arch

Бібліовісті

Мандрівний методист

 


Продовжуємо знайомство з бібліотеками Німеччини разом з методистом нашої бібліотеки  Ганною Зябковою.

Університетська бібліотека Тюбінгена (німецька: Universitätsbibliothek Тюбінген; UB Tübingen)

1Це головна бібліотека Тюбінгенського університету, одного з найбільших і найвідоміших університетів Баден-Вюртемберга, Німеччина.
Після заснування університету в 1477 році бібліотека розташовувалася в так званому Сапієнцхаусі, пізніше вона була перенесена в Альте Аула, колишню головну будівлю університету, потім (все, що знаходилися) в старе місто (Altstadt) Тюбінгена. Найстаріша будівля бібліотеки на її нинішньому місці (офіційно частина архітектурної культурної спадщини) була збудована у 1912 році архітектором був Поль Бонац.

Поруч були прибудовані великі будівлі у 1963 р. (нинішня головна будівля), 1989 р. відреставрований Старий Вашхалле, (колишня «стара пральня» університету).
Основна бібліотека розташована в центрі університетського кварталу Тюбінгена, на схід від старого міста, Вільгельмштрассе, недалеко від більшості університетських будівель мистецтв, гуманітарних наук і факультетів соціальних наук. Друге місце знаходження бібліотеки – на околиці Тюбінгена, в Моргенстеллі, де розташовані факультети медицини та природничих наук.

 

2

11

4

3

 

 

 

 

 

 

569

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх