Чарівна композиція

IMG 945924 травня виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей «Вернісаж у фойє» гостинно відчинив свої двері для відкриття виставки «Чарівна композиція», на якій були представлені 50 яскравих робіт талановитих студентів Харківського Академічного Художнього Ліцею.
Тепла дружня атмосфера панувала в вітальні. Свої враження про різноманітні творчі роботи підлітків висловили співробітники бібліотеки, організатори вернісажу, адміністрація та викладачі ліцею. Щирі слова вдячності метрам пензлю пролунали від учнів та батьків. 
Розглядаючи роботи варто зауважити, що майже всі вони виконані з такою майстерністю, що можуть стати конкурентоспроможними на міжнародному рівні. Ось такі молоді таланти є в Харкові!
Усі бажаючі можуть поглянути на роботи та насолодитися творчістю у бібліотеці до 7 червня.
 
         IMG 9454IMG 20190524 122059

«Кольори фантазії».

 

IMG 20190513 145916З 14 до 30 травня 2019 року в Харківській обласній бібліотеці для дітей експонується виставка дитячої творчості зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Колібрі» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради» «Кольори фантазії».
На виставці представлена різнобічна палітра жанрів, стилів та напрямків мистецтва, серед яких – живопис та графіка. Даючи учням базові знання, необхідні для художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (вивчення класичного малюнку, живопису, основ скульптури, декоративно-ужиткового та народного мистецтва, нюансів створення кольорів, історії мистецтв), викладачі студії застосовують на практиці і нові мистецькі напрямки і тенденції, та дають велику свободу для експериментів, що сприяє розвитку фантазії у дітей та розширенню їх творчого потенціалу.
Більшість робіт вихованців студії – це яскраве індивідуальне відображення світосприйняття дитини з виразним образним рішенням, динамічною композицією, яскравою кольоровою гамою.
 
IMG 20190513 145931 IMG 20190513 150002 IMG 20190513 150301
 

Читати далі

Виставка екслібрісів

DSC09965

24 квітня виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей «Вернісаж у фойє» гостинно запросив відвідувачів на відкриття виставки екслібрисів та акварелей відомого сєверодонецького художника, графіка, дизайнера Б.М. Романова. Про книжкові знаки як витвір мистецтва, про німецьку традицію, техніки їх виготовлення та українську школу екслібрисистів студенти Харківського академічного художнього ліцею дізнались від фахівців бібліотеки. А більш детально ознайомитися із екслібрисами, побачити книжкові знаки художників різних країн світу, зокрема китайські й японські, почути про харківську школу наші читачі змогли від художнього керівника дитячої студії образотворчого мистецтва «Сто фантазій» Наталії Вікторівни Кулініч. Як людина, що IMG 20190424 141620безпосередньо знала та спілкувалася з харківськими екслібрисистами, Наталія Вікторівна розповіла багато цікавих фактів, які не прочитаєш у книжках, а також продемонструвала унікальну колекцію екслібрисів, дала можливість кожному з присутніх доторкнутись до світу мистецтва. Більш детально зупинилася на творчості Бориса Михайловича Романова, екслібриси та акварелі якого знаходяться у виставковому просторі бібліотеки.
Запрошуємо і вас поринути у світ мистецтва. Виставка триватиме недовго. Поспішайте!

IMG 20190423 131646 DSC09972IMG 20190423 131605

«Моя мрія – літати!»

 

DSC08619-123 лютого у бібліотеці приймали юних мрійників, які не уявляють свого життя без польотів та малярського пензля. Виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей радо відкрив своїм читачам нову виставку дитячих робіт «Моя мрія – літати!», організовану в межах однойменного конкурсу Міжнародною Авіаційною Федерацією (FAI).
На всіх присутніх очікувала цікава інформаційно-ігрова програма про засоби пересування людини в повітрі, виступи від президента Миколая Миколайовича Степанова та віце-президента Сергія Івановича Бабіна Харківської обласної Федерації Повітроплавання України, а також нагородження конкурсантів почесними грамотами.

Незабаром про мрії дітей дізнаються у Кам'янець-Подільському, Києві, Білій Церкві, а найкращі виставкові роботи будуть виставлені у м. Лозанна (Швейцарія).

 

 

 

 

_______________________________________________________________

 

Вверх