arch

Бібліовісті

БібліоШкола

Cute Colorful Baby Daycare Center LogoХарківська обласна бібліотека для дітей разом із Харкiвською загальноосвiтньою школою №36 запустили спільний онлайн-проєкт "БібліоШкола". В умовах воєнного часу цей проєкт із гаслом "Ми разом, щоб світ вивчати. Нас нікому не здолати!" спрямований на зміцнення адаптаційних можливостей дитини, підвищення її стресостійкості та патріотичне виховання.

 


 

20221214 103254-1У межах проєкту «БібліоШкола» співробітники бібліотеки провели онлайн заняття зі школярами Харківської ЗОШ №36 на морально-правову тематику. Під час інформаційної години «STOP Булінг. Поради дітям» порушили тему однієї з найсерйозніших загроз, що чатує на школярів.

Читати далі

 


 

изображение viber 2022-12-02 19-00-52-964ссФілософ, поет, викладач, гувернер, людина з західною освітою, реформатор, музикант, мандрівник… І це ще не всі асоціації, пов’язані з видатним українцем Григорієм Савичем Сковородою, про якого згадали фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей разом з учнями ХЗОШ№ 36 під час літературної години «Сковорода від А до Я» напередодні 300-річчя мандрівного філософа.

 

Читати далі

 


 

 

изображение viber 2022-11-19 00-12-59-280Про права дитини, які мають забезпечувати держави-учасниці після ратифікації Конвенції ООН про права дитини, говорили під час години права “Знай свої права, дитино” 18 листопада разом із учнями ХЗОШ №36.

Читати далі

 

 


 

11.11.22Хто вони, герої? Якими якостями та рисами характеру мають володіти? Кого людство називає героєм? На ці та інші питання фахівець бібліотеки розмірковувала 11 листопада з учнями 8-х класів ХЗОШ № 36 під час патріотичної години «Герої України: від минулого до сьогодні». На початку був мозковий штурм і кожен учасник намагався дати відповідь, яким в його уявленні є герой. Ми згадали міфічних, літературних та казкових героїв, з'ясували, які реальні історичні постаті стали прототипами героїв книжок, погортали сторінки історії України, згадуючи усіх, хто виборював незалежність нашої держави. Окремо зупинилися на героях сучасної війни, згадавши Героїв Небесної Сотні, кіборгів, незламний полк «АЗОВ», оборонців Харківщини, медиків, волонтерів. Кожен з них заслуговує на те, щоб про нього пам'ятали. Наприкінці зустрічі подивилися невеличке відео, присвячене героям Харківщини.

Читати далі

 


 

12.10.22козВ межах онлайн-проєкту “БібліоШкола” фахівець бібліотеки провів зустріч з учнями 1-4 та 5-8 класів ХЗОШ № 36.

Хто такі козаки, який був ієрархічний устрій на Запорізькій Січі, чому вона так називалася дізнавалися учні під час історичного екскурсу «Козацькій славі жити у віках», підготовленого до Дня українського козацтва. 

Читати далі

  


  

29.09

 29 вересня відбулася перша онлайн-зустріч з учнями 4 - 7 класів ЗОШ № 36. Фахівець бібліотеки розповіла про основні правила безпеки в інтернеті. Діти дізналися, як важливо зберігати особисту інформацію в публічному просторі соціальних мереж, як не потрапити в пастки інтернет-шахраїв, що таке кібербулінг та як діяти, якщо став жертвою онлайн-цькування. Також поговорили про особливо актуальне зараз уміння - перевіряти достовірність інформації та вирізняти фейки. 

изображение viber 2022-09-29 22-27-59-902Яскравим доповненням заходу стали цікаве відео “Як розпізнати фейк?” від Віктора Дяченка та програми "Ранок на суспільному" та першоквітневий ролик від Каналу BBC про летючих пінгвінів. Окрім жартівливого, у ролика є й особливий додатковий зміст – до будь-якої інформації потрібно ставитися критично, а не одразу брати на віру.

Урок закінчився побажаннями миру й безпеки — як віртуальної, так і фізичної.

29.9 1Було дуже приємно зустрітися з викладачами й учнями 36 школи — нашими постійними читачами та давніми друзями. Чекаємо наступної зустрічі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх