arch

Бібліовісті

Календар цікавих свят. Лютий 2023

1 лютого

Всесвітній день читання вголос


vsesvitniy den chytannya vgolos

Подія щорічно припадає на першу середу лютого. Започаткував її 2010 року міжнародний освітній проєкт "LitWorld". Головна мета цього дня — заохотити людство, особливо молоде покоління, до читання книг.

 

Читати далі

Історичний спогад «Крути – символ незламності»

 

20230130 142655-1 мелкая30 січня 2023 року  під час онлайн заходу, присвяченого пам’яті героїв Крут, говорили зі старшокласниками ЗОШ № 36 про те, наскільки важливою і актуальною є подія, яку віддаляє від нас рівно 105 років. Йшлося про те, що бій під Крутами 29 січня 1918 року символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність, є прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. І тоді, й тепер – ворог той самий.

Читати далі

Воркшоп з театральної імпровізації для волонтерів Харкова

 


photo 2023-01-27 20-13-56Січень 2023 року ознаменувався для ХОБД зустрічами з яскравими людьми: на початку місяця до бібліотеки приїжджав італійський клоун Марко Родарі, а у кінці відбулася не менш знаковою подія – зустріч з актором і викладачем імпровізації Даніелем Фрайманом з Берліна. Мета візиту Даніеля до Харкова – доброчинність, а також бажання побувати у місті свого дитинства, яке він залишив у 14 років, переїхавши разом з батьками до іншої держави.

Читати далі

Зустріч для обміну досвідом між британськими та українськими бібліотеками.

изображение viber 2023-01-30 15-32-37-732

  26 січня 2023 року Благодійним Фондом «Бібліотечна країна» за підтримки британської благодійної організації «Libraries Connected» було організовано зустріч для обміну досвідом між британськими та українськими бібліотеками. На платформі Zoom взяли участь понад 160 представників з України та Британії, до участі долучилися також фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Читати далі

Один день із життя бібліотеки

 


изображение viber 2023-01-28 05-19-59-030У нашій бібліотеці тепло, затишно, а головне, – цікаво. Такий висновок зробили вже вкотре, цього разу спостерігаючи за юними (усі молодші двох рочків) книголюбами, які разом з мамами завітали до #Бібліотеки_на_Алчевських в останній робочий день тижня. Четверо друзів, троє дівчаток і один хлопчик, звикли гратися разом на дитячому майданчику, то ж і в бібліотеці активно взялися до спільних справ: провели прискіпливу ревізію фондів, навели неперевершений лад у іграшках, випробували на міцність місцевого улюбленця поні і, звичайно, запаслися книжками додому. Мами теж не розгубилися і розширили список дитячих книжок методичними виданнями. Словом, усім усього вистачило, а діти до того ж були настільки вражені новими відкриттями і відчуттями, що навіть забули влаштувати традиційну дружню штовханину з серії «тільки мені». Приємно, що бібліотечна атмосфера згуртувала дітей ще більше, а також важливо, що є батьки, які розуміють просту річ: «Приходити і приводити до бібліотеки своїх дітей ніколи не рано».

Фото 

 

 

Вверх