arch

Бібліовісті

Чудові мишенята

IMG-dc436d20ddcf9b6c206c56cf4a9f9360-VНевеличке мишеня є героєм багатьох казок, легенд та переказів. Саме миша розбила яйце, вона допомогла витягти ріпку, була першою, хто знайшов рукавичку, стала головною героїнею у творах Ю.Чеповецького, Е.Т.Гофмана... А ще за східним календарем миша є талісманом цього року. Тож не дивно, що саме вона  надихнула нас на творчість. І  на черговому занятті гуртка «Зумійко» ми зробили декілька мишенят, які сподобались, як читачам, так і їх батькам.

ФОТО

 

«Свят багато не буває»!

 

20200114 112320«Свят багато не буває»! Так вирішили у бібліотеці і з початком Нового року продовжили влаштовувати  Новорічно-Різдвяні гуляння, запросивши на гостини своїх наймолодших читачів. 13 та 14 січня бібліотечні стіни наповнилися веселим галасом дітлахів Харківських дитсадків №№ 66 та 119. Малеча залюбки долучилася до ігрової розважальної, яку їм запропонували літературні персонажі, що традиційно з нагоди свят  з’являються у бібліотеці і виявляють бажання поспілкуватися з маленькими книголюбами.  Ігри, танці, загадки, вірші та пісні, –  лише маленька часточка розваг. Тож, Меланки та Старий новий рік у нас пройшли весело, змістовно і цікаво.

Новорічно-різдвяні свята продовжуються!

824720554825344 n

9 січня вихованці Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія». Бібліотечний «Театр на колесах» влаштував дітям незабутнє свято з іграми, хороводами, піснями та загадками.

10 січня святкове дійство побачили маленькі вихованці Обласного багатопрофільного дитячого санаторію. Діти співали різдвяні пісні, водили хороводи навколо ялинки зі Снігуронькою, танцювали африканські танці з Бабукою, розповідали вірші з онучкою лісовика Ау та всі разом шукали діда Мороза. І він знайшовся!!! В Африці! То ж свято врятовано.

Фото 


У Країні братів Гріммів

grimДесь за горами високими, за лісами широкими, у самому центрі Німеччини багато років тому народились Брати Грімми.   І судилося їм бути дуже відомими. Слава про них рознеслась по всьому світі. Тож і ми разом з учнями  молодших класів ЗОШ № 36 та ХПЛ № 4 вирушили у  подорож  по казкових містах, щоб дізнатися, де жили, працювали та чим надихались одні з найвідоміших казкарів світу.
Біографія братів оповита таємницями, а нашим читачам таємниці до вподоби. То ж вони слухали розповіді бібліотекаря з великою увагою і зацікавленістю. А натомість дізнались, хто з улюблених героїв і справді існував, а також, де можна зустріти їх і зараз.
А ви давно читали казки Братів Грімм? Можливо, настав час їх перечитати? Наша скарбничка казок завжди відкрита для вас:)

 

 

Відома харківська журналістка, письменниця Вікторія Березка

IMG 20191224 114229Як створити новорічний настрій? Можна, наприклад, нарядити іграшками колючу красуню та прикрасити оселю, чи наготувати смаколиків або ж послухати якусь романтичну історію. Саме така нагода випала й нашим читачам. Відома харківська журналістка, письменниця Вікторія Березка завітала до бібліотеки та занурила дітлахів у створений нею світ новорічних та різдвяних історій. Затамувавши подих, дослухалися юні читайлики до чарівних історій, що лилися ніби від самого серця талановитої літераторки.

 

 

Вверх