Готи

090b36919052e124a1e7533cc7a0118eГоти – представники готичної субкультури, натхненних естетикою готичного роману, естетикою смерті, готичної музики й відносять себе до готики-сцени. Представники руху з'явилися в 1979 році на хвилі постпанка. Панківський епатаж готи направили в русло пристрасті до вампірскої естетики, до темного погляду на світ.

Характерний зовнішній вигляд готів:Stimka.ru gothic-girls

  • Чорний (темний) одяг. Чорне довге волосся. Високі шнуровані черевики.
  • Чорний корсет, облягаючі чорні нарукавники і чорна максі (для дівчат), одяг під старовину, кльошовані рукави, шкіряний одяг.
  • Шипований нашийник.
  • Срібні прикраси окультної тематики.                   

0b2ea5bd8b05e27af13ec23f02b22685Готична естетика різноманітна за набором вживаних і популярних символів, можна зустріти і єгипетську і християнську і кельтську символіку. Основним готичним символом є єгипетськийs 20080218002012 «Анх» (Анкх) (хрест з петлею; єгиптяни використовували його як символ безсмертя, життя, з'єднання чоловічого і жіночого почав; копти інтерпретували як символу замогильного життя символ вічного життя).

Також часто вживаються й інші єгипетські символи, такі як «Око Ра».Ra-the-Egyptian-God-of-the-sun2

Християнська символіка використовується менше, переважно вzvezda вигляді звичайних розп'ять (тільки зі стильнішим дизайном). Кельтська символіка зустрічається у виді кельтських хрестів і різних кельтських орнаментів. Досить широко представлена окультна символіка – використовуються пентаграми (як звичайні, так і перевернуті), перевернуті хрести, восьмипроменеві зірки (символи хаосу).

0a18e6cb4a1686c5c59c6290d3974c0aТакож використовується безліч різних символів смерті – прикраси з могилами, черепами тощо. До чисто готичних символів можна віднести кажанів – різні зображення кажанів (зв'язок з вампірами і з готами очевидний) можна зустріти на тисячах готичних сторінок в Інтернеті і на багатьох прикрасах.

Готи зазвичай люди освічені, добре розуміються на мистецтві, історії та літературі, часто самі пишуть вірші та музику. Традиційноband-free-evanescence-rock-260853 серед них звернення до готичного романа – від Уолпола до Шеллі; почиталися також Камю, Кафка, пізній Тургенев і інші «сильно перелякані генії». Слухають, відповідно, готичну долю ("Joy Division", "Cure", "Bauhaus", "H.I.M", "Evanescence").

250px-GothgirlСправжні готи, крім турбот про одяг, прагнуть підтримувати і відповідний спосіб життя. Готи рясно і охоче запозичують декадентську, кладовищенську, вампірську естетику. Вітається все, що відноситься до темної сторони буття, пов'язано із смертю. Улюблені місця зборищ готів – кладовища. Часто практикують садомазохізм. Готи схильні перетворювати свої тусовки на ролеву гру, в якийсь інфернальний театр, але несхожий з ігрищами фанатів Толкієна.

Існує безліч підвидів готів: «антикварні», «ренесансні», «романтичні», «вікторіанські», «раби корпорацій», «кіберготи», «гліттерготи», «цигани», «хіппі», «фетишисти», «панк-готи», «вестерн-готи», «вампіри» та інші. Тобто чистого готовського стилю не існує – є певна життєва інтонація.

1313576910 17210964 12127996 czars daughter ii by darkview1default.jpeg                             

Корисні посилання:

Готи у Вікіпедії

Російський готичний проект

Інтернет портал «Готика». Усе про готичну субкультуру

Сайт присвячений стилю життя готів

Історія готичної субкультури

Соціальна мережа для готів

Люди в чорному, або Хто такі готи?

Комментарии  

 
# Esor Yma 18.02.2019 17:52
:o :-) Норм мені поставили хорошу оцінку
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
# Lara 16.02.2014 17:24
:-) :roll: спасибооо:*
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Вверх