arch

Бібліовісті

Приручити змію

IMG 20190220 145602Змії… Скільки таємниць і загадок зберігають ці рептилії. Лише у небагатьох людей є можливість їх вивчати, але у більшості вони викликають страх чи огиду… Подолати свої страхи та зробити власну зміючку прийшли до бібліотеки 20 лютого юні майстри на чергове заняття гуртка «Зумійко». Наприкінці заняття міряли довжину змій та свій зріст, в кого ж найдовша змія?

Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики

 

79

 

IMG 20190218 102813


18 лютого 2019 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбувся практикум «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Харківській області» в межах проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні, що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Проект ПУЛЬС покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ.

Читати далі

"Відлуння афганського бою"

 

5bf57ebb5f3e015 лютого минуло вже 30 років з часу виводу радянських військ із Демократичної республіки Афганістан. Саме в цей день ми вшановуємо всіх учасників бойових дій на території інших держав. До цієї дати Харківська обласна бібліотека для дітей підготувала зустріч-спогад "Відлуння афганського бою" (до Дня пам′яті учасників бойових дій на території інших держав), яку було проведено для різних вікових груп 12-15 лютого 2019 р.: студентів Харківського національного університету внутрішніх справ, студентів Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту та учнів Харківської гімназії №1.

Презентація книги Вадима Болдурата "Почуття"

DSC 4718Свято закоханих у всьому світі відзначають по-різному: дарують квіти, листівки, шоколадки тощо…. 14 лютого на побачення до бібліотеки запросив своїх шанувальників Вадим Болдурат, щоб поділитися безмежним всесвітом своїх емоцій на презентації книги «Почуття». Вадим – творча особистість, неординарний і талановитий юнак, надзвичайно скромний і разом з тим має чим похвалитися. Професійно займався танцями, виборював призові місця на конкурсах в Україні та за кордоном, створював мультфільми, здобував нагороди, а зараз проводить безкоштовні майстер-класи для дітей, працює з дітьми з особливими потребами та минулого року навіть відкрив власну мультиплікаційну школу.

Читати далі

Листівки до Дня усіх закоханих


IMG 20190213 143905Напередодні Дня усіх закоханих у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулось чергове заняття гуртка «Зумійко». З любов’ю до рідних і близьких, друзів і вчителів кожен юний майстер створив по чотири листівки. Були використані різні техніки й матеріали: аркуші білого й кольорового паперу, гуаш, олівці й фломастери, ґудзики, штамповані квіти й смуги, лак для нігтів, блискітки... Задоволені своєю роботою, щасливі й усміхнені – сфотографувалися з роботами.

Вверх