Казкова Австрія

 1068

Австрія розташована в центрі Європи, на півночі вона межує з Чехією, на північному сході - зі Словаччиною, на сході - з Угорщиною, на півдні - зі Словенією та Італією, на заході - з Ліхтенштейном і Швейцарією, а на північному заході - з Німеччиною. Німецька мова є державною мовою республіки. На території Австрії перебуває 7 національних парків і безліч заповідних зон, тому, подорожуючи по цій країні, ви відчуєте себе в гармонії з природою.
Натисніть тут:

Вас запрошує Болгарія

5f0ff98eb0e0f

 

Болгарія - разюче багатогранна країна: тут вас чекають сонячні пляжі морських курортів, засніжені гірськолижні траси, мальовничі природні парки, стародавні пам'ятники, смачна кухня.
Болгарія - офіційно - Республіка Болгарія - держава в Південно-Східній Європі, в східній частині Балканського півострова. Столиця - Софія. Державна мова - болгарська. У Болгарії всього два не туристичних місяці - жовтень і листопад. Березень - це вже тепла квітуча весна, починаючи з червня і до кінця вересня щосили купаються в Чорному морі. Гірськолижний сезон починається в грудні та триває до лютого.
 

Вас вітає Іспанія!

 

Испания. Виды

 

Іспанія (офіційно Королівство Іспанія) – європейська країна, розташована на Піренейському півострові, яка є однією з найкрасивіших та найбільш унікальних країн в світі. Це батьківщина паельї, кориди, кастаньєт і фламенко. Сонце, гори, море і вітер ось уже тисячі років створюють неповторні природні форми цієї землі.

Натисніть тут

 

Поїхали до Португалії!

 

3939662 original

 

Португалія – південна європейська держава на Піренейському півострові, що межує з Іспанією.

Ще кілька років тому Португалія вважалася найбільш екзотичною країною Європи, зараз же це одне з найулюбленіших місць відпочинку українських туристів. М'який клімат, яким приваблює Атлантичний океан, доброзичливі португальці, казкова природа, місця, які дихають історією – все це робить відпочинок в Португалії незабутнім.

Поїхали до Португалії!

Натисніть тут

 

Італійські канікули

Italia

На північному заході з Францією граничить надзвичайно мальовнича країна, яка запрошує нас сьогодні в подорож! Це Італія, держава на Апеннінському півострові в південно-центральній Європі. Вона омивається відразу п'ятьма морями — Середземним, Тірренським, Іонічним, Лігурійським і Адріатичним, так що чудовий пляжний відпочинок вам забезпечений!

Натисніть тут

Вверх