arch

Бібліовісті

Арт-проект «Мистецтво душі». Сердечний погляд на дитину


DSC06643-1Порозуміння зі своєю дитиною – чи не найголовніше питання для батьків. Саме цій темі було присвячене наше заняття спільне для малят 4-6 років та їхніх батьків. Незвичні творчі завдання, тактильні вправи і щире спілкування були спрямовані на формування нового погляду на свого малюка та його поведінку.

 

 

___________________________________________

Читати далі

Відкриття нового приміщення Чугуївської міської бібліотеки для дітей

 

DSC 008010 серпня 2017 року в Чугуєві відбулась святкова подія. На урочистій церемонії відкриття бібліотеки для дітей були присутні почесні гості -  міський голова Мінаєва Г.М., голова Харківської обласної ради Чернов С. І. та депутати обласної та міської ради, представники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Разом з юними читачами вони здійснили екскурсію по новому приміщенню бібліотеки і самі змогли оцінити комфортні умови, створені для маленьких городян. Нове просторе приміщення з сучасним ремонтом і яскравими дизайнерськими меблями у бібліотеки з'явилося завдяки підтримці міської влади. Крім того, проект «Бібліотека – центр інформування та спілкування для дітей і підлітків», написаний співробітниками бібліотеки разом з ініціативною групою читачів для участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», переміг у цьому році в номінації «Енергоефективність та енергозбереження», завдяки чому було отримано фінансування з обласного бюджету на проведення робіт з утеплення фасаду бібліотеки, підлоги та стелі будівлі, а також встановлено економний електрокотел.

___________________________________________

Читати далі

Літня школа безпеки
«Запобігти. Врятувати. Допомогти»


 Все в ЭкопаркеПід час літніх канікул ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» (ХОБД) організувала та провела масштабний міжрегіональний захід «Літня школа безпеки “Запобігти. Врятувати. Допомогти”» з актуальних проблем взаємодії дитячих бібліотек з громадою щодо питань цивільного захисту.
Завдяки участі у Програмі національних обмінів, яка передбачає  конструктивний діалог між різними регіонами України, ХОБД вдалося виграти грант Центру культурного менеджменту за фінансування Європейського Союзу та  Національного фонду підтримки демократії (США). Це дозволило запросити на Літню школу представників бібліотечної спільноти з п’яти регіонів України.

Читати далі

Міжнародний пленер «По місцях Зінаїди Серебрякової. Зміїв»

Фото Игорь Нещерет-110-20 серпня 2017 року Харківська обласна бібліотека для дітей у співпраці з Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової, Зміївським краєзнавчим музеєм,  Етнографічним музеєм «Слобожанські скарби» ім. Г.Хоткевича НТУ «ХПІ» проводить Міжнародний пленер «По місцях Зінаїди Серебрякової. Зміїв» під патронатом голови Зміївської районної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради (БПП «Солідарність»)  Кошеленка В.А.

___________________________________________

Читати далі

Патріотична година «Квіти – національні символи України»


IMG 0041-1З вихованцями Обласного дитячого психоневрологічного санаторію№1 бібліотека працює вже не один рік поспіль, а діти є нашими частими гостями. Отож, не дивно, що партнерські стосунки продовжуються і влітку. І  3 серпня  2017 року до Харківської обласної бібліотеки для дітей завітали відпочиваючі санаторію на патріотичну годину «Квіти – національні символи України».

___________________________________________

Читати далі

Вверх