arch

Бібліовісті

Мандрівний методист

 

Зустрічайте 8 фоторепортаж мандрівного методиста.

 Екскурсія до Ков’яг, що на Валківщині

В останніх числах жовтня шлях нашого «мандрівного методиста» проліг до Ков’яг, що на Валківщині. Екскурсія до селищної бібліотеки, зустріч і спілкування з читацьким активом і пісенним колективом, а також можливість долучитися до волонтерського проєкту літмузеївців «Підвішена книжка», видалися надзвичайно цікавими та пізнавальними. Приємно відзначити, що у селищі мешкають чудові люди, які цінують книжку, люблять відвідувати бібліотеку, займаються творчістю. Великими ентузіастами своєї справи є бібліотекарі: Тетяна Володимирівна та Лариса Михайлівна, які не лише вдало налагодили свою професійну діяльність, а й, у першу чергу, зуміли згуртувати односельчан, як дітей, так і дорослих, для спільної страви.

 


photo 2022-10-28 19-24-49Скориставшись нагодою поспілкуватися з мотивованими читачами, головний бібліотекар Харківської обласної бібліотеки для дітей Загревська Світлана вручила нагороду  Майчук Поліні, яка стала переможницею першого (обласного) туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули - 2022» у номінації «Моя майбутня професія» серед читачів-учнів 11-13 років. У присутності однолітків, учителів, бібліотекарів, волонтерів дівчинку нагородили дипломом і подарунком від ХОБД, що традиційно забезпечує проведення конкурсу на Харківщині.

Також потішилися з особистого знайомства з другокласником Матвієм, який долучився до бібліотечного марафону «Яphoto 2022-10-28 19-24-25 з України». Хлопчик надіслав на адресу бібліотеки дві чудові світлини, а натомість одержав у подарунок заохочувальний приз - книжку.
Дякуємо ков’ягівцям за гостинність і теплий прийом. Їм є ще чим вражати, то ж, сподіваємося, до нових зустрічей.

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх