Покажи свою бібліотеку – до Всеукраїнського дня бібліотек!

 

Читайте, пізнавайте, відкривайте, дивуйтесь, знаходьте, що потрібно, отримуйте, що хочете, мрійте про щось прекрасне, вірте в себе, черпайте багато цікавого і важливого з книжок.

Сподіваємося на нашу найскорішу зустріч із кожним із вас в улюбленій Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Бажаємо всім здоров'я, миру та Перемоги!

 

 


 

Героїв країна – моя Україна

 
Бібліотека до Дня захисників та захисниць України
представляє "Героїв країна – моя Україна"
 
 

У відео представлені роботи дітей - учасників патріотичних акцій «Дякуємо захисникам» та «Я з України», ініційованих Харківською обласною бібліотекою для дітей.

 

 


 

Добрі історії для малечі

 Випуск 41

 

Читаємо казку Зірки Мензатюк
"Небилиці про рукавиці"
 

Малята, чи бувало таке, що ви губили рукавичку на прогулянці? От би було добре, якби рукавички росли на деревах! Завжди можна було б зірвати собі іншу. Та от біда - на таких деревах ростуть лише ліві, або лише праві. Тому треба зважати, яку загубити. Що? Не буває таких дерев? А от і ні, у світі багато чарівних дерев, ось послухайте про одне таке...

 
 

Читати далі

Як плести маскувальну сітку

 

Вірш Людмили Горової "Сіточка"
 
В Україні шостий місяць триває повномасштабна війна. І наші співробітники та друзі бібліотеки, які знаходяться в різних куточках України (Харків, Полтава, Львів, Вінниця, Закарпаття тощо), плетуть маскувальні сітки, наближаючи жадану перемогу. Саме їм присвячено цей вірш.

 

Читати далі

Рідна мова: нетаємні таємниці

 

АВТОР ТА ВЕДУЧА РУБРИКИ
СВІТЛАНА ЗАГРЕВСЬКА

"Рідна мова: нетаємні таємниці" - це ще не апробований проєкт бібліотеки, покликаний допомогти усім, хто надихається рідною мовою й бажає щораз розкрити її таємниці.

 

 

Випуск 13

До Дня захисників та захисниць України

 

Читати далі

Вверх