У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Книжкова полиця молоді

   Ми вважаємо, що електронні публікації не замінюють паперові, а роздруковувати електронні матеріали дорого та й не зручно. Електронна версія книжки буде доповнювати паперову, а не конкурувати з нею. Саме тому ми розміщуємо на нашому порталі тексти книжок (усі матеріали взяті з відкритих джерел).
  Шановні автори, якщо ви гадаєте, що розміщення книжки зачіпає  ваші інтереси, як власника прав на неї, то напишіть нам про це в коментарях, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Георгий Огарев "39 ЗАКОНОВ УПРАВЛЕНИЯ СОБОЙ"

81597

В книзі зібрані закони керування собою, які покликані допомогти читачеві опанувати себе, ефективно будувати стосунки з людьми, радіти життю, йти до особистого успіху, організувати своє життя так, як сама людина вважає за потрібне.
    Кожний закон супроводжується історичним матеріалом, що підтверджує його ефективність. Висвітлена зворотна сторона закону застерігає читача від можливого зловживання у мистецтві самоуправління.

 

 

 

Степан Процюк МАРІЙКА і КОСТИК

 

KMІсторія цієї книги про підлітків і для підлітків…
      Марійка і Костик не чекали на нього, а воно раптом прийшло. На нього ніхто не чекає, адже воно Перше. Несміливе, полохливе і до кінця не усвідомлене.
     Прокохання Марійки і Костика, здається, знала вся школа. Поза очі їх називали Ромео і Джульєттою. Їм заздрили, чинили перешкоди й не хотіли зрозуміти. Однак від того вони ще дужче вірили у своє кохання, а тому ця історія має інший фінал, аніж у шекспірівських героїв. Узагалі ж, до фіналу історії ще далеко. Чи вдасться зберегти закоханим своє почуття і чи стане перше кохання єдиним? Розвиток сюжету читайте в наступній повісті відомого сучасного українського письменника Степана Процюка «Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика».

 

Брайан Трейсі МАЛЕНЬКА КНИГА

Clipboard02"Маленька книга гарних порад про дар упевненості у собі" представляє досвід одного з найбільш авторитетних у світі експертів з питань мотивації Б.Трейсі.
     Цитати, що наведені в книзі, змушують людей замислитись над тим, як вони живуть, переглянути свою поведінку, допомагають подолати невпевненість, що заважає досягти цілей. Вони звертають увагу на можливості стати успішним та щасливим.
      Слова Брайана Трейсі спонукають вас повірити в себе і стати господарем власного життя.
    Книга буде корисною і для молоді, і для дорослих, які прагнуть змін і примноження особистих досягнень.

Елінор Портер ПОЛЛІАННА

 

PAЦю історію написала американська письменниця Елінор Портер ще у 1912 році, і вона миттєво стала улюбленою книгою багатьох дітей. З того часу вже багато поколінь юних читачів захоплено співпереживають пригодам маленької дівчинки, а книга продовжує своє довге життя.
    Головна героїня повісті – дівчинка з дивним іменем Полліанна – сирота. Вона зуміла змінити життя цілого міста і відкрити серця його мешканців. А відбулось це перш за все тому, що Полліанна вміла любити, вірити, сподіватись і дарувати радість.
    Історія насичена яскравими і живими образами героїв, драматичним, пом’якшеним нотками гумору, викладанням, безмежною людяністю і любов’ю.
     Книга має продовження – другу частину. В ній іде розповідь про життя вже дорослої дівчини. Але не дивлячись на новий рівень життя та відповідальності, Полліанна залишається все такою ж життєрадісною та натхненною особистістю.