Фахівцю на замітку

 МКІП працює над вилученням російської літератури

з бібліотечних фондів

пррмитМіністерство культури та інформаційної політики України працює над вилученням пропагандистської російської літератури з українських бібліотечних фондів, щоб замістити її якісною україномовною літературою й книгами українських видавництв. Це відбудеться на основі відповідних методичних рекомендацій, які напрацювала та схвалила Рада з питань розвитку бібліотечної справи при МКІП. До складу Ради входять провідні фахівці бібліотечної справи з усіх куточків України.

“Пропаганда - це небезпечна зброя. Сьогодні російська брехня отруює все навкруги. Маємо всіма способами боротись із цим явищем. Наразі Міністерство визначило чіткі критерії, за якими російська література буде вилучена з українських бібліотечних фондів. Ми підходимо до цього питання ретельно і виважено. Сподіваємось, що все це позитивно вплине на розвиток українського книговидавництва”, - зазначила Лариса Петасюк, заступниця міністра культури та інформаційної політики України.

Читати далі

 


 

Копия 6-free-vector-books-icons-in--ai-format 5731Читання в Україні: результати комплексного соціологічного дослідження

 

logo

МБФ „Академія Української преси“ (АУП)  за підтримки програми «Бібліоміст» запрошує  бібліотекарів публічних бібліотек  із  Харьківської, Полтавської, Сумської, Донецької та Луганської областей до участі в  2-денному  тренінгу « Практична медіаграмотність».

Тренінг відбудеться 22- 23 квітня  у м. Харькові.

Учасникам тренінгу будуть запропоновані моделі практичної медіаосвіти та медіаграмотності, які можуть бути імплементовані у діяльність їх бібліотечних закладів.

 


Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотечні цінності в епоху сучасних інформаційних технологій», 13-14 травня 2014 р., м. Чернівці

 

 

Вверх