zd title

«Vaietudo bonum optimum! – «Здоров'я – найвище благо!»
Що таке здоров'я? Що таке хвороба? Чому одні люди здорові, а інші хворі?
У цьому розділі можна знайти відповіді на ці та багато інших питань.

Програма «Бібліотека – територія «Здоров’Я»»

 

Президент затвердив

Нацстратегію здорового способу життя

thumb-newsDocument-564x376-907dПетро Порошенко підписав Указ «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», метою якої є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі.

*****

 


детям о коронавирусе2Любі діти! Поговоримо про найболючішу тему сьогодення, про яку ви чуєте з  екранів телевізорів, яку постійно обговорюють ваші батьки і яка всіх добряче лякає. Так, у всьому світі пандемія небезпечного грипу. Він називається коронавірус. Майже всі країни зараз на карантині, і в нашій країні карантин теж. Ви напевно чули про те, що цей грип дуже серйозний і небезпечний. Але не все так страшно. Діти, в основному, легко переносять цю хворобу. У них можуть з'явитися невеликі симптоми захворювання, такі як температура, кашель, хворе горло, нежить, ломота в тілі і чхання, які швидко зникають.
Є речі, які можуть допомогти тобі і оточуючим не заразитися і залишатися здоровим .

 

 

Коронавірус. Без паніки!


Весь світ зараз охоплений пандемією коронавірусу. З екрану телевізора звучать новини, які лякають. Батьки теж часто обговорюють цю тему один з одним і з родичами. Тобі страшно, і це природно. Але наскільки все серйозно, і чи варто піддаватися паніці?
Людство кілька разів стикалася з пандеміями. З кожним новим поколінням воно все краще і краще вчиться перемагати смертоносні хвороби.

 

 

 

 

*****

 

deti-yogaЗдоровий спосіб життя та зміцнення  здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя. Адже наше здоров’я сьогодні – це основа здоров’я  майбутніх поколінь.

 

У рамках виконання Закону України про охорону здоров’я Харківська обласна бібліотека для дітей розробила довготривалий проект «Бібліотека – територія здоров’Я», який містить такі складові:

 

  • проведення тематичних заходів, присвячених формуванню у дітей навичок здорового способу життя;
  • створення та презентація книжкових тематичних виставок;
  • презентація різноманітних форм здорового харчування;
  • знайомство з авторською методикою оздоровчої гімнастики «Анжелетика» та проведення на її основі групових занять для читачів та співробітників бібліотеки;
  • висвітлення на Регіональному сайті дитячих бібліотек «Бібліомістечко» у розділі «Здоров’я та розвиток дитини» матеріалів партнера проекту дитячого лікувально-профілактичного центру «Неболійко».

анжелетика