arch

Бібліовісті

V Обласний ювілейний патріотичний форум «Діти єднають Україну»

мал324 жовтня ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» за сприяння Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» (вул. Сумська, 25) проводить V Обласний ювілейний патріотичний форум «Діти єднають Україну», присвячений сторіччю Злуки України.

Читати далі

“Здається, я заходжу в наш сад”

IMG-3f9bfdc371bfc46490626c25cbe1eaef-VНайочікуванішою мистецькою подією цієї осені в Харкові став Бієнале молодого мистецтва (з 17 вересня по 31 жовтня). Цьогоріч тема проєкту – “Здається, я заходжу в наш сад”.
Бієнале – це мандрівка й для нас самих, для харків’ян. Адже суть Бієнале – не лише в тому, щоб одного разу дати голос молодим художникам і художницям. Вона – у змінах, які мають відбуватися в місті після її закінчення.

Читати далі

«Шляхи посилення впливу громадян на місцеву політику»

    

ОТГ17 жовтня в Харківській обласній бібліотеці для дітей ГО «Нова енергія» за підтримки ГО «Право на захист», National Endowment for Democracy, Центру кластертерного розвитку паліативтивної та реабілітаційної допомоги «Ми» провела круглий стіл для представників ОТГ Харківщини «Шляхи посилення впливу громадян на місцеву політику».
На засіданні присутні представники ОТГ з Золочівської, Старосалтівської громад, Одноробівки, активісти Харкова.

Читати далі

"Україна - це козацький дух, і воїнів незламна сила"

630 360 1548171571-7109 та 16  жовтня 2019 р. співробітники  ХОБД провели у ЗОШ№№167 та № 118 патріотично-виховні  заходи, присвячені Дню українського козацтва. Під час зворушливої подорожі у минуле рідної землі учасники цих зустрічей почули цікаві відомості про виникнення козацтва – славетного степового лицарства, корені якого сягають глибини віків.
Особлива увага слухачів була звернена на величезний внесок козацьких синів у відстоювання рубежів рідної землі, коли запорізькі лицарі не тільки захистили Україну від нападів поляків, турок, татар в 16 – 18 століттях, але й продовжували боронити Вітчизну вже у складі Кубанського козачого війська в війнах Нового часу, зокрема у битвах з нацистськими загарбниками під час Другої світової війни.

Осінь

 

IMG 20191016 153032Золота осінь за вікном радує око. Як же відтворити її на папері?  Читачі нашої бібліотеки знайшли рішення - вони зробили чудові аплікації в техніці "квілінг".

 

Вверх