zd title

«Vaietudo bonum optimum! – «Здоров'я – найвище благо!»
Що таке здоров'я? Що таке хвороба? Чому одні люди здорові, а інші хворі?
У цьому розділі можна знайти відповіді на ці та багато інших питань.

Новий рекорд України

 


Катерина СадурськаЗнову нас потішили наші спортсмени! Харків'янка Катерина Садурська у складі збірної команди України стала чемпіонкою світу та встановила національний рекорд у вільному зануренні на змаганнях з фрідайвінгу, здійснивши найглибше занурення глибиною 92 м!
Катерина Садурська народилась у 1992 році в Миколаєві. Вона відома в Україні як спортсменка із синхронного плавання.

Читати далі

Чемпіонат Європи з водних видів спорту

 "Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"

 

Украинские синхронисткиЧемпіонати Європи з водних видів спорту під егідою Європейської ліги плавання проводяться з 1926 року. У програму першості зазвичай включалися змагання з плавання у басейні та відкритій воді, стрибків у воду, водного поло та синхронного плавання. З 1999 року чемпіонат Європи з водного поло проводиться окремо. З 2009 року в непарні роки проходять і окремі чемпіонати Європи зі стрибків у воду.

Читати далі

Спортивне орієнтування. Чемпіонати світу 2022

 "Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"

 

Спортивне орієнтування - цікавий і досить «дешевий» вид спорту, для занять яким не потрібні дорогі спортивні споруди, що визначає його популярність у світі. Спортивним орієнтуванням займаються більш ніж 40 країнах світу. У більшості країн цей вид спорту став найбільш широко розповсюджуватися у 30-х роках ХХ століття.

Читати далі

Всесвітня Шахова олімпіада 2022: золото наше!

"Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"

 

middle 591952Шахова олімпіада – командне змагання шахістів, які представляють країни та території членів ФІДЕ. Ці змагання проводяться з 1927 року, до 1940 року їх називали «турнірами націй». Як головний приз розігрується перехідний золотий кубок Гамільтона-Рассела, і кожен учасник команди, що перемогла, отримує золоту медаль. Кожен матч проводиться на чотирьох дошках. Склад команди: 4 основні шахісти і 2 запасні, до 1950 року і з 2008 року – 1 запасний. З 1976 року ФІДЕ стала проводити олімпіади не за круговою, а за швейцарською системою, стимулюючи, таким чином, участь у них шахістів країн, що розвиваються, яким надається можливість зустрітися з найсильнішими шахістами світу.

Читати далі

Олександр Усик – найкращий!

 "Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"
 

Олександр УсикСьогодні ми розповімо про ще одну спортивну перемогу нашої України, яку їй приніс легендарний боксер Олександр Олександрович Усик. Це непереможений український боксер-професіонал, який виступає у першій важкій та важкій вагових категоріях. Кращий боксер незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring (2022-н.в.).

 

Читати далі