У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Розвиваюче заняття «Креативність у кожному з нас!»

SAM 2369Креативність – слово, яке сьогодні у всіх на вустах. Креативність – це здатність створювати і знаходити нові оригінальні ідеї, відхиляючись від прийнятих схем мислення, успішно вирішувати завдання нестандартним чином. Це бачення проблем під іншим кутом та їх вирішення унікальним способом.
9 листопада 2018 року практичний психолог Харківської обласної бібліотеки для дітей завітала до дітей-підлітків приймача-розподільника для дітей ГУМВД України в Харківській області з розвиваючим заняттям «Креативність у кожному з нас!».

 

 

Читати далі

Дитяча казкотерапія

 


unnamed  12 жовтня 2018 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей практичним психологом була проведена казкотерапія із дітьми ДНЗ №119.

Коли народилася казка? Напевно тоді, коли народився світ. У давні часи за допомогою казки передавали важливі знання про світобудову, закони природи і людські стосунки.
Казкотерапія або «лікування казкою» – це новий напрям прикладної психології, яку широко використовують лікарі, психологи і педагоги. Особливо актуально застосовувати казкотерапію для дошкільнят. Адже вона підходить усім дітям і може допомогти подолати різні проблеми в житті дитини.
Казкотерапія відмінно підходить як для молодших, так і для старших дошкільнят. В залежності від завдань, використовують різні форми казкотерапії.

Читати далі

Навички ефективного спілкування

35143

В житті людини чимало важливих тем, які щоденно привертають особливу увагу: здоров’я, дружба, сім’я, спілкування… І кожна тема – величезний простір для пізнання та досвіду. Під час психологічних тренінгів, які проходили у червні для відвідувачів пришкільних таборів ХЗОШ № 36 та учнів ХПЛ № 5, підлітки шукали відповіді на актуальні питання:

Що в житті найважливіше?

_______________________________________

Читати далі

Психологічно-розвиваюче заняття

 

IMG-0241IMG-024210 жовтня 2018 року до Харківської міської дитячої обласної бібліотеки завітали учні 3-А класу ЗОШ №36 на психологічно-розвиваюче заняття, метою якого було згуртування групи і побудова ефективної командної взаємодії.
Згуртованість учнів – це можливість для команди стати єдиним цілим для досягнень конкретних ідей і завдань. Спільні цілі – це навчання в школі, отримання хорошої освіти та збагачення чудового настрою на весь день – це неабияк важливо для наших учнів! І для того, щоб більш ефективно домогтися цих цілей, учні отримали підтримку від психолога. Адже тільки згуртований колектив може досягти багатьох вершин і перемог!

 

Command style. Підведення підсумків

DSC030

Завершальна зустріч проекту "Command style". Вже розкрито таємниці усіх вісьмох кольорових вагончиків. Але виникає запитання: Чого не вистачає цьому потягу?

Не довелося довго міркувати. Маленькі розумники одразу ж дали відповідь:

- Не вистачає пасажирів!

Проїхавши чарівним потягом дивовижний шлях тривалістю у 9 занять, наші мандрівники отримали чимало знань, навичок та вражень.

 

Фото:

 

_______________________________________

Читати далі