння шляхів їх вирішення, наповнення енергією та внутрішнім ресурсом.

Запрошуємо батьків з дітьми на заняття з релаксації та розвитку засобами глинотерапії!

Кроки до здорового способу життя

DSC06990

17 жовтня 2017 p. у нашій бібліотеці відбувся майстер-клас «Практичні кроки до здорового способу життя» для бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Київського району.

Під час теоретичної частини учасники дізналися, що для більш ефективного формування навичок здорового способу життя необхідна «позитивна» мотивація. Вона виявляється у діях, спрямованих на досягнення певних цілей, а не запобігання чи уникнення чогось.

 

 

___________________________________________

Читати далі