Журнали для молодшого віку

 

Ці журнали чекають на тебе

на молодшому відділі обслуговування

 

Пізнайко від 6

 

70450672 3681681828512245 8533258564339236864 nПізнайко 001Пізнайко

 

Вересневий номер «Пізнайко від 6» розкриває безліч дорожніх таємниць: знайомить із вартовими безпеки, друзями світлофора, потужними помічниками-будівельниками та диво-правилами, що діють на дорогах різних країн…
Випуск наповнений цікавими завданнями та іграми, які допоможуть легко запам’ятати основні правила пішохода, водія, велосипедиста та пасажира. Також, допомагаючи Пізнайкові розшифровувати загадкове послання, ти завиграшки опануєш науку дорожніх знаків. Оце здивуєш своїми знаннями рідних, друзів та вчителів!
А ще на сторінках чекає 2 сюрпризи. З одним відчуєш справжній драйв, а другий нагадуватиме про веселу компанію борсучка та його друзів навіть у школі.

Тож не барися – свіженький випуск уже чекає!

 


Розумашки

   

69391394 542713713147538 7106683437511081984 nРозумашки Розумашки 001
Вересень, привіт! Нарешті сіли за парти наші розумашки, зашурхотіли зошитами, застукотіли крейдою по дошці - почався новий навчальний рік! А от вам і ще одна вереснева радість: новий номер журналу.
• Одразу - сюрприз - захоплюючий комікс-манга «Принцеса-втікачка» .
• Покроковий урок «Малюємо аніме».
• А як роблять папір, на якому ти малюєш? - відповідь у статті «Як дерево стає папером?»
• Як стати зіркою екрану? Розповідь ведучої «Дитячого кінозалу» Фросі Мельник спеціально для читачів «Розумашок»!
• Бамбуковий ведмедик та безкрила оса - що у них спільного: «І хто тут панда?»
• Куди скласти олівці? Саморобка без клею та ниток - зручний пенал!

 


 Куля

 

КуляКуля 001Куля 002

Пізнавати світ і розважатись, що може бути кращим? В цьому тобі допоможе журнал "Куля". Ти довідаєшся коли та чому була створена Червона книга України, про користь солі, яке насіння можна заготовити на зиму для птахів. І це ще не все, про що можна дізнатись із вересневого випуску.

 

 

Колосок

 

  КолосокКолосок 002Колосок 001
 

Гарна новина для усіх хто цікавиться природознавством. Для вас новенький випуск журналу "Колосок".
Де ви дізнаєтесь як годувати ігуану, здійсните віртуальну подорож до Італії, прочитаєте  розповідь про підводний світ Антарктиди, геологічну історію затоки Сиваш та безліч неймовірних фактів.

 


Тож мерщій читати "Колосок" № 9 і заряд корисних знань для вас гарантований !
 

 

 


 

 Смайлик

 

  смасма 001сма 003

  

У ньому діти знайдуть безліч головоломок, кросвордів, лабіринтів, шифрограмок, вивчать англійські слова, навчаться малювати і робити орігамі, проведуть цікаві досліди і дізнаються багато нового про навколишній світ. А за розв'язані завдання маленькі розумники зможуть виграти призи!
"Смайлик" - це радість і свято для дитини. Нехай діти із користю проводять свій час!

     


 

  Тачки

Тачки 1Тачки 002 1Тачки 001 1

 
Ласкаво просимо у світ тачок!
Допоможи МакКвіну знайти свій інструмент, та влаштуй перегони з другом по бездоріжжю, а потім Док Хадсон прокатає тебе з вітерцем.
 
 

 

Чарівна принцеса

 

ПринцесаПринцеса 002Принцеса 001

 
Погуляй з Білосніжкою лісом. Завітай разом з Бель та Чудовиськом до бібліотеки. За порадами Тіани зроби дуже гарні танцювальні балетки. А ще на тебе чекає захоплива морська історія Аріель. А безстрашній принцесі Мулан потрібна твоя допомога.
Поспішай твої принцеси чекають тебе !

  


Котэлло

 

КотеллоКотелло 001Котелло 002

 

393857208Мур-мурр - "муркотить" свіженький номер журналу Котэлло. Звучить просто "муррр"..., а означає і прохання і насолоду, і навіть запрошення до знайомства. А вивчати мову кошачих лапок одне задоволення. Кожний рух лапки можна "розшифрувати" і дізнатись чого мурлика хоче. Головне щоб із цієї лапки не всунулись гострі кігтики. І це ще не все про що ви зможете дізнатись на сторінках неймовірно - цікавого і "няшного" журналу.
 
 

 

 


 

 

Вверх