arch

Бібліовісті

Екологічний круїз «Квіти – найгарніші створіння природи»

IMG 20180614 11165012-14 червня учні пришкільних таборів ХЗОШ№5, №64 та № 147 здійснили разом із фахівцем Харківської обласної бібліотеки для дітей екологічний круїз під назвою «Квіти – найгарніші створіння природи».
На них чекало чимало цікавинок: і вікторини, і виготовлення квіток, і визначення годин за квітами, і пісенні конкурси й багато чого ще. Виконуючи завдання, відповідаючи на запитання, діти дізнавалися чимало цікавих фактів про рослини й квіти. Відкриваючи дивовижний світ флори, наші читачі довідалися, що квіти бувають схожі на предмети, тварин чи героїв фільмів, з кожною квіткою пов’язано безліч легенд, а ще існує квітковий гороскоп, за яким можна дізнатися про себе багато нового. Наприкінці зустрічі плели справжній віночок, заплітаючи стрічки. Цей захід був не лише інформативним, а й командним, бо навчив дітей працювати пліч-о-пліч, цінувати дружбу та вміти довіряти.

Семінар "Інноваційна діяльність шкільної бібліотеки в контексті освітньої реформи".

 

 

DSC0701013 червня 2018 р. на базі Харківської обласної бібліотеки для дітей у рамках співпраці з Харківською академією неперервної освіти відбувся майстер-клас для завідуючих шкільними бібліотеками із циклу: "Інноваційна діяльність шкільної бібліотеки в контексті освітньої реформи".

Читати далі

Віртуальна мандрівка «Відкрий для себе рідне місто»

MyKharkiv 01-300x2207 червня учні молодших класів ХГ№ 169 разом з працівниками Харківської обласної бібліотеки для дітей рушили у віртуальну подорож «Відкрий для себе рідне місто». Мандруючи віртуальними вулицями міста, учні побували на площі Свободи, яка вражає своїми розмірами, є шостою в Європі за величиною і дванадцятою у світі: майже 14 гектарів! Подивилися на будівлю Держпрому – пам'ятку архітектури, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, символ конструктивізму. Його висота становить 63 метри, а разом зі шпилем-телевежею – 108 метрів. Пам'ятник Перемоги або «Дзеркальний струмінь» – сучасна візитка Харкова.

Бебі-шоу «З Любов’ю до дитини»

 


34038813 1973687862641654 920257405286088704 nТрадиційно до Міжнародного дня захисту дітей артисти «Театру на колесах» Харківської обласної бібліотеки для дітей готують театралізовану виставу. От і цього року 1 червня для малят з пришкільних таборів було влаштовано бебі-шоу «З Любов’ю до дитини».
Веселі Веснянка та Ванілопа фон Кекс знайомилися з читачами, грали в рухливі ігри, співали й танцювали, загадували загадки, а насамкінець ще й змусили вивчити їх правила дорожнього руху. Сповнені позитивних емоцій, діти сміялися й активно грали. Захопившись, не хотіли відпускати наших героїв.
Щасливі та задоволені малята виходили з бібліотеки, а це означає, що свято безтурботного дитинства вдалося!

 

Щастя - це коли тебе розуміють!

spilkuvanjaМожна переформулювати фразу: щастя - коли ти вмієш бути зрозумілим - і собі, і людям, що називається. Все наше життя проходить у спілкуванні - з собою і людьми. Від того, як ми вміємо спілкуватися, висловлювати свої прохання і почуття, розуміти чужі волевиявлення і реагувати на них, - залежить дуже багато чого. Якщо ми вміємо пояснюватися дохідливо, це дозволяє нам легше домовлятися з близькими, з комфортом реалізовувати свої плани й проекти, бути ефективними та успішними в суспільстві - рівно настільки, наскільки нам потрібно.
6 та 8 червня учні ХЗЗСО №36, ХЗЗСО № 5 мали змогу розібратися – у чому ж секрет успішного спілкування? Соціальні психологи говорять про комунікативних навичках - навичках спілкування. Які ж навички спілкування варто освоїти дітям?

Вверх