Tumbler girl (web punk)

Rapunzel-punk-edit-disney-princess-37074113-421-421«Тамбер-герл» їх називають тому, що свій стиль вони копіюють і поширюють на сайті Tumblr. Чорні хрести на фоні космосу, тонкі чорні нашийники, туфлі на плоскій високій підошві, короткі чорні спідниці-сонечка, капелюхи з широкими полями - напевно ви бачили не одну подібну картинку. На відміну від субкультур минулого, їм не треба морочитися з тим, щоб шити одяг вручну або діставати в екзотичних місцях - до послуг тамблер-герл безліч тематичних магазинів. А оскільки веб-панк - це поєднання реального і віртуального, фотографію слід прикрасити пиксельними малюнками, блискітками, єдинорога, райдугами і фоном Windows.
Якщо ванількі підкреслюють депресивністю свою «інаковость», то веб-панк каже: депресія - абсолютно нормальний стан в цьому повному болю світі. Над своєю депресією можна (і потрібно!) Дотепно жартувати. Всі твої таланти зводяться до поїдання піци, перегляду серіалів і сну? Відмінно, ми беремо тебе в цю компанію.
ns4Тамлер-герл обожнюють принцес і єдинорогів, мабуть, через бажання привнести в життя постмодерніста-споживача хоч трохи казки.
Звичайно, як і будь-яка субкультура, веб-панк стереотипен, і по-справжньому дотепних жартів, цікавих образів і глибоких думок ви там, швидше за все, не знайдете. А до всього іншого тамблер-герл часто критикують за романтизацію пасивності, ліні та інших поганих речей. 

Манера тамблер-герл робити картинки з написами на красивому фоні стала предметом незліченних пародій в Інтернеті.

Вверх