У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Візитівка психолога

 

 

ШОНО ОЛЕНАЯ – практичний психолог Харківської обласної бібліотеки для дітей, Олена Петрівна Шоно. Працюю з читачами нашого закладу – дітьми від 3 років, підлітками, студентами, дорослими.
Останнім часом знання з психології стають у пригоді у повсякденному житті кожної людини. Цим знанням не навчають в школі, кожний набуває їх власним шляхом на власному досвіді. Це може бути тривалий і складний процес. Але, якщо бути уважним, то кожна ситуація навчає людину, дає їй важливі знання та формує відповідні навички. Тож, моя задача – допомогти усвідомити власний досвід, зрозуміти, чому може навчити певна ситуація, і знайти можливості для змін.

 

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Вітаємо нашу колегу, практичного психолога  Олену Петрівну з новонародженою донечкою Маргаритою!
З теплотою у серці адміністрація закладу та співробітники бажаємо здоров’я родині, сил, терпіння та наснаги у вихованні майбутньої гідної людини нового покоління!
Народження нової людини - надзвичайна подія! Нова людина - початок нового життя, нових ідей та творчості, - розвиток нашої держави.
Дочка – це завжди радість, сміх та посмішка у домі! Бажаємо розвиватися та радіти кожної миті, дарувати тепло оточуючим та насолоджуватися найкращими моментами в житті!
Нехай Янгол Охоронець буде завжди поруч!