arch

Бібліовісті

Актуальний діалог "Шкідливі звички: міраж і дійсність"

 

DSC0695717 жовтня у нашій бібліотеці відбувся актуальний діалог "Шкідливі звички: міраж і дійсність" для бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Київського району. Майстер-клас «Практичні кроки до здорового способу життя» провела психолог бібліотеки О. Шоно.

Під час теоретичної частини учасники дізналися, що для більш ефективного формування навичок здорового способу життя необхідна «позитивна» мотивація. Вона виявляється у діях, спрямованих на досягнення певних цілей, а не запобігання чи уникнення чогось.

Креативність, комунікабельність, щирість проявили учасники, виконуючи практичне завдання: створення колажу здоров’я та визначення конкретних кроків до нього.

На старанну роботу і щире обговорення актуальних питань здорового способу життя надихнула фахівців тепла затишна атмосфера бібліотеки та дружній простір групи. А як інакше? Адже почуття безпеки та емоційного комфорту є запорукою успіху на шляху до власного здоров’я!

Читати далі

«Дивіться нa нac, як нa рівниx»

 

9b33ba18-13b8-4ab6-83a1-36087753d8f618 жовтня з нагоди Міжнародного дня білої тростини у нашій бібліотеці відбулася подія, що не залишила байдужим жодного з присутніх.

Ідеться про зустріч студентів Харківського патентно-комп'ютерного коледжу із талановитою харківською поетесою та прозаїком, науковцем Ольгою Тільною. Вродлива жінка, світла, цікава, позитивна людина з неабияким почуттям гумору, вона буквально з перших слів зачарувала своїх слухачів.

Читати далі

Вітальна листівка


Після школи учні молодших класів школи № 36 разом з керівником гуртка «Зумійко» зібрались у затишній кімнаті бібліотеки, щоб зробили листівку у техніці квілінг для привітання найдорожчих вчителів.

 

___________________________________________

 

Читати далі

Робота над мультиком почалася


IMG 1633-128 вересня 2017 р. діти разом із керівником – Вадимом Болдуратом, дійшовши однієї спільної думки, щодо того, яким буде початок мультфільму, приступили до роботи. Тактовний викладач намагався об’єднати усі шалені думки й ідеї, що виникли в юних голівках. Розподілили, хто відповідає за яку частину: літери, фігури, об’єкти й усе заняття активно ліпили. А паралельно професійний екскурсовод розповідав про Харків все нові й нові факти.

___________________________________________

Читати далі

Шкідливі звички: міраж і дійсність


1277763457 chemicals3 жовтня 2017 року учні п’ятих класів з’ясували,  в чому ж полягають шкідливі та здорові звички під час актуального діалогу «Шкідливі звички: міраж і дійсність», який провів  співробітник Харківської обласної бібліотеки для дітей.

___________________________________________

Читати далі

Вверх