Вирушаємо в Данію

 

27 main

 
Данія, офіційно - Королівство Данія - скандинавська держава, що розташована на півострові Ютландія і численних довколишніх островах. Омивається Балтійським і Північним морями. Межує з Норвегією і Швецією, а також з Німеччиною по суші. Данія - конституційна монархія, нею править королева Маргрете II. Державна мова – датська. Столиця - Копенгаген. Ця країна відома спадщиною вікінгів, чудовими пляжами, красивими казковими замками, густими лісами, комфортним помірним кліматом і доброзичливими громадянами. Всі туристи в захваті від цих місць, а ми ще там не були ... Вирішено, вирушаємо в Данію!
За старою доброю традицією почнемо з столиці - Копенгагена, міста, який багато разів був лідером серед кращих міст для життя.
 

 

Бельгія для дітей

 

1-132-728x409

 
Бельгія – повна офіційна форма – Королівство Бельгія – держава, що знаходиться на північному заході Європи. Межує на півночі з Нідерландами, на сході – з Німеччиною, на південному сході – з Люксембургом, і з Францією – на півдні та заході. Омивається Північним морем на північному заході. Форма правління – конституційна парламентська монархія. Глава держави – король, нині – Філіпп I (з 21 липня 2013 року). Офіційні мови: французька, нідерландська і німецька. Грошова одиниця – євро.
Бельгію ще називають країною ввічливості, білих комірців і шоколаду. Ця європейська держава багата історичними та архітектурними пам'ятками, а особливості природного ландшафту здатні закохати в себе з першого погляду.
 

 

Чарівна Естонія

Таллин

 

Естонія, офіційна назва – Естонська Республіка – держава, яка розташована в Північній Європі, на східному узбережжі Балтійського моря. Омивається водами Фінської і Ризької заток. На сході межує з Росією, на півдні – з Латвією. На півночі, в Фінській затоці, проходить морський кордон з Фінляндією. На півночі і заході омивається водами Балтійського моря.

Це одна з найяскравіших, багатогранних і різноманітних країн в північній Європі.

Читати далі

 

Подорож Угорщиною

 3290147744 b30b468cfc b

 
Угорщина - буквально «Угорська країна» - держава в Центральній Європі. У період з 1989 по 2011 роки країна офіційно називалася Угорська Республіка, але з 1-го січня 2012 року набула чинності нова конституція Угорщини, яка офіційно затвердила скорочене найменування держави - Угорщина. Державна мова - угорська. Ця країна не має виходу до моря. Незважаючи на це,  Угорщина стала тринадцятою за туристичною відвідуваністю країною світу у 2002 році.

Литва - найпівденніша з країн Балтії

litva2

 

 

Литва, офіційна назва Литовська Республіка, – держава, розташована в північній частині Європи. На півночі Литва межує з Латвійською Республікою, на сході – з Білоруссю, на південному заході – з Калініградською обл. Російської Федерації, на півдні з Польщею. Офіційна мова литовська. Країна славиться чистим сосновим повітрям, білосніжними піщаними пляжами, національною кухнею, трикотажем, янтарем, старовинною самобутньою культурою. Пам'ятки Литви повні дивовижних природних фарб і справжніх архітектурних шедеврів. Вільнюс – столиця Литви, красиве і харизматичне місто. Головна визначна пам'ятка Вільнюса – це Старе місто

 

 

Вверх