«Моє місто барвисте»

38 грудня відкрито виставку дитячих малюнків «Моє місто барвисте» вихованців художньої студії «Тьотя Зебра» під керівництвом художників-педагогів Зої Володимирівни Трошиної та Марини Арнольдівни Руденко.На «Вернісажі у фойє» зібралась велика кількість любителів мистецтва: учасники виставки, їх батьки, братики, сестрички, бабусі з дідусями, найближчі друзі, постійні відвідувачі бібліотеки.

Читати далі

Відкриття художньої виставки "Зелені легені"

 

IMG-73766ec83ec9a737c4732b6cf4b44683-V5 листопада в Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття художньої IMG-d7c2347834fd0e54eabb78eba589f6e4-Vвиставки «Зелені легені», на яке зібралися обдаровані діти, юні художники, скульптори, керамісти, різьбярі, майстри з коренепластики. Усі вони створили незвичні роботи на тему збереження довкілля, дерев, тварин, птахів. Тепер у виставковому просторі бібліотеки «Вернісаж у фойє» можна побачити безліч дитячих малюнків, справжній дерев’яний вулик, Троянського коня та Змія чи може когось іншого нагадають вам покручені дерева, вишукану пані з корінням дерева, самотній IMG-6023a0e401a87e267cf72058b1e4efe0-Vвелетенський дуб, петриківський розпис, писанкове дерево, навіть є дерево з дорогоцінним камінням. Усі роботи варті уваги та того, аби побачити їх, і зробити з ними селфі. Тож запрошуємо на фотосесію!
Урочисте відкриття виставки розпочалося із презентації проєкту «Зелені легені» та показу невеличкого мультфільму про проблеми екології. А потім найочікуваніший момент – вручення грамот. Учасники з радістю фотографувалися на фоні власних робіт із дипломами.

 

Фото:

«Ми єдині і по духу, і по крові»

65670810 2359688014302789 5116529917646864384 n10 червня розгорнуто експозицію виставки дитячих робіт конкурсу «Ми єдині і по духу, і по крові», яка була організована  спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для дітей.

     Фото:

 

         Солтис Павло-1

 

 

 

 

Виставка дитячих робіт в межах Обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична"

 

мстецутво1 жовтня у виставковому просторі «Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей відбулося офіційне відкриття виставки дитячих робіт в межах Обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти». На відкриття завітали учні загальноосвітньої школи №5.
Представники ОКЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму», які завітали до бібліотеки, розповіли про туристичні родзинки Харківщини і запропонували юним поціновувачам мистецтва роздивитися уважніше малюнки й спробувати впізнати архітектурні та ландшафтні мистпам’ятки. Цікавою для наших читачів виявилася і розповідь про дивовижні місця та видатних культурних діячів нашої області. Найбільшу увагу присутніх привернула постать всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна.

 

Відкриття виставки дитячих робіт студії «Сто фантазій».

 

62307899 843718159346466 7458342857057763328 n

8 червня у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулось урочисте відкриття виставки  дитячих робіт «Весна №19» студії «Сто фантазій». Керівник студії – Наталя Вікторівна Кулініч, яка є постійним другом та партнером бібліотеки, виступила з урочистою промовою, після чого юним художникам були вручені грамоти, дипломи та подяки, а також обрано три найкращі роботи в номінації «Приз глядацьких симпатій». Також цього дня відбувся символічний обмін досвідом творчих дітей: художників та театралів. Спектакль «Лускунчик» за відомим твором Е.Т.А.Гофмана від дитячої театральної інклюзивної студії "Cicada" під керівництвом Тетяни Крохмаль та декілька індивідуальних виступів «сонячних» дітей справили незабутнє враження на присутніх. Це був справжній урок людяності та доброти, який вкрай потрібен сучасному суспільству. Знайти спільну мову і навіть потоваришувати звичайним дітям та особливим допомогла руханка «Коліщатка». І її спільне виконання було яскравим свідченням того, що для дітей не існує обмежень, і толерантність, як і інші добрі звички можна виховувати в дітях.

ФОТО

                          перваявторая

Вверх