Марченко М. Майка Паливода обирає професію

 
Майка паливодаКим тільки не уявляє себе Майка! Альпіністкою, мандрівницею, чаклункою, піраткою... Варіантів безліч - і все цікаво спробувати. Бо ж по-справжньому захопливі пригоди потребують багатьох навичок! І вдома, і в школі, і в компанії друзів - до пригод треба бути готовою завжди. Але для шкільної доповіді треба визначитися з одним варіантом. Здається, всі у класі знають, ким хочуть стати. Невже тільки Майка не знає?
Історія викличе бурю приємних яскравих емоцій, які плекатимуть у дитини ніжну любов до читання.

Русіна О. Тор - тракторець, що тягне танк

 

u files store 18 103Тракторець Тор дуже любив тягати те й се, а також допомагати людям засівати зерно. Та, прокинувшись одного ранку наприкінці зими, він зрозумів, що щось не так. У його країну прийшла війна. Його місто було під постійною загрозою — як і вся Україна. Чим же Тракторець міг зарадити, коли вмів лише тягати те й се? Але саме це вміння стає Тракторцеві Тору в пригоді: він рятує будинок хлопчика від розгромлення, допомагає військовим тягати ворожі танки й долучається до оборони міста. А ще знайомиться з незвичайними їжаками та Сиреною, які теж стоять на обороні міста. У цій історії кожен упізнає трохи себе і своє місто, відчує силу єднання та любові до свого дому.

Запека В. Полінка


009640-400-552Полінці рочків — «без пальчика долоня»: саме виповнилося чотири. Вона гостює у дбайливої бабусі й дідуся-витівника, який, попри свій вік, страшенно любить бешкетувати, улаштовувати капості, пригоди й навіть організовувати пошуки скарбів. Завдяки дідусевим вигадкам дівчинка не тільки полюбить їсти кашу й подружиться із сусідським хлопчиком Миколою, а й навчиться читати й рахувати, дістане купу подряпин і подарунок від зубної феї, вирушить у похід і дізнається чимало нового про довколишній світ.
Віталій Запека написав книжку "Полінка", перебуваючи в зоні бойових дій на сході України, для новонародженої онуки як найдобріший та найкумедніший подарунок у світі.

Кокотюха А. "Горобці проти Опудала. Захмарний детектив"


гороьцНудні уроки старого горобця Дзьоба: як уберегтися від небезпеки, як не втрапити в пазурі кота… Не цікаво! Хіба про це мріє юний хвацький горобчисько Куций? Де практика? Де свист вітру в пір’ї, коли мчиш на ворогів? Куцого ніхто не розуміє, навіть подруга, синичка Соня, вважає його легковажним. А він хоробрий! І він доведе! Але… куди ж поділася Соня? Ось тобі й практика. Треба врятувати синичку, не попастися самому, а ще розкрити таємницю опудала. Отже, доведеться згадати науку старого Дзьоба й почати свою першу кримінальну справу!

Патту Е. Дитина Півночі

 

пывнТаємнича оповідь про Руз і Білого Ведмедя заворожує філігранним сюжетом, прекрасно прописаними персонажами, витонченим стилем, чудовими алегоріями й напруженою дією, що не відпускає до останньої крапки. Щоб уберегти доньку від біди, батьки Роуз приховують таємницю її народження. Однак настає день, коли доля стукає у двері — заради порятунку сім’ї дівчина вирушає в путь разом із Білим Ведмедем, що говорить, як людина, і має надзвичайні очі, не схожі на очі дикого звіра.

Неймовірна, атмосферна, крижана, як полярна ніч Норвегії, і гаряча, як лава її вулканів, чудова та добра казка.

Лівін М., Полудьонний І. Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях

 

ebook-prostymy-slovamy-yak-rozibratysya-u-svoih-emotsiyah-621398.800x800Якщо ви переживали схоже й не могли втямити, у чому річ — ця книжка для вас. У ній журналіст Марк Лівін і психотерапевт Ілля Полудьонний простими словами розповідають про емоції та почуття. Вони вчать розшифровувати повідомлення, що приходять у чат із самим собою: «Ти вже кілька днів сумуєш. Зверни на це увагу». Або: «Здається, ти заздриш другові, який знайшов нову роботу. Може, тобі теж час щось змінити?».
Структурно книжка складається з 20 розділів. Кожен присвячується окремому почуттю чи емоції: злості, заздрості, образі, сорому, самотності тощо. Автори популярно викладають теорію, пояснюють теми на прикладах із власного життя, діляться вправами для пропрацювання. А ще багато говорять про нинішні реалії.

Лім Л. Магічна чайна крамничка Ванесси Ю в Парижі

  

крамничкаДар передбачення видається для Ванесси справжнісіньким прокляттям, тож вона понад усе прагне його позбутися. Навіть відмовилася від чаю на користь кави, щоб уникати дивних натяків долі на споді чашок і в чайних листочках. Дівчина почувається винною від того, що з людьми навколо трапляються нещастя. Не кажучи вже про власні невдачі, особливо в коханні… Якось вона наважується покинути Каліфорнію та вирушає до Парижа на запрошення тітки. Оце й воно — шанс на нове життя та спроба навчитися контролювати свої здібності! У затишній чайній крамничці Ванесса знаходить спокій… і не тільки. Та чи зможе вона остаточно опанувати свій дар і впоратися з настирливою долею? Хіба можна змінити те, що зірки вже визначили за нас?

 

Запека В. Бабах на всю голову


бабах

 Віталій Запека не боїться бути відвертим. У збірці воєнної прози — і перші чоловічі сльози, і справжнє кохання, і бувальщини та натуралістичні нариси з окопів Донеччини, і оповідь про перші дні повномасштабного вторгнення. Автор із притаманною йому щирістю досліджує, як у непростих обставинах українці зберігають людяність, розповідає про досвід російсько-української війни і про нашу безмежну жагу до життя і свободи. Ця книжка здатна розрадити тих, кого травмувала війна, і додати сил усім, хто наближає нашу перемогу.

 

Пермяков А. Залізна евакуація

евакуацыяПеред вами книжка задокументованих історій війни, свідчень та відчуттів, пов'язаних з роботою Укрзалізниці, яку сьогодні вже називають другою армією України. Укрзалізниця – найбільша компанія-роботодавець України. Більше 230 тисяч працівників. Майже кожний 170-й громадянин працює в Укрзалізниці. За час повномаштабного наступу росії на Україну Укрзалізниця евакуювала більше 4 мільйонів громадян, серед них – близько мільйона дітей. У найгостріші дні вивозили близько 100 тисяч людей щодоби.
У книжці зібрані та задокументовані історії першоджерел, які описують воєнний і евакуаційний досвід та щоденний героїзм залізних людей української залізниці. Автор проводив інтерв'ю з кожним героєм, щоб втілити їх історії в оповідання з відвертими емоціями персонажів та авторським художнім поглядом на кожну подію. І навіть сучасна форма подачі матеріалу невипадкова – оповідачем є канал внутрішніх комунікацій Укрзалізниці «Цифровий асистент Букса, помічник залізничника». Саме тут фіксувалися дані історії.

Дюскотс. Народження героїв

ff2eb962-102b-11ee-8186-00505684ea69-392568d9-10f1-11ee-8186-00505684ea69Ще ніколи комікси не були настільки справжніми ! Ще ніколи історії до них не писали люди сюжетами своїх життів. Ми з вами створюємо історію, яка невдовзі ляже в основу бестселерів – книг, фільмів, картин, музичних творів. Вона буде викликати захоплення А ми станемо героями для наслідування Сміливості, Щирості, Людяності. Саме тому команда Dewscots створила українську книгу-комікс з історіями українців під час повномасштабної війни. Ти маєш їх прочитати! Це лише декілька історій з мільйонів людей , які пережили, відчули, зіткнулися віч-на-віч з жорстоким обличчям війни. Серед цих історій неймовірне, зворушливе оповідання талановитої харків’янки Ганни Должек.

Лавренішина А. Віктор_Робот. Щоденник збирача планет.

 
виктор робВіктор_Робот, найголовніший механік штучної зорі Зоряни, прилітає на Землю до дівчинки Віки — онучки винахідника Зоряни. Його мета — дізнатися, як була створена залізна зірка й для кого вона має світити. Віка не може відповісти на всі запитання Віктора, проте вона має «Щоденник збирача планет». Дід Маркіян писав його якраз тоді, коли придумував Зоряну. Разом із Віктором_Роботом і Вікою читачі книжки Анастасії Лавренішиної поринуть у світ мрій, астрофізичних теорій та їхнього практичного застосування, полетять на Місяць, перетнуть Усесвіт і знову повернуться на рідну землю. Повість «Віктор_Робот. Щоденник збирача планет» є приквелом до анімаційного фільму «Віктор_Робот».

Корній Д. Казка про двох братів та сестру

Казка про двох братівПрекрасний і щасливий то був Світ. Не існувало ще ненависті, злоби, заздрості. Земля щедро родила, сонце лагідно світило, небо проливалося благодатною зливою, діти росли в гармонії з природою. Творець милувався своїм улюбленим творінням. В одній славній сім’ї росли-підростали двоє братів, Морок та Житник, і найменша сестра Веселка. Гарні то були діти, щедро обдаровані талантами. Все змінилося, коли пролилася перша безневинна кров, коли один з братів захотів відчути себе Богом і задля цього забрав невинне життя. А інший брат не зупинив його. Зло, заздрість, ненависть та спокуса увійшли у Світ. Творець наперед знав чим все для цього Світу закінчиться та вирішив людей знищити. Але не все так просто. Бо це ж казка. Хто чи що врятувало людей від гибелі? Чому так важливо цінувати чуже життя, любити землю, якою ходиш та відкидати вбік спокуси, навіть якщо вони Вам обіцяють всемогутність?

 

Дюме С. Справа про зникле яйце

Злочин на ферміНа фермі повсякчас трапляються якісь дивні злочини, але не біда, коли є Інспектор Цап, який розкриє будь-яку справу. Ну майже розкриє... От у курки зникло яйце і вона підняла ґвалт, під підозрою опинився кожен житель ферми. Але кому ж насправді потрібно було те яйце? Кумедний комікс серії "Злочини на фермі" для молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

Юганссон Ґ. Мулле Мек будує човен

Мулле Мек 001Книжечка із серії про невтомного винахідника Мулле Мека, що вже стала класикою сучасної шведської літератури для дітей. Адресована допитливим малятам, на запитання яких, що і як працює, дорослі ледь устигають відповідати.
Якось Мулле Мек змайстрував автомобіль. І, вмостившись у ньому, вирушив зі своєю собакою Буффою в подорож. Дорога привела їх на морський берег. Що ж тепер робити? Як перебратися через море? «Нам потрібен човен!» — вирішили наші мандрівники і…
А що буде далі, дізнаєтеся, прочитавши разом зі своїми дітками надзвичайно цікаву книжечку з яскравими ілюстраціями — «Мулле Мек будує човен». Оповідання про вірних друзів, Мулле Мека і боксерку Буффу, неймовірно популярні у Скандинавії, а самі вони не менш відомі, ніж персонажі чарівливих казок Астрід Ліндгрен.
Захопливої вам подорожі в добрий світ дитинства!

Вверх