arch

Бібліовісті

Квест «Ми – козацького роду» у Мерефі

IMG-e82f-VНапередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва в межах проекту «Децентралізація – це добре» за підтримки УНІКОН, USAID та Global Communities Partners for Good 12 жовтня  біля кіноцентру «Супутник» у Мерефі пройшов фестиваль «Пульс свободи», організатором якого виступила ГО «Мереф'янські ініціативи» спільно  із митцями, артистами, громадськими діячами Харкова. Долучилась до фесту і Харківська обласна бібліотека для дітей.
Готуючись до свята діти з шести мереф'янських шкіл брали участь в різноманітних майстер-класах із виготовлення ляльок-мотанок, інсталяцій на українську тематику, готували вірші, вивчали історію рідного краю та добу козаччини. Усі їхні роботи були представлені на виставці в холі кіноцентру, де усі бажаючі робили селфі.

Читати далі

Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року - 2018»

УБАХарківська обласна бібліотека для дітей увійшла  до четвірки кращих бібліотек України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Бібліотека року - 2018» та одержала почесну грамоту від Української бібліотечної асоціації.
Вперше взявши участь у такому поважному змаганні серед наукових, публічних, вузівських книгозбірень країни, Харківська ОБД отримала схвальну оцінку компетентного журі за цільовий комплексний проект «Безпечний простір».

Читати далі

Фантастичні дерева та осінній пейзаж

IMG 20110 жовтня 2018 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей було гаряче, адже зібралось так багато охочих засвоїти нові техніки : ліплення та малювання. Цього разу на картоні діти виліпили фантастичні дерева та спробували себе як юні художники. Ось такі роботи в нас вийшли.

Презентація книжки «(Не) дитячий погляд на війну»

4288 nНапередодні Дня Захисника України у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація книжки «(Не) дитячий погляд на війну», виданої цьогоріч Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба». На захід завітали учні та вчителі 5-ї, 10-ї, 37-ї, 172-ї, 307-ї та інших шкіл Харкова та усі небайдужі до обговорення актуальних проблем сьогодення. У неформальному прес-клубі взяли участь й молоді автори, невигадані історії яких опубліковані у цій книзі.

Читати далі

МамоТатоФест

6 жовтня 2018 році у Харківській обласній бібліотеці для дітей

 

Алчевских

Перший в Харкові фестиваль "МамоТатоФест" закликає харків'ян проводити час в колі сім'ї.

Вверх