Програми, проекти

index

 Мінкультури започатковує Загальноукраїнський проект культурної інтеграції "Український Донбас"
04.01.2016


 
Наказом Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126 започатковано Загальноукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас».
Проект «Український Донбас» покликаний шляхом запровадження міжрегіонального культурного партнерства створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурно-мистецький простір України. Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу мистецьких, музейних, бібліотечних та інших культурно-мистецьких заходів за участі творчих колективів із різних регіонів України.
Наказом визначено систему міжрегіональної партнерської взаємодії між окремими областями та конкретними районами і містами Донецької і Луганської областей, напрацьовану за результатами наради з керівниками структурних підрозділів у сфері культури обласних та Київської міської державних адміністрацій.
Також передбачається, що усі мистецькі заклади сфери управління Мінкультури протягом 2016 року відвідають Донецьку і Луганську області зі своїми творчими проектами.

 План заходів з реалізації проекту "Український Донбас" (15.02.2016)

Пропозиції Харківської обласної бібліотеки для дітей до проекту "Український Донбас"

 


 патріот.виховання

Національно-патріотичне виховання здійснюватиметься за новою Концепцією

 


 

 

 "Мир на крилах"

 

novunu 151218 Tsuru project ukr17 грудня 2015 року в Національній бібліотеці України для дітей стартував проект «Мир на крилах», який покликаний нести надію на мир та обмін доброю волею між Україною та Японією.

Докладніше

 

 

 

 


 

uvagaПрограми та проекти  2016 р. ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей" 

Фестиваль стендових презентацій

«Сімейний бібліоформат»

 

БФ5

Закінчився обласний фестиваль стендових презентацій «Сімейний бібліоформат», присвячений 20-й річниці Міжнародного року сім’ї, у якому з травня до вересня 2014 року брали участь бібліотеки для дітей Харківської області. Організатором Фестивалю, за сприяння та підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА, виступила Харківська End обласна бібліотека для дітей.

«Сімейний бібліоформат» – це популяризація досвіду співпраці з сім’єю та підтримки сімейного читання, вивчення, узагальнення та ретрансляція кращого досвіду роботи дитячих бібліотек Харківщини з питань сімейного виховання. 

Проект «Промені надії» 

5 На початку травня 2014 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей стартував інноваційний проект « Промені надії», учасниками якого стали діти зі зниженим рівнем інтелекту (з синдромом Дауна, ДЦП, аутизмом, затримкою психічного розвитку і різними порушеннями психоневрологічного характеру), а також їхні батьки. Розробкою та реалізацією проекту опікується психолог Ольга Шмат, а співробітники бібліотеки надають їй активну допомогу.

    Проект є складовою частиною ґрантової заявки бібліотеки, яка здобула перемогу у ІV раунді конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами програми «Бібліоміст» і передбачає циклове поетапне оволодіння дітьми основ комп’ютерної грамотності і спілкування в мережі Інтернет.
   Кожне заняття покликане реалізувати такі завдання, як розвиток комунікативних умінь, взаємодія із соціумом, мовний розвиток, формування прийнятної моделі поведінки.
    Метою проекту є допомога дітям з обмеженими можливостями відчути себе повноцінними особистостями, сприяти їхньому навчанню у звичайних школах і навіть у здобутті вищої освіти.
    Одним з головних аспектів такої роботи є проведення індивідуальних занять з дітьми, яка сприяє соціалізації дитини, а також розвитку дрібної моторики, що у свою чергу, впливає на удосконалення навичок мовлення.
    Кожна зустріч супроводжується коментарем психолога, який обов’язково розповідає батькам про перебіг заняття, відповідає на запитання, консультує, акцентує на що слід звернути увагу, задає домашні завдання, рекомендує корисну літературу для читання.

Дети-инвалиды 5 укр


 проекти

Програми та проекти  2014 р. Харківської обласної бібліотеки для дітей

 

 

 

 


 

 

ОСНОВНІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАХОДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НА 2014 РІК


 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх