arch

Бібліовісті

Екскурсія вулицею Алчевських

 

1632119608122Бібліотечний туризм як напрямок роботи стає все більш актуальним для нашої бібліотеки, особливо під час пандемії, адже екскурсії фахівці бібліотеки проводять вулицями міста. Саме така екскурсія Харковом відбулась 16 вересня.
Розкрити таємниці вулиці Алчевських прийшла досить велика кількість людей. Але на початку їх ознайомили з роботою Харківської обласної бібліотеки. Для дітей було проведено ознайомчу екскурсію нашим закладом. А потім – усі вирушили у подорож.
Екскурсанти дізнались про родину Алчевських, які є прикладом служіння українській національній ідеї во благо Батьківщини, про будинки-близнюки нашого міста, про видатного архітектора Олексія Миколайовича Бекетова, його стосунки з родиною меценатів Алчевських, будинки і храми, які було втрачено або перебудовано, про те, куди поділися леви, які стояли поблизу колишньої книжкової палати, де знаходився водогін і ще багато цікавого.

Читати далі

Проєкт «Зелені легені» у КЗ «Південноміська публічна бібліотека».

изображение viber 2021-09-10 14-28-38-246

10 вересня до проєкту «Зелені легені» долучилися читачі КЗ «Південноміська публічна бібліотека». Саме сюди було перевезено однойменну виставку, урочисто відкрито фахівцями Харківської обласної бібліотеки для дітей та проведено інтерактивні ігри на екологічну тематику.
Про важливість збереження планети, охорони рослин, тварин і комах, про те, які види в Україні знаходяться на межі зникнення і в чому їх особливість говорили з учнями Південноміських ліцеїв. Також дітям були дані творчі завдання, з якими вони добре впоралися.
Окрему увагу було зосереджено на книгах, які освітлюють теми збереження планети.
Учасники на згадку отримали запрошення до обласної бібліотеки для дітей та наліпки від Всеукраїнської екологічної ліги.

День читання


изображение viber 2021-09-07 14-36-35-341У Міжнародний день читання книг, що   відзначають 6 вересня, читаки по усьому світу заварюють (в ідеалі!) чашечку смачного напою, в обіймах з домашнім улюбленцем згортаються під пледом і насолоджуються цікавими книжками.  А от студенти Харківського педуніверситету, майбутні вихователі дошкільних закладів, провели цей день у стінах ХОБД – найдитячішої бібліотеки для дітей Харкова та області. Наші співробітники підготували для них екскурсію по бібліотеці, провели огляд професійної літератури і залучили до  голосних читань уривків з оповідань сучасної української письменниці Дари Корній та творів всесвітньо відомого класика  Роальда Дала. Уже під час першого свого візиту до бібліотеки більшість студентів вибрали книжки, необхідні для виконання практичних занять.

Другий день ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

 

 

изображение viber 2021-09-07 19-52-21-6631596 телевізійних та анімаційних робіт, понад тисячу двохсот  учасників з 96 країн світу, які приєдналися онлайн та особисто, купа вражень від Харкова та його гостинності — так розпочався другий день ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». На учасників чекали екскурсії містом Харковом від гіда нашої бібліотеки, екскурсії Дитячою Південною залізницею, оновленим зоопарком, польот на повітряній кулі та змагання з гольфу. Ось таким крутезним був сьогодні день!

 

Читати далі

XIII Міжнародний дитячий фестиваль «Дитятко»

изображение viber 2021-09-07 08-47-58-782

6 вересня працівники бібліотеки долучилися до урочистого відкриття XIII Міжнародного дитячого фестивалю «Дитятко», що відбулося в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.
 

 

Вверх