arch

Vivat переможцю

ХАРКІВСЬКІ І ЛУГАНСЬКІ BOOK-ФАНАТИ У ЛЬВОВІ

IMG 3699Переможці Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016» з Харківщини та прифронтової Луганщини відвідали Львів.

Як зазначають організатори Конкурсу, протягом 14-ти років за титул найкращого книгомана України встигла позмагатися ціла армія юних читачів – 1 мільйон дітей, але за словами організаторів, це «мирна армія, воїни якої борються лише зі злом, за добро, а не один проти одного».

Нарешті переможці Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016» з Новопсковського району Луганської області – Вероніка Зажарська та Поліна Жученкова разом зі своїми харківськими однолітками здійснили свою давню мрію – відвідали Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», який відбувся у Львові наприкінці травня.

Дівчаткам вдалося не тільки особисто познайомитися з керівництвом громадської організації «Форум видавців», але і вочевидь побачити відомих письменників, журналістів, громадських діячів – справжніх шанувальників книги і читання; створити власну команду, яка гідно представила Харківську та Луганську область на цьому заході.

Важливою подією для наших учасників стала як сама велика подорож, так і перше інтерв’ю, цікаві зустрічі, і звичайно, єднання з однолітками із всієї України у прагненні зробити свято читання незабутньою приємною подорожжю, яка запам’ятається дітям на все життя.

500 заходів для дітей за 4 дні – програма Фестивалю читання була дуже насиченою.

Літературно-пригодницький квест для book-фанатів львівськими вуличками, мозковий штурм за участю кращих дитячих письменників, майстер-класи з відомими митцями, справжній рок-концерт та урочисте нагородження переможців з усієї країни – тільки невеликий перелік святково-розважальних заходів, які відбувалися у найнесподіваніших місцях старовинного міста.

Визнання зобов’язує багато до чого. Бути кращим – це не тільки розваги, подарунки та слава, це, насамперед, і велика відповідальність. Саме на майстер-класі з журналістики, який проводила письменниця Галина Вдовиченко, учасники Форуму вирішили написати листа Президенту України про стан книжкового фонду шкільних та сільських бібліотек та записали відео звернення з проханням підтримати саме дитячі книгозбірні та надавати їм більше книжок.

Наші переможці – Микита Долгих (м.Чугуїв), Світлана Алтухова та Артур Петько (м.Харків) запам’яталися ерудицією й відкритістю не тільки ровесникам, а й журналістам. Інтерв’ю Світлани на центральному Львівському телеканалі – промовиста ілюстрація до сказаного.

IMG 3778

IMG 3789

 

 

 

 

 

Інтерв’ю Світлани на центральному Львівському телеканалі

 

Вверх