arch

Бібліовісті

Зустріч з письменником Ярославом Скиданом

5П’ятий день грудня запам’ятається нашим маленьким читачам цікавою зустріччю зі справжнім «живим» письменником. Школярі 3-4 класів ХГ № 39 подолали чималу відстань – їхали до бібліотеки аж з району Нової Баварії, але залишилися вкрай задоволеними від знайомства з сучасним поетом, перекладачем і просто надзвичайно доброю і щирою людиною – Ярославом Скиданом. Молодий митець відразу знайшов спільну мову з юними читачами, які натомість дали гідну оцінку його творчості і засипали купою найрізноманітніших і найнесподіваніших запитань. Як і годиться, завершилася зустріч колективним фото, селфі з письменником та навіть автографом на гривні.

 

Година духовності "У колі людської доброти"

78223105 2578299772415215 6001500009067970560 nБібліотека постійно опікується дітьми з особливими потребами, тож не дивно, що у Міжнародний день людей з інвалідністю креативні співробітники у складі «Театру на колесах» вирушили дарувати тепло і добро. На наймолодших вихованців  КЗ «Харківська спеціальна школа № 7» очікувала казкова історія з іграми, піснями, рухливими завданнями. Вони зустрілися із Феєю Добра, яка навчала доброти,  Феєю Зла, що підступно влаштовувала різні пакості, та Вередливою дівчинкою, яка не схотіла  бути поганою, змінилися на краще. Так само і присутні у залі діти переосмислили свою поведінку, і сподіваємось, змінились, адже Добро завжди перемагає зло. І не лише у казках.

"СНІД: подумай про майбутнє - обери життя"

IMG-25692b4967eeb51574eb37effe9f28b8-VЧи варто боятися СНІДу? Що нам відомо про цей недуг і чи знаємо, як запобігти зараженню? Відповіді на ці та інші  питання шукали 2 грудня під час актуального діалогу з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом  "СНІД: подумай про майбутнє - обери життя" з  семикласниками ХЗОШ №36. Школярі мали  нагоду почути думку про  вкрай гостру соціальну проблему та одержати кваліфіковані поради від співробітника Харківського обласного центру профілактики й боротьби зі СНІДом. Бібліотекарі підготували книжкову виставку, що допоможе вдумливому читачу озброїтися важливими знаннями й зберегти власне здоров’я.

Вечір цікавих історій голубів Паші та Серьожі

 

DSC03360Незабутній  вечір цікавих історій голубів Паші та Серьожі влаштували у бібліотеці 4 грудня магістри-культурологи Харківської державної академії культури.Культура є строкатою мапою, охопити оком яку можливо тільки з висоти пташиного польоту. Тому краще про культуру дізнатися від двох голубів – Паші та Серьожі. Тож «пернаті» культурологи долучили школярів 7 класу ХЗОШ 36 до дослідження розмаїття культури і розказали за чаєм і смаколиками декілька цікавих історій: 
Юлія Сорока розповіла про те, які цікаві постаті досліджували історію української культури в 1990-2000 рр. А Симона Криворутченко повідала історію малюнків на тілі й продемонструвала їх різноманітний світ.
Кмітливі голуби не лише провели школярів маршрутом цікавих історій, а й влаштували вікторину та нагородили найкмітливіших пам’ятними сувенірами.

 

В рамках проєкту «Зелені легені»

IMG 20191129 124545В рамках проєкту «Зелені легені» в бібліотеці відбулась ще одна зустріч, яка зібрала повну залу дітей, активістів, волонтерів, студентів, небайдужих до збереження природи рідного краю. Серед почесних гостей був присутній ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, академік Української Національної Академії наук екологічних технологій, академік Інженерної Академії України Олександр Володимирович Нанка. Саме до його університету вже наступного тижня вирушить пересувна екологічна виставка робіт юних та дорослих майстрів художнього мистецтва «Зелені легені».

Читати далі

Вверх