arch

Бібліовісті

Фестиваль «Українська писемність. Подорож у часі»

 Відкриття фестивалю

 

11128 травня в Харківській обласній бібліотеці для дітей відкрився фестиваль «Українська писемність. Подорож у часі», присвячений пам’яті візантійських просвітителів Кирила та Мефодія. Розпочався фестиваль лекцією Михайла Станчева, професора, завідувача кафедри нової та новітньої історії ХНУ ім. В.Н.Каразіна: «Діяльність братів Кирила і Мефодія та її значення для світової культури».

На зустріч завітали студенти фахового коледжу Національного фармацевтичного університету, волонтери та патріоти, художники, бійці АТО з родинами.

Лекція Михайла Станчева, професора, завідувача кафедри нової та новітньої історії ХНУ ім. В.Н.Каразіна: «Діяльність братів Кирила і Мефодія та її значення для світової культури».

 


Фото

Читати далі

День другий

 

20210601 124409У межах фестивалю «Українська писемність. Подорож у часі» у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулась відеопрезентація «Спочатку було слово», на яку завітали учні середніх класів ХЗОШ№131 та №173.

Фото

 

Читати далі

 

Третій день фестивалю «Українська писемність

 

изображение viber 2021-06-02 16-12-132 червня, у третій день фестивалю «Українська писемність. Подорож у часі», у нашій бібліотеці відбулася демонстрація презентації «Важливість мови як засобу спілкування, вираження думок і почуттів» для учнів середніх класів сусідньої школи та Харківського технічного ліцею №173. Школярі дізналися про етапи розвитку та становлення сучасної української літературної мови, про заборони й невизнання мови, а отже й української нації, а також долучилися до мовознавчої: вправлялися із скоромовками, розшифровували фразеологізмами тощо.

Читати далі

 

Фото

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх