У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

О.Л.Лаврик, І.В.Ткаченко «Як допомогти дитині стати успішною? Тренінги для батьків»

 

26696567 2000551193566050 1062826896 nЯк виховати дитину успішною і чи існують критерії успішності? Які помилки призводять до того, що діти припиняють слухатися батьків? Яка любов може зіпсувати дитину? І найголовніше – що робити батькам у стосунках із своєю дитиною?

Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете у цій книжці. Завдяки їй ви дізнаєтесь про методики виховання дітей в інших країнах, навчитеся самоконтролю та визначите свій тип поведінки, який дзеркально відбивається на малюкові, а також зможете підготувати сина чи доньку до дитячого садка та школи.

Вашому малюкові більше не загрожуватимуть страхи, невпевненість у собі, лінь. Вам залишиться лише спостерігати, яким щасливим і успішним зростає ваш малюк!

 

А.Чапай "Тато в декреті"

Clipboard01111Дуже зворушлива розповідь батька у відпустці з догляду за дітлахами «Тато в декреті» дає гарну можливість  подивитись на власний материнський досвід новими очима. Те, що пересічна мама зазвичай вважає дрібним і неважливим – витримування капризів, недосипання, утома роздратування – раптом починає мінитися новими фарбами маленького подвигу.

Виявляється, що досвід «батьківського щастя» мало чим відрізняється від «радощів материнства». Ті самісінькі тривоги з приводу хвороб, те саме розчулення від уранішніх обіймів, той самий клопіт виховання й така самісінька гордість за дітей. Є тільки одна різниця: тата в декреті – це все ще рідкість. (Р.Радчук)

Книжкова полиця батькам

Ми вважаємо, що електронні публікації не замінюють паперові, а роздруковувати електронні матеріали дорого та й не зручно. Електронна версія книжки буде доповнювати паперову, а не конкурувати з нею. Саме тому ми розміщуємо на нашому порталі тексти книжок (усі матеріали взяті з відкритих джерел).
  Шановні автори, якщо ви гадаєте, що розміщення книжки зачіпає  ваші інтереси, як власника прав на неї, то напишіть нам про це в коментарях, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Л.Шрагіна "15 табу для мамусь і татусів"

22690676 1963679777253192 456745545 oЧому діти не завжди поводяться так, як нам хочеться? Чому їхня поведінка нас дратує? Чому вони часто чинять нам на зло? Чи цілком усвідомлюють такі свої вчинки? Якими внутрішніми мотивами і причинами керуються?

Відповіді на ці запитання – чи не найболючіші для нас, батьків. Але варто пам’ятати: вони, наші діти, не народжуються противними, грубими, зухвалими, деспотичними чи егоїстичними. Вони стають такими, якщо ці риси за певних обставин у спілкуванні з іншими людьми допомагають їм домогтися бажаного. Про те як уникнути прикрих помилок у вихованні, про табу для батьків у спілкуванні зі своїми дітьми йтиметься у цій книжці.

О.В.Первушина "Вижити в початковій школі... Як?"

21935401 1952144508406719 1918455737 nДана книга – безцінний помічник для батьків, джерело реальних практичних знань із питань "як вижити в початковій школі". Вона унікальна, тому що цу ній містицья усе:

  • тести "очікувань" – чого очікують батьки від школи і від дитини;
  • як правильно обрати школу, на що в першу чергу звернути увагу;
  • чому присвятити літо перед школою;
  • як допомогти дитині успішно адаптуватися в школі;
  • як стежити за навчанням дитини;
  • як ефективно розв'язувати проблеми, що виникають в школі;
  • як будувати стосунки з батькіським комітетом і вчителями;
  • чого повинні навчити дитину в початковій школі.

Книга відрізняється не тільки безпрецедентним обсягом проактичної інформації, але й легким, довірчим стилем. Адресована батькам, дідусям і бабусям, а також усім, чиї професійні інтереси пов'язані з вихованням дітей.