arch

Бібліовісті

Майстер-класс з писанкарства

  

IMG 20190424 15032724 квітня на черговому занятті гуртка «Зумійко», що відбулося в Харківській обласній бібліотеці для дітей, робили писанку у техніці «декупаж». Водночас і засвоїли нову техніку, і дізналися багато цікавого. На справжніх видутих яйцях створювали витончену роботу юні майстри. А ще з паперу виготовили підставки. Ось що в нас вийшло.
 
IMG 20190424 164344Друга група працювала у техніці «малювання»: розподілившись на невеличкі групи, кожна отримала роботу. Перша працювала над малюванням величезної писанки, а друга – кожна на своїй паперовій основі. І хоча процес розфарбовування в першій групі зайняв чимало часу, але це мало свій терапевтичний, антистресовий ефект – у залі панувала тиша, адже кожен захопився своєю роботою.

 

«Лев Ландау: диво, яке жило між нами»

20190422 1342191Під час науково-біографічного заходу, влаштованого співробітниками ХОБД для студентів Харківського механічного технікуму 22 квітня 2019 року, до уваги слухачів запропонували захоплюючу розповідь про головні віхи життя та творчості Льва Давидовича Ландау –  лауреата Нобелівської премії з фізики за 1962 рік, одного зі створювачів теорії квантової механіки, яка докорінно змінила фізичну картину світу, науковця, який створив вітчизняну школу фізиків-теоретиків – важливу передумову великих успіхів республік колишнього СРСР у підкоренні космосу, кібернетиці, авіації та інших високотехнологічних галузях.

Читати далі

Історико-географічна мандрівка «Суверенні мініатюри»

stranj karliki24 та 25 квітня Харківська обласна бібліотека для дітей, під час історико-пізнавальних заходів, присвячених карликовим державам Європи та світу, запросила студентів Харківського академічного художнього ліцею  та Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка послухати багато цікавих відомостей про карликові державні утворення, які за площею та кількістю населення дорівнюють містам середнього розміру на кшталт Полтави чи Запоріжжя.

Читати далі

Віртуальна подорож «Харків – місто, в якому ми живемо»

sloboПід час заходу 19 квітня 2019 року вихованці Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту дізналися про історію виникнення та розвитку української Слобожанщини, почули про еволюцію міського життя у ХVII-ХХ століттях, із зацікавленням сприйняли розповідь про перетворення Харкова з невеличкого торговельного містечка-фортеці на промисловий, науковий, культурний осередок європейського значення.
Зокрема, жвавий інтерес викликали у присутніх віртуальна міні екскурсія перлинами садово-паркового мистецтва (садиби Шарівка, Наталівка, Краснокутський дендропарк, Старий Мерчик), що розташовані на слобожанський землі.

Година скорботи “Чорнобиль! Забути його не дозволя майбутнє”

accident chernobyl22, 24 та 26 квітня 2019 р. для учнів ЗОШ№1, вихованців Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту і студентів Харківського механічного технікуму співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей проведуть меморіальний захід, присвячений 33 – річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС (26 квітня).

Читати далі

Вверх