arch

Бібліовісті

Насипала зима сніжинок на долоньки

  IMG-a6f9148e9965710c41eb2ca6218cbf6a-V--1 Показ міні-театралізації, щедро збагаченої різноманітними конкурсами, вікторинами, загадками для дітей; ігри, співи, чаювання та пригощання смачними млинцями, – так відсвяткували другий день Масляної наші співробітники у товаристві давніх друзів та партерів – ГО «Харківський Центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору»».
 

Читати далі

«В кожного героя є щось від мого характеру»

IMG-d0a2a7cccf0c32dda17eb9531a6abf10-VЛагідна молода харківська письменниця Ганна Кутявіна зустрілася із читачами бібліотеки на Алчевських. Окрім володіння пера, сонячна Ганна ще й психолог, арт-терапевт та казкотерапевт. Наші юні читачі разом із педагогами та батьками ознайомилися із творами письменниці. «В кожного героя є щось від мого характеру», – зізналася Ганна.

 

 

 

 

Читати далі

Екскурсія по музею бойової слави

UaP-2.1Співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей та вихованці Слатинського ліцею Дергачівської районної ради в рамках програми національно-патріотичного виховання “Українській патріот” відвідали місце дислокації  92-ї Окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка в селищі Клугино-Башкирівка Чугуївського району.

Читати далі

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

 

IMG 20200220 15313720 лютого у КЗ "Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2" пройшов День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Старшокласники закладу разом зі співробітниками нашої бібліотеки згадали трагічні події, що сталися в Києві з листопада 2013 по лютий 2014 року і особливо 20 лютого, коли протистояння між українським народом і тодішнім режимом досягло піку. Відео тих страшних днів допомогло підліткам відчути себе учасниками Евромайдану. Діти познайомилися з Героями Небесної Сотні і їх подвигами, дізналися імена героїв-харків'ян: Владислава Зубенко, Євгенія Котляра та Юрія Паращука, почули розповідь дітей загиблих про своїх батьків. Всі разом гаряче відповідали на питання: що таке Батьківщина і чи варта Революція гідності таких жертв. Загиблих за свободу України вшанували хвилиною мовчання. В кінці зустрічі всі заспівали Гімн України і пообіцяли, що пам'ять про Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в наших серцях.

 

Мовознавчий квест

87166441 170815341031517 2395780732493496320 nУ Міжнародний день рідної мови 21 лютого для учнів других – десятих класів ХЗОШ № 36 фахівці бібліотеки на Алчевських провели масштабний квест «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті».
Для кожного класу були підготовлені завдання на знання мови й літератури відповідно до їхнього віку. Малі читачі відгадували загадки, розгадували ребуси, пригадували казки, складали пазли, для середніх й старших класів були підготовлені чорна літературна скринька та змістовні тести на знання літературних творів, українських письменників, пісень.
 

Вверх