У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

ТЕСТ: ХІБА Я НЕ ДЖЕНТЛЬМЕН?

Про те, що всі люди – різні, і саме з цієї причини всі до одного чудові, ти, сподіваємося, знаєш. Може бути, знаєш заодно, який є ти? Це зовсім не просте запитання. Від того, якими ми є, залежить, яким людям ми більше подобаємося, з ким із них нам найлегше будувати відносини. Адже наші звички і погляди на життя, як і наша зовнішність, допомагають завойовувати симпатії. Так що швидше відповідай на питання нашого тесту, і ти дізнаєшся, джентльмен ти, а, можливо, «ковбой» або навіть «артист» ...

Читати далі

ТЕСТ: ПОЛЬЗУЕШЬСЯ ЛИ ТЫ ПОПУЛЯРНОСТЬЮ У МОЛОДЫХ ЛЮДЕЙ?

К этому стремятся все девчонки, даже если не хотят в этом признаться. Ведь ничего не может быть лучше, чем ловить на себе восхищенные взгляды и получать комплименты. А приглашения на свидания и зависть менее удачливых подруг делают нас еще счастливее. Вот только иногда бывает важно знать, какого рода та популярность, которой ты пользуешься, и есть ли у тебя повод для гордости, а у твоих подруг – для зависти? Хочешь раскрыть этот секрет? Тогда предлагаемый тест непременно тебе в этом поможет.
Вспомни, какой из приведенных вариантов поведения тебе свойственен, а какой – нет.

Читати далі

ТЕСТ: ЩО ВІН ДУМАЄ ПРО МЕНЕ?

ПЕРШЕ КОХАННЯ

Коли ми з ким то знайомимося, нам стає вельми цікаво, що ця людина про нас думає? А якщо ми до того ж намагаємося добитися симпатії цієї людини, то приділяємо пильну увагу всьому тому, що він говорить і робить.
Ось тільки розтлумачити чужі слова і вчинки буває досить складно. Але ми впевнені, що, відповівши на питання нашого наступного тесту, ти зможеш краще зрозуміти, якої думки про тебе твій обранець.
Просто згадай, як він веде себе в таких ситуаціях:

Читати далі

ТЕСТ: ЧИ ТИ ПОДОБАЄШЬСЯ ЇЙ?

ПЕРШЕ КОХАННЯ

Хлопці твого віку часто вдають, ніби їм байдуже, що думають про них представниці протилежної статі. Але ж це зовсім не так! А вже якщо тобі сподобалася одна з їх числа, то тобі просто жах як цікаво, чи подобаєшся їй ти? А оскільки ворожіння на кавовій гущі сьогодні не в моді, пропонуємо відповісти на питання наступного тесту.
Прочитай питання та затвердження і відповідай «так» чи «ні».

Читати далі

ТЕСТ: ТВОИ СКЛОННОСТИ?

Тебе интересно, к чемуты больше склонен и на что способен? А быть может, ты это уже знаешь, но все же хочешь проверить свои предположения? Тогда непременно ответь на вопросы нашего следующего теста. Возможно, это поможет тебе больше о себе узнать и определиться с выбором будущей профессии или учебного заведения.
Постарайся остановиться на том из предлагаемых вариантов, который покажется тебе наиболее удобным или рациональным.

Читати далі