«Євросоюз: рука дружби та допомоги»

ukrainian-war-with-russia-peace-in-ukraine-support-from-eu-for-ukrainians-european-and-ukrainian-flag-together-helping-hands 165545-1953

24 лютого російські збройні сили розпочали великомасштабне вторгнення в Україну. Почалася жорстока та кривава війна за свободу та незалежність нашої країни. Допомога Євросоюзу була миттєвою. Він запропонував свою політичну, гуманітарну, фінансову та військову допомогу нашій державі.

Ми докладно зупинимося на вкладі кожної окремої країни Євросоюзу, яка простягла нам у ці страшні та непрості часи руку дружби та підтримки.

Дякуємо їм, ми не забудемо цю допомогу

та просте людське співчуття!

Читати далі

Спортсмени України

 

Українки-призери на чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

 

orig 54814915-23 квітня у Єревані проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики 2023 року. Першість Старого світу, що вперше проводиться у Вірменії, можна назвати одним із кваліфікаційних турнірів до Олімпійських ігор-2024. За правилами кваліфікації умовою відбору на Ігри у Парижі є участь у трьох найбільших міжнародних змаганнях. Чемпіонат Європи в Єревані належить до них. Медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики – 2023 розігрувалися у наступних вагових категоріях: Жінки: до 45 кг, до 49 кг, до 55 кг, до 59 кг, до 64 кг, до 71 кг, до 76 кг, до 81 кг, до 87 кг, понад 87 кг.Чоловіки: до 55 кг, до 61 кг, до 67 кг, до 73 кг, до 81 кг, до 89 кг, до 96 кг, до 102 кг, до 109 кг, понад 109 кг.Усього Україну на турнірі представляли 17 спортсменів: 5 — у чоловічих турнірах, 12 — у жіночих. Найкращі результати у Єревані продемонстрували Ірина Деха та Каміла Конотоп — вони стали абсолютними чемпіонками !

 

Найсильніша людина Європи-українець!

 
кордияка2 квітня 2023 року, в британському Лідсі завершився турнір серед стронгменів Europe's Strongest Man. За його підсумками, найсильнішою людиною Європи став українець Павло Кордіяка. Відповідне звання вдруге поспіль отримує спортсмен із України. Минулого року на змаганнях у Лідсі перше місце посів Олексій Новіков. У 2023-му він також був присутнім на турнірі у Великій Британії, проте поступився першим місцем співвітчизнику.
Кордіяка Павло Михайлович - український силач, Найсильніша людина України 2020, абсолютний чемпіон України 2019, 2020 років, чемпіон світу з Логліфту 2019, переможець World Strongman games Uzbekistan 2019 року.
Народився 2 липня 1995 року у м. Львів. Вчився у СЗШ №99. У шкільні роки активно займався спортом, зокрема футболом, акробатикою та танцями. Після закінчення школи поступив у Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського на факультет фізичної реабілітації. Тренування зі стронґмену почав у 2014 році.

 

 


 

"Спортсмени України на рубежі захисту та допомоги Україні"

 

укр спортНа сьогоднішній день спорт не може бути поза політикою. Багато спортсменів, громадян нашої країни, прагнуть допомогти Україні в цей непростий час. Загалом кожен представник спортивного світу допомагає армії по-різному. Хтось вступає до лав ЗСУ чи ТРО та захищає цілісність держави. Інші проводять аукціони мячів із автографами, медалей, футболок тощо, відправляючи виручені кошти на допомогу українській армії, передають автомобілі для потреб збройних сил України. Треті публічно висвітлюють усі події, займаються волонтерською діяльністю.

Допомога кожної людини у справі нашої перемоги неоціненна. «Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати російського агресора та повернути мир та стабільність на Європейський континент», – сказав наш міністр Олексій Резніков.


Наближатимемо перемогу!

Читати далі

«Тремоло та його європейська місія»

СахновщинаДо Року Європи в Україні та з метою поглиблення знань учнів про країни Європи та обговорення беззаперечності європейського вибору нашої держави в майбутньому, 30 січня 2020 року бібліотекарі Сахновщинської районної дитячої бібліотеки завітали до учнів 3-А класу  місцевого ліцею № 1 та провели для них пізнавальну гру «Тремоло та його європейська місія». Бібліотекарі розповіли дітям незвичайну історію гладенького кабанчика Тремоло, що вирушив до Європейської Комісії у Брюсселі, аби поліпшити добробут своїх друзів.

Читати далі

Музеї та замки Північної Вестфалії

Віртуальна подорож
 

 Вашій увазі представлені фото та опис деяких музеїв і замків Північної Вестфалії в Німеччині

 

Музеї та замки Північної Вестфалії

 

Знайомство з Королівством Нідерландів

Богодухів - НідерландиБібліотечний non-stop «Країнами Євросоюзу» зупинився в Сазоно-Баланівській бібліотеці-філії КЗ «БЦБС». Кожна людина мріє про подорожі найцікавішими куточками нашої неосяжної планети. Проте жодна людина не в змозі відвідати всі ці куточки. Але, на щастя, є книги і фільми, які допоможуть нам в цьому. Саме так розпочався захід для учнів 5 - 9 класів “Подорожуємо країнами ЄС”, які більш глибше знайомилися з “країною вітряків, країною квтів, і країною ... оселедців, бо саме так називають Нідерланди.

Вверх