arch

Бібліовісті

БібліоШкола

Cute Colorful Baby Daycare Center LogoХарківська обласна бібліотека для дітей разом із Харкiвською загальноосвiтньою школою №36 запустили спільний онлайн-проєкт "БібліоШкола". В умовах воєнного часу цей проєкт із гаслом "Ми разом, щоб світ вивчати. Нас нікому не здолати!" спрямований на зміцнення адаптаційних можливостей дитини, підвищення її стресостійкості та патріотичне виховання.

 

Читати далі

Календар цікавих свят. Жовтень

4 жовтня

Всесвітній день тварин (World Animal Day)

мир животныхВперше свято було організоване у Берліні відомим на той час захисником тварин та письменником Генріхом Ціммерманном 24 березня 1925 року. Через чотири роки святкування перенесли на 4 жовтня. Дату обрали не випадково - саме цього дня помер католицький священнослужитель Франциск Асизький, який вважається захисником тварин.

 

Читати далі

22 вересня - День партизанської слави

 

6311З почуттям безмежної вдячності ми віддаємо шану ветеранам антинацистського опору — колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі у часи Другої світової війни.
Пригадати події тих років та дізнатися більше про український партизанський рух допоможе година пам’яті «Пішли в похід, увійшли в легенди».

У цей день також хочеться подякувати й українським партизанам та розвідникам, які працювали й працюють зараз у тилу ворога задля спільної мети — звільнення України від російських окупантів. Для кожного українця вони  назавжди Герої!

 

 

Онлайн-марафон туристичних ініціатив “Харківщина: все для перемоги”

Харківщина все для перемогиНезламність українського народу в його єдності, а туризм ще в мирний час об'єднував людей з різних регіонів, тож не дивно, що сьогодні, у Всесвітній день туризму на Харківщині зустрілися представники влади, закладів культури та вищої освіти, громадських організацій, туристичних клубів, екскурсоводи та всі, хто любить подорожувати: зі Львова, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Дніпра, Кропивницького, Сумської області та з Казахстану. Долучилась і Харківська обласна бібліотека для дітей. Під час онлайн-марафону туристичних ініціатив “Харківщина: все для перемоги”, організатором якого виступив Харківський організаційно-методичний центр туризму, лунали привітання, пропозиції з ініціатив відновлення пам'яток, учасники озвучували проєкти, які вони змогли втілити в умовах війни.

Читати далі

Допомога Україні від Іспанії

750px-Flag of Spain.svg Із самого початку вторгнення Росії в Україну, Іспанія твердо оголосила про свою підтримку нашої країни та засудила агресію войовничих сусідів. З перших місяців війни вона доставляла нам боєприпаси, засоби індивідуального захисту та легке озброєння (гранатомети С-90 або кулемети).

Вже у квітні Іспанія оголосила про постачання Україні 200 тонн боєприпасів та іншої військової допомоги. У червні стало відомо, що Іспанія готова передати на потреби Збройних Сил України зенітно-ракетні комплекси, а також танки Leopard, які вже 10 років стоять у резерві на базі іспанської армії. Але потім Мадрид здав назад і скасував постачання танків Leopard 2А4 до України. Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес 2 серпня заявила, що її відомство виключило передачу Києву частини військових машин, що зберігаються на базі Касетас, неподалік Сарагоси.

Читати далі

Вверх