Пам'яті безвинно звинувачених

день памяті жертв політ

 

15 травня 2022 - День пам'яті жертв політичних репресій

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусове психіатричне лікування. Репресії – великий злочин проти людини. Не забудемо безневинно загублені душі…

Переглянути

Ти наше диво калинове

 

2020 02 21a-1

 

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Свято проголошено на генеральній конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

Кожна мова світу – неповторна та особлива. Кожна нація має невід’ємне право розвивати і плекати свою мову. Мова зберігає силу народу, його єдність, свободу, історію та виняткову культуру.

В це чудове свято пропонуємо вам переглянути книжкову виставку присвячену нашій рідній українській мові.

Переглянути

 

Небесна сотня Євромайдану

1645176029458 1

 

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Саме в ці дні вісім років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Цього дня ми віддаємо шану синам України, які поклали життя за свою країну.

Пропонуємо вам ознайомитися з книжками, які розкривають подробиці цих трагічних подій.

Переглянути

"Що такого б почитати "

 Щоб такого почитати

 
Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія – зі своїми героями, подіями і атмосферою. Читаючи книги, ми занурюємося в цей світ, радіємо або сумуємо разом з персонажами, співчуваємо їм або висловлюємо своє засудження. Запрошуємо до бібліотеки переглянути книжкову виставку "Що такого б почитати",  де представлені найцікавіші книжки на різні смаки. 

Вверх