Журнали для молодшого віку

 

Ці журнали чекають на тебе

на молодшому відділі обслуговування

 

 Читайте в травні:

 

Пізнайко від 6

 

ПізнайкоПізнайко 002Пізнайко 001

 
Хто такі комахи? Де і як живуть? У чому їх користь? На ці та багато інших питань дає відповіді травневий номер журналу «Пізнайко від 6».
З новим випуском ти побуваєш в неймовірному світі, населеному безліччю маленьких істот і наповненому дивовижними звуками. Будеш вражений бездоганною досконалістю життя комах, яка надихнула людей на створення багатьох корисних речей і наукових відкриттів. Порадуєш очі барвистістю легкокрилих метеликів і з задоволенням приєднаєшся до бджолино-мурашиних клопіт ...
Поспішай - швидше відкривай новий випуск! Знаходь на сторінках живі картинки, виконуй цікаві завдання і занурюйся в яскравий світ комах!
 

Котэлло

 

КотеллоКотелло 001Котелло 002

 

393857208Мур-мурр - "муркотить" свіженький номер журналу Котэлло. Звучить просто "муррр"..., а означає і прохання і насолоду, і навіть запрошення до знайомства. А вивчати мову кошачих лапок одне задоволення. Кожний рух лапки можна "розшифрувати" і дізнатись чого мурлика хоче. Головне щоб із цієї лапки не всунулись гострі кігтики. І це ще не все про що ви зможете дізнатись на сторінках неймовірно - цікавого і "няшного" журналу.
 
 

 

 

 


 

 

Колосок

 

колосокколосок 001колосок 002
 
Гарна новина для усіх хто цікавиться природознавством. Для вас новенький випуск журналу "Колосок".
Де ви дізнаєтесь: як вдається морським котикам, пінгвінам та птахам жити дружно; які бувають савани та чим вони відрізняються; чимало цікавого про Приазовський край, безкрайні широкі степи, тепле й ласкаве Азовське море, піщану косу Арбатська Стрілка.

Тож мерщій читати "Колосок" № 5 і заряд корисних знань для вас гарантований !
 

 

Розумашки

 

розумашкирозумашки 002розумашки 001 

У "Розумашках" № 5 на вас чекають безліч цікавінок та відкриттів:
  • Як котик, сам того не знаючи, зробив революційне відкриття для дорожньої безпеки.
  • Яке сонечко буває у крапочку?
  • "Тренувальна" казка для тих, хто боїться темряви - і для деяких дорослих у тому числі.
  • Будемо спостерігати за ростом гороху. Аж раптом виросте бобове дерево, як у казці. Додається таблиця спостережень за дивом.
  • Котячий портрет зі... шнурка? Проста й яскрава об'ємна картинка,  яку зробить навіть малюк.
  • Прищіпки - буденна річ? А як вам рухливі саморобки - комашки?
  • До того ж - судоку, майстер-клас зі шнурування кросівок, розмальовка, книжка-малятко, гуморинка, конкурс.

 

 

 


 

Барвінок

 

барвинокбарвинок 001барвинок 002

 
Журнал "Барвінок" як завжди пропонує безліч пізнавального матеріалу з історії, літератури, природознавства. На кожній сторінці перед тобою поставатиме увесь світ – такий таємничий й безмежно цікавий. Ти дізнаєшся, що у ньому найважливіше, корисне, яке майбутнє чекає тебе і як здійснити свою мрію. Пізнавай світ, подорожуючи з "Барвінком"
 

 


 

 Смайлик

 

59564414 812243172491086 460097529770409984 nсмайлик 001смайлик

  

У травні "Смайлик" запрошує тебе у подорож пустелею де ти побачиш справжніх "кораблів пустелі" - верблюдів і дізнаєшся про їхні дивовижні звички. Також ти побачиш тут кактусів-велетнів та кактуса-мандрівника. Крім цього безліч головоломок, кросвордів, лабіринтів, шифрограмок. Ви навчитесь робити орігамі та проведете цікаві досліди. А ще із журналом Смайлик можна весело та цікаво вивчати англійську мову.
 

 

Чарівна принцеса

 

принцесапринцеса 001принцеса 002

 

На яскравих сторінках травневого випуску журналу: разом з Попелюшкою юні принцеси вирушать до острова зі скарбами, а також приготують чарівний торт. Зігравши у гру, дівчатка дізнаються яка пригода чекає Аріель. Крім цього, чудовий подарунок – чарівна паличка принцеси яку можна виготовити власноруч.
Мрій та дій, принцесо !

Тачки

 

тачкитачки 001тачки 002

Представляємо знаменитого учасника перегонів без правил -Арві. На перший погляд у нього вельми доброзичливий вигляд, але придивись-но уважніше! .. Його вм'ятини можуть розповісти тобі багато цікавого! Читай п'ятий випуск журналу, і ти дізнаєшся, на що здатний цей «нешкідливий» хлопець. Армі і Блискавка приготували для хлопців цікаві завдання, а глядачі гонок на "Громовій балці" не відстають від своїх кумирів - їх завдання не менш складні та прикольні.

 


 

Вверх