У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Майло О.Франк «КАК УБЕДИТЬ СОБЕСЕДНИКА ЗА 30 СЕКУНД»

35305965 2078433295777839 1597958375071547392 n

«Майбутнє – це швидкісний автомобіль без водія. Чи бажаєте Ви стати водієм? Отже, Вам потрібно обрати напрямок руху! Чи, можливо, ви бажаєте, щоб хтось інший приймав за вас рішення? Не реба залишатися пасажиром. Нехай інші знають, що Вам потрібно і куди Ви хочете їхати. 30 сеунд – ваш ключ. Саме стільки часу потрібно, щоб сформулювати власну позицію. Ця книга навчить Вас, як складати та використовувати повідомлення з 30 секунд у будь-якій ситуації. Саме це і допоможе Вам посісти місце водія».

 

 

Брайан Трейси «УПРАВЛЯЙ СВОИМ ВРЕМЕНЕМ И УДВОЙ РЕЗУЛЬТАТЫ»

35145359 2078433292444506 3385126230083764224 n

Чимало людей у світі страждають від власної неорганізованості, однак цей недолік можна легко виправити. Сучасні підлітки вже усвідомлюють ціну часу та важливість його якісного використання.

У запропонованій книзі автор стисло розповідає про те, як за допомогою простих методів самоорганізації збільшити власну ефективність, налагодити роботу та особисте життя, навчитися більше встигати та не витрачати час на дрібниці.

Брайан Трейсі – відомий спеціаліст із персонального коучінгу – пропонує перевірені методики, які допомогли тисячам людей.

Книга розрахована на найширше коло читачів різного віку, зайнятих у різних сферах діяльності.

 

 

Георгий Огарев "39 ЗАКОНОВ УПРАВЛЕНИЯ СОБОЙ"

81597

В книзі зібрані закони керування собою, які покликані допомогти читачеві опанувати себе, ефективно будувати стосунки з людьми, радіти життю, йти до особистого успіху, організувати своє життя так, як сама людина вважає за потрібне.
    Кожний закон супроводжується історичним матеріалом, що підтверджує його ефективність. Висвітлена зворотна сторона закону застерігає читача від можливого зловживання у мистецтві самоуправління.

 

 

 

Книжкова полиця молоді

   Ми вважаємо, що електронні публікації не замінюють паперові, а роздруковувати електронні матеріали дорого та й не зручно. Електронна версія книжки буде доповнювати паперову, а не конкурувати з нею. Саме тому ми розміщуємо на нашому порталі тексти книжок (усі матеріали взяті з відкритих джерел).
  Шановні автори, якщо ви гадаєте, що розміщення книжки зачіпає  ваші інтереси, як власника прав на неї, то напишіть нам про це в коментарях, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Брайан Трейсі МАЛЕНЬКА КНИГА

Clipboard02"Маленька книга гарних порад про дар упевненості у собі" представляє досвід одного з найбільш авторитетних у світі експертів з питань мотивації Б.Трейсі.
     Цитати, що наведені в книзі, змушують людей замислитись над тим, як вони живуть, переглянути свою поведінку, допомагають подолати невпевненість, що заважає досягти цілей. Вони звертають увагу на можливості стати успішним та щасливим.
      Слова Брайана Трейсі спонукають вас повірити в себе і стати господарем власного життя.
    Книга буде корисною і для молоді, і для дорослих, які прагнуть змін і примноження особистих досягнень.