Журнали для старшого віку

 

Ці журнали Ви можете почитати

на старшому відділі обслуговування

 

 
 
 

ПолинаПоліна

"Поліна" - оптимістичний, доброзичливий жіночий журнал. Його мета допомогти кожній читачці знайти гармонію в особистому житті і роботі, відчути себе сучасною, упевненою, красивою і успішною, навчитися ставитися до світу позитивно. Це теплий і емоційний журнал, в якому читачка бачить не просто авторитетну порадницю, а близьку подругу, з якою можна поговорити про все, що хвилює. Теми журналу завжди актуальні: мода і краса, психологія і відносини, зірки, робота і будинок, подорожі, кулінарія та багато іншого! У кожному номері 8-сторінковий вкладиш з рецептами, який допоможе кожній читачці зібрати власну кулінарну колекцію! А оновлений і динамічний дизайн "Поліни" створює позитив і гарний настрій!
 
 

 

                                           Колесо Жизни

 

kg 2 2019 www-260x348 137497647«Колесо Жизни» — це не просто журнал з психології. Це – мудрий помічник,  вістря думки, ситуації, моменту. Це – пережитий досвід і практика спеціальних авторів журналу.
Завжди вчасно, завжди актуально, завжди те, що потрібно для вас. 10 випусків на рік. 10 найбільш важливих і гострих тем саме вашого життя. З «Колесом Жизни» вам не вдасться зменшити темп. Завдяки знанням, які ви отримаєте про людину, як особистість, з кожного номера «Колеса Життя» — ви відкриєте новий світ для себе, яскравий і барвистий, теплий і добрий, зі штормами і штилями – справжній.
 
 
 
 
 
 

 Dobrye SovetyДобрые советы         

«Добрые советы» - один з найпопулярніших щомісячних журналів для жінок. Його головні теми - секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку і гармонії у відносинах з близькими. Кожен номер журналу відкриває інтерв'ю із зіркою - про її особисте життя, професійні успіхи, про будинок, сім'ю та дітей. Журнал «Добрые советы» розповідає про все, що цікавить сучасну жінку. Оригінальні рецепти в домашню колекцію фірмових страв господині! Фішка журналу - незалежні тести популярних продуктів харчування в кожному номері. «Добрые советы» - журнал на всі випадки життя!
 
 
 

                                            Идеи вашего дома

Идеи вашего дома«Ідеї Вашого Дому» - безумовний лідер серед популярних і авторитетних видань про ремонт, облаштування інтер'єрів і заміського будівництва. Видання допомагає визначитися зі стильовим рішенням майбутнього інтер'єру, дає рекомендації по переплануванню, висвітлює весь цикл ремонтно-будівельних робіт. Журнал «Ідеї Вашого Дому» інформує про дизайнерські новинки, представляє цікаві квартири і котеджі, публікує дизайн-проекти квартир, відповідає на запитання читачів, пов'язані з ремонтом і переплануванням квартири, будівництвом будинку.
Представлені і декоративні рубрики, про оформлення інтер'єру після закінчення ремонтно-будівельних робіт, поради щодо вибору аксесуарів і текстилю.

 


1519649450 ukvr 01 2018Уютная квартира

 

«Уютная квартира» - це журнал для тих, хто перебуває в пошуку цікавих ідей і креативних рішень для оформлення інтер'єру, цінує комфорт і створює домашній затишок. Журнал містить корисну інформацію з облаштування квартири, практичні рекомендації по ремонту та перепланування простору, поради фахівців з дизайну і декорування кожної кімнати.
 

 


 

КараванКараван историй. Украина
 
"Караван історій" став хітом на видавничому ринку і сьогодні є лідером в рейтингу щомісячних жіночих журналів. Унікальність видання - в нестандартному для жіночих журналів змісті: матеріали про яскравих цікавих особистостей подаються в дуже глибокому і об'ємному викладі та ілюструються ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв.

 

 

 

 


burda-3-2018BURDA

Секрет популярності журналу Burda в тому, що завдяки йому кожна жінка може здійснити свою мрію одягатися  модно і красиво. На сторінках журналу - найсвіжіщі тенденції світової моди.
 

 

 

 

 


 

ПаростоПаростокк

Для того, щоб стати на крок ближче до природи, достатньо погортати  журнал "Паросток". Він стане знахідкою для юних любителів природи. Саме тут ви дізнаєтесь, чому океан синій, які птахи зимують на території України, в чому особливості життя пінгвінів та снігурів. Прочитаєте цікаві факти про життя білок, вас здивують незвичайні гриби планети, а також стануть в нагоді деякі поради, які допоможуть зменшити кількість сміття у вашому житті.
 
 
 
 
 

 Військо України

 

2018-02-21-1-229x300Щомісячний журнал Міністерства Оборони України, який висвітлює діяльність української армії та по праву вважається літописом наших Збройних Сил.

В часописі ви знайдете інформацію про події у зоні АТО, прочитаєте історії з життя та інтерв'ю сучасних героїв – військових, воєнних лікарів, волонтерів.

Журнал користується популярністю не лише серед військовослужбовців, а й цивільних громадян, які виявляють великий інтерес до тих процесів, що відбуваються в Українському війську.

Веб-сайт: http://viysko.com.ua/


  hi-Tech PRO. Твой цифровой мир

 

hi-Tech-PRO-4-6 2017Читачі hi-Tech PRO - це люди, які можуть і вміють оцінити всі принади цифрового способу життя і з максимальною віддачею використовувати всі можливі засоби високих технологій в своїй роботі, навчанні та відпочинку.

На сторінках журналу, нарівні з традиційними темами комп'ютерів, периферійних пристроїв, програмного забезпечення, Інтернету і мобільності, гідну увагу приділено високих технологій в аудіо- і відеотехніки, автомобілях і розвагах, питанням Технодизайну і техномоди, яскравим особистостям, що формує нинішнє обличчя цифрового прогресу.

У кожному номері видання читачі знайдуть найбільш цікаві новинки програмного й апаратного забезпечення, детальні тести самих різних пристроїв, безліч практичних порад і рекомендацій про те, що становить основу цифрового світу кожної сучасної людини та дозволяє реалізувати за допомогою високих технологій найсміливіші задуми.

Веб-сайт: http://hi-tech.ua/

______________________________________________________________________________

 

АрхИдея. Жизнь как искусство

 архидеяУже 10 років все нове, унікальне, ексклюзивне, що створюється в світі архітектури та дизайну, знаходить своє зображення в журналі «АрхИдея». В Україні видання є найпрестижнішим майданчиком, де презентують свої роботи тільки кращі архітектори, декоратори та дизайнери.

Найцікавіші інтер'єри
Репортажі з головних міжнародних виставок
Актуальні тенденції
Новинки дизайну
    Інтерв'ю
    Експертні думки професіоналів

Веб-сайт: http://archidea.com.ua/

______________________________________________________________________________

Бисер

 
бисерЖурнал для любителів бісероплетіння, модної біжутерії та ексклюзивних прикрас: статті, схеми рукоділля, майстер-класи.
 

 

 


 

 

 

 


Rukodelije-02-18 Модное рукоделие

 

В цьому журналі ви зможете знайти схеми для бісероплетіння, виготовлення модних і ексклюзивних прикрас. До вашої уваги ексклюзивні авторські вечірні та повсякденні прикраси, квіти, сувеніри та арт-об'єкти з бісеру та напівкоштовного каміння; докладний опис технології виготовлення всіх виробів, представлених в номері; Майстер-класи та фотоуроки з декорування предметів інтер'єру та одягу, виготовлення іграшок, бісероплетіння, ганутелі, валяння, сутажної вишивки, шкіряної філіграні, роботи з дротом.

Читаючи журнал "Модное рукоделие" заряд гарного настрою і оптимізму вам гарантовано !

Сайт журналу: http://www.biserknitting.com/

 


 

Безпека життєдіяльності

БезпекаВсеукраїнський науково-популярний журнал.

У кожному номері ви знайдете корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища, як діяти у надзвичайних ситуаціях та які правила безпечної поведінки повинні знати діти.

Журнал надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, побутового травматизму, а також інформацію про запобігання загибелі та травмуванню учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 


 VIVA! Україна

Вива

  • новини світського життя;
    • ексклюзивні інтерв'ю та фотоматеріали Viva !;
      • унікальна інформація про зірок - досьє, біографії та маловідомі факти;
        • фоторепортажі про найяскравіші події світського життя Києва, України та зарубіжжя.

 

 

 

 


 Вокруг света

 
2c83be59878e78e24387cd8614e1fb9fЖурнал запрошує читача, відправитися у віртуальну подорож по всіх куточках нашої планети. Розповіді про далекі країни, традиції і звичаї різних народів відкриють перед вами дивовижний і різноманітний світ Землі. Ви дізнаєтеся про наукові та географічні відкриття, технічні досягнення. Познайомитеся з новими поглядами на відомі історичні події, розповідями про відомих людей і їхні долі. Більшу частину матеріалів складають репортажі, підготовлені спеціально для журналу.
 
 
 
 

Вселенная, пространство, время

Вселенная 3.17Міжнародний науково-популярний журнал по астрономії й космонавтиці. У доступній формі професійно точно розповідає про зірок, планетах і Галактиках, нові відкриття і події в світі сучасної науки про Всесвіт.

 

 


 

 


 Вышиванка

 

ВишиванкаЖурнал про вишивку хрестиком і гладдю.

Статті, які ви знайдете на сторінках "Вышиванки", допоможуть вам зробити свій гардероб унікальним і неповторним, створити комфорт і затишок у своєму домі.

 

 

 


 В'яжемо самі

ВяжемВ'язання – досить старовинний вид рукоділля, який не втрачає шаленої популярності і досі.

Що потрібно для створення ексклюзивної в'язаної речі? Спиці, нитки і натхнення! А ще – свіжий випуск журналу "Вяжем сами" з цікавими ідеями!

Журнал по в'язанню спицями і гачком нададасть вам широкі можливості для вибору найкращих моделей і допоможе цінними порадами.

 

 

 


 Дім, сад, город

 

DSG 2.18“Дім, сад, город” – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею.

Журнал має постійні головні розділи: "Господар", “Щедра грядка”, "Допоможи собі сам", “Ходімте в сад” і “Домашня ферма”, які друкуються на 32 повнокольорових сторінках.

Крім головних розділів журнал має ще ряд підрозділів і рубрик, які містять різноманітну корисну  інформацію: юридичні консультації, служба взаємодопомоги, проблеми охорони здоров’я, оголошення (пропоную – хочу придбати), місячний календар, секрети кулінарії, господарю на замітку, зроби сам тощо.

 Веб-сайт: http://www.dimsadgorod.com/


 Жасмин

 

ЖасминЖурнал запрошує дівчаток і не тільки до чарівної країни Рукоділля. З його допомогою ви зможете  освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого. У «Жасміні» ви знайдете докладні схеми, пояснення та кольорові вкладки для виготовлення квітів, яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо.

 

 

 

 


 За рулем

 

За рулем 2. 17Щомісячний журнал пропонує читачам актуальну і достовірну информацію про все що відбувається в автомобільному світі.

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

Зоодруг

 cover-zoodrug-3-2021-smallЖурнал для прихильників домашніх тварин.

Маса корисної, практичної і професійної інформації, якісні, ексклюзивні ілюстрації та легкий стиль викладу роблять журнал унікальним виданням для усіх, хто любить домашніх тварин.
"ЗооДруг" орієнтований як на любителів, що просто завели собі друга, так і на фахівців в області кінології, фелінології, ветеринарії та ін.
Редколегія журналу прагне, щоб власники домашніх тварин краще розуміли своїх вихованців і отримували максимум задоволення від спілкування з ними. І, звичайно ж, щоб улюбленці насолоджувалися повнотою життя, вирізнялися міцним здоров'ям і красою, яку зможуть їм забезпечити читачі журналу.

 Веб-сайт: http://zoodrug.ua/ 


 1518538270 large-3Идеальный дом

 

Ексклюзивні авторські статті, якісні ілюстрації, практичні поради та уроки, інтер'єри, перепланування і ремонт квартир, дизайн інтер'єрів квартир.

 

 

 


 Квіти України

 

квытиНайкращий всеукраїнський, повнокольоровий двомісячник. На сторінках журналу ви знайдете поради до часу, інформацію про найрізноманітніші квіти, агротехніку, вирощування у відкритому та закритому ґрунті, новинки вітчизняної і зарубіжної селекції, фоторепортажі з виставок квітів і конкурсів флористів, відповіді фахівців на листи читачів, поради ландшафтних архітекторів. Постійні рубрики, які полюбилися нашим читачам, розкажуть про сади і парки, кімнатні рослини, ботанічні сади світу, сукулентні та водяні рослини, як прикрасити і упорядкувати садову ділянку, квітник, садибу, створити сад на підвіконні та в домі.

 


 Личности

 

 

гирЩомісячне періодичне видання, кожний номер якого містить декілька історико-біографічних нарисів, основаних на маловідомих і архівних матеріалах. Стиль написання статей об′єднує простота викладення, глибоке вивчення життя героїв, вишуканість і літературна чистота. 

 

 

 

 

 

  ______________________________________________________________________________

 

хоббиРозважально-пізнавальний журнал, який допоможе кожному знайти своє хобі: модульне оригамі, кусудаму, нумізматику, катання на ковзанах та багато-багато іншого.

 

 

 

 

 

 


Музика

 
muzikaМузичний ілюстрований науково-популярний журнал. В ньому представлено музичну культуру України в усьому її розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки.
 
 
 
 

Музика – український інтернет журнал
 


Нумізматика і Фалеристика

2018-2 - litlДовідково-інформаційний журнал для усіх, хто цікавиться історією, вивчає монети, гроші, медалі, а також захоплюється колекціонуванням. Журнал розповість про незвичайні колекції, історичні факти, легенди пов’язані із появою всесвітньо відомих фалеристичних пам’яток.

 
 
 
 
 
 
   
Однокласник

ОднокласникОднокласник – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів… І це далеко не все.


 

 

 


Олiмпiйська арена


oa 07 2018"Олiмпiйська арена" – всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт високих досягнень в Україні і світі. Компас у вирі спортивних подій. Гарантія якісної достовірної інформації.

"Олiмпiйська арена"
• офіційний орган Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту і Національного Олімпійського комітету України;
• улюблений журнал спортсменів і тренерів;
• улюблений журнал шанувальників спорту і здорового способу життя.

 На сторінках “Олімпійської арени” спорт висвітлюється всебічно, чимало уваги приділяється і видам спорту, що не належать до олімпійських. Спорт розглядається як спосіб життя, як невід’ємна складова життя людини.

Веб-сайт: http://www.olimparena.org

Публичные люди

cover-bigГерої і час - головні символи сучасності. Як дізнатися про перші і не втратити друге? Читайте журнал та інтернет-видання «Публічні люди». Ми вміємо говорити про актуальні проблеми, торкатися гострих тем і бути в центрі подій.

 

 

 

 

 


 Стена

СтенаВсеукраїнський молодіжний інформаційно-аналітичний журнал.
Тематика охоплює культурологічні та духовні аспекти людського життя, починаючи від освіти і закінчуючи музикою, кінематографом і літературою ...
Основні рубрики: музика, кіно, колаж, освіту, досвід пізнання себе. У кожному номері журналу ми показуємо десятки стежок до великих джерел мудрості і культури, які чекають своїх подорожніх. Але щоб йти по них, потрібно рухатися вперед, працювати і розвиватися щодня, щогодини, адже життя саме є рух. Кожною думкою, вчинком, дією ми рухаємося. Якщо вони спрямовані на добро, ми йдемо незмінно вперед.

Веб-сайт: http://stena.at.ua/

 Страна знаний

 Країна знаньНа обкладинці журналу  девіз на латині – «SCIENTIA VINCES» – «Наукою переможеш!». І це так! Журнал «Страна знаний» допоможе вам в науковому пізнанні світу.

 

 

 

 

 

 


 Тайны ХХ века

Тайны ХХ века

Щотижневе видання, яке розповідає про таємничі сили природи, життя незвичайних людей, про загадкове і не розгадане у світі, що оточує нас.

У кожному номері - неймовірні винаходи, загадки зниклих цивілізацій, пошуки скарбів, природні катастрофи, астрологічний прогноз і навіть ... зустрічі з прибульцями.

 

 

 

 

Веб-сайт: http://tainy.info/


   Українська родина

Українська родинаЯкщо ви втомилися від щоденної метушні або від самотності, не варто робити песимістичних висновків. У людини є дві справжні цінності  сім'я і дім. Запрошуємо переглянути журнал "Українська родина" і вже через кілька хвилин після читання ви відчуєте, що все найголовніше – попереду, що життя не чорно-біле, а веселкове.

Адже українські народні традиції і звичаї допомагають створювати гармонію в сімейному житті. Ви дізнаєтеся багато цікавого з історії та культури нашого народу, порините у колоритний світ українських звичаїв, традиційних ремесел. Познайомитеся з новітніми різновидами українського мистецтва. Наприклад, вишивка стрічками. До вашої уваги безліч порад з народної медицини, цікавиники для садівників та рецепти надзвичайно смачних страв української кухні.

 


Український туризм

Укр. туризм 6Інформаційно-аналітичне видання.

Новини туризму та туристичного бізнесу, корисні поради, практична інформація. У кожному номері публікуються матеріали, в яких представлена вичерпна інформація по ринку авіаперевезень, готельного обслуговування, страхування, морських круїзів, туризму, нових технологій, а також останні зміни в законодавчій базі з коментарями експертів і фахівців туристичної галузі.

Facebook

 

 


 

 


  ЖУРНАЛИ ДЛЯ ДІВЧАТОК

Юная леди

1519657333 large-14Журнал для яскравих і стильних дівчат. В кожному номері, юна леді дізнається про останні новинки в світі музики і кіно. Знайде цікаві статті про здоров′я, моду і стиль, відношення з друзями, хлопцями і батьками. А також різноманітні тести, поради психолога, цікаві конкурси та багато іншого.
 
Веб-сайт: http://yongledi.at.ua/

 

 

 


  ЛІТЕРАТУРНІ ЖУРНАЛИ

 

Всесвіт

5-6-2018-260Це єдиний український журнал, спеціально присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн.
Журнал “Всесвіт” – це найстаріший український літературний журнал, який видається від січня 1925 року, заснований видатними українськими письменниками Василем Елланом-Блакитним та Миколою Хвильовим і художньо редагований Олександром Довженком.

 

 

 


ЖУРНАЛИ ДЛЯ МАМ ТА ТАТУСІВ

 

Твой Малыш

 

bdqcpwfw7a8kskkscw40go4400010000 23243 cont---0
Все про вагітність, пологи та розвиток Вашого малюка.
«Твой малыш» – унікальний український журнал для сучасних батьків. На його сторінках розкрита найбільш повна та якісна інформація про вагітність і пологи, догляд за новонародженим та малюками до 3-х років.

Якщо ви хочете бути в курсі сучасних методик виховання, оригінальних підходів до вирішення проблем і останніх досягнень педіатрії, знати якісні дитячі товари, то журнал - для вас.

 
Лиза. Мой ребенок

 

Мой ребенокЖурнал "Мой ребенок" розповість про все, що пов′язано з дітьми - з моменту народження і до першого шкільного дзвоника. Планування вагітності, 9 місяців очікування, народження, а також всі питання стосовно догляду, здоров′я, розвитку і виховання малюків - все це ви знайдете на сторінках журналу. 

 

Веб-сторінка: http://www.moirebenok.ua/

 
 
 
 
 

 ЖІНОЧІ ЖУРНАЛИ

 

 


 VOGUE

Vogue UaЖурнал про світ моди і краси. Що одягати? Як доглядати за собою? Де відпочивати? На ці та інші питання ви знайдете відповіді на сторінках журналу.

 

Веб-сайт: http://www.vogue.ua/


 

 

 


 Единственная

ueaf1s9j2mss44kc0c8csws000010000 27399 cont---0"Единственная" - улюблений жіночий журнал, який допомагає сучасній українській жінці отримати натхнення і практичні поради, досягти розуміння, гармонії і повної реалізованості в усіх сферах життя.
"Единственная" - це різноманітність тем:
- Поради кращих експертів по красі і стилю, сучасні методики догляду за собою;
- Реальні історії з життя жінок, відвертий діалог з читачками;
- Поради психологів і вихід з будь-якої складної життєвої ситуації;
- Відверта розмова про чоловіків;
- Все про будинок, сім'ю, рідних і наших улюблених діток;
- Різноманітність кулінарних рецептів з доступних інгредієнтів.

Веб-сайт: http://edinstvennaya.ua/


 Натали

НаталиЗі сторінок журналу ви дізнаєтесь, що актуально сьогодні в світі моди, як бути прекрасною і досконалою не тільки тілом, але і душею.

З «Наталі» ви кожен місяць зможете відкривати для себе щось нове: вишукане блюдо, цікаві факти про країну, в якій мріяли побувати, історії життя великих людей.

У кожному номері «Натали» відомі особистості діляться з вами своїми секретами, а психологи вчать жити гармонійно і легко.

 

 


Лиза

 

1546103557 8Щотижневий жіночий журнал Ліза ділиться з Вами актуальною інформацією про моду, красу і здоров′я,  цікавими ідеями для дому, найсвіжішими новинами із життя кумирів, порадами психологів та іншою цікавою інформацією.

 

 

 

 Веб-сайт: http://liza.ua/


JOY

JOYОдин з найпопулярніших глянцевих журналів України. Є неперевершеним експертом моди і краси. Легко і дотепно розкриває секрети відносин. Для активних, самодостатніх і стильних. JOY завжди в тренді!
 

 

 

 

 


                                          Отдохни

 53682516 1229592180540746 7573122941760569344 oПопулярний розважальний жіночий журнал. Щотижня в номері: захоплюючі історії з життя зірок, розкішні весілля, сімейні драми, домашні свята і модні вечірки. Про все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями і світськими персонами. Також фоторепортажі зі знімальних майданчиків, мода і краса, рубрика «Здоров'я», кращі рецепти для читачів, подорожі і розваги.

 

 


   ELLE

chitayte-v-marte-2018-1112-20Мода і стиль, шопинг і краса, новинки косметики і парфумерії. Ви можете дізнатись останні новини у світі моди і стилю, побачити фото зірок, познайомитися з кращими колекціями дизайнерів і останніми тенденціями  у світі fashion та краси.

 

Вверх