Журнали для молодшого віку

 

Ці журнали чекають на тебе

на молодшому відділі обслуговування

 

Пізнайко від 6

 

Пізнайкожурналновий

 

На тебе чекає надзвичайно цікавий та пізнавальний випуск журналу Пізнайко. Спершу ти потрапиш у країну "Безлад" після чого вирішиш, що краще бути охайним і дисциплінованим чи брудним і розгубленим. Потім Пізнайко розповість цікавинки походження письма та прадавнього мистецтва - каліграфії. А ще ти поринеш у світ дивовижних архітектурних споруджень і переконаєшся що будинки бувають не тільки правильної геометричної форми. Разом із Пізнайком вирушиш на гостину і вивчеш правила гостинного етикету. Прочитаєш повчальне оповідання про те як треба правильно себе поводити в екстремальних ситуаціях. Ти здивуєшся, коли дізнаєшся що ворони надзвичайно розумні, винахідливі й організовані.
Тож не барися – свіженький випуск уже чекає!

 


Розумашки

   

 розумашкирозумашки 001розумашки 002

 

Зустрічайте новий випуск "Розумашок"

Що у жовтні?

  • Він ходить по городу, питається: невже про мене можна розповісти щось нове? Так! Про "великий та жахливий" гарбуз та його родичів багато цікавого й несподіваного!
  • Страшенно-смішні оповідання неперевершеного Юрія Нікітінського з малюнками Олександри Авербах обов'язково сподобаються гумором та сюжетом!
  • Тест на сміливість – дізнайся про себе більше.
  • А де зимують кажани? І причому тут холодильник?
  • Чому каштани цвітуть восени? Нова рубрика – "Запитай у «Розумашок». Консультують спеціалісти.
  • Влаштуємо незабутне свято на Хелловін: саморобки та частування, які гості ніколи не забудуть.
  • Що, побігли мурашки від нового випуску? До речі, про «мурашки» – звідки вони у людини?
  • Як завжди завдання для розвитку логічного мислення: кросворди, лабіринти, судоку; розмальовки, малювалки.

Не пропустить незвичайний та насичений № 10


 


 Куля

 

КуляКуля 001Куля 002

Пізнавати світ і розважатись, що може бути кращим? В цьому тобі допоможе журнал "Куля". Ти довідаєшся коли та чому була створена Червона книга України, про користь солі, яке насіння можна заготовити на зиму для птахів. І це ще не все, про що можна дізнатись із вересневого випуску.

 

 

Колосок

 

  колосок 1Колосок 001колосок 001 1
 

 

Гарна новина для усіх хто цікавиться природознавством. Для вас новенький випуск журналу "Колосок".
Де ви дізнаєтесь чи справджуються народні прикмети погоди, здійсните віртуальну подорож хвойними лісами, прочитаєте продовження розповідей про підводний світ Антарктиди, геологічну історію затоки Сиваш та безліч неймовірних фактів.

 


Тож мерщій читати "Колосок" № 10 і заряд корисних знань для вас гарантований !
 

 

 


 

 Смайлик

 

  смасма 001сма 003

  

У ньому діти знайдуть безліч головоломок, кросвордів, лабіринтів, шифрограмок, вивчать англійські слова, навчаться малювати і робити орігамі, проведуть цікаві досліди і дізнаються багато нового про навколишній світ. А за розв'язані завдання маленькі розумники зможуть виграти призи!
"Смайлик" - це радість і свято для дитини. Нехай діти із користю проводять свій час!

     


 

  Тачки

 

ТачкиТачки 001Тачки 002

 

 
Ласкаво просимо у світ тачок!
На тебе чекає змагання між ветеранами автоспорту та новобранцями. Захоплююча гра "Машина часу", чимало головоломок та гумору.
 
 

 

Чарівна принцеса

 

Тачки 004Тачки 003Тачки 005

 

Поринь у фантастичну пригоду з Ваяною, допоможи Бель організувати ярмарок, подорожуй  з Аріель підводним світом, проведи насичений день з Рапунцель. А ще на тебе чекає Аврора, а Попелюшка хоче разом з тобою пошити сукню.
Поспішай твої принцеси чекають тебе !

  


Котэлло

 

КотеллоКотелло 001Котелло 002

 

393857208Мур-мурр - "муркотить" свіженький номер журналу Котэлло. Звучить просто "муррр"..., а означає і прохання і насолоду, і навіть запрошення до знайомства. А вивчати мову кошачих лапок одне задоволення. Кожний рух лапки можна "розшифрувати" і дізнатись чого мурлика хоче. Головне щоб із цієї лапки не всунулись гострі кігтики. І це ще не все про що ви зможете дізнатись на сторінках неймовірно - цікавого і "няшного" журналу.
 
 

 

 


 

 

Вверх