arch

Vivat переможцю

Вітаємо лауреатів конкурсу «Найкращий читач України – 2016»

 

Переможці у номінаціях «Книгоманія – 2016»


«З любов’ю до української літератури»
Надьон Софія 6 кл. (Валківський р-н)
Антонов Артур 6 кл. (м. Первомайський)
Міщенко Аліна 6 кл. (Харківський р-н)

 

___________________________________________


«Творче втілення прочитаного» –
Бєлан Юлія 7 кл. (Вовчанський р-н.)
Мельник Дар’я 6 кл. (Краснокутський р-н)
Дичкова Поліна 6 кл. (м. Харків, Холодногірський р-н)
Обертинська Ганна 6 кл. (Кегичівський р-н)
«Кращий читацький щоденник» –
Полозуко Кароліна 6 кл. (Богодухівський р-н)
«За прихильність до сучасної літератури» –
Гріншпун Анастасія 7 кл. (м. Харків, Жовтневий р-н)
Токаєва Дар’я 6 кл. (м. Харків, Комінтернівський р-н)
Дубровська Марія 7 кл. (Близнюківський р-н)
«Лоцман книжкових морів» –
Думановська Марина 6 кл. (Шевченківський р-н)
«За глибокий інтерес до історичної літератури» –
Ткаченко Ірина 6 кл. (Богодухівський р-н)
Нестеренко Дмитро 6 кл. (м. Ізюм)
Стрілець Дар’я 6 кл.  (м. Харків, Шевченківський р-н)
«За любов до братів менших» –
Рум’янцева Юлія  7 кл. (Кегичівський р-н)
Беліченко Ганна 7 кл. (Чугуївський р-н)
Гончар Дар’я  6 кл. (м. Харків, Фрунзенський р-н)
«Світ фантастики» –
Лукаш Микита 7 кл. (м. Харків, Індустріальний р-н)
Крицький Валентин 7 кл. (Балаклійський р-н)
«Слідами Шерлока Холмса» –
Козлова Аліна 7 кл.  (Вовчанський р-н)
«Юний ерудит» –
Літвінов Андрій  6 кл.  (м. Люботин)
«З милосердям у серці» –
Ашурко Аміна  6 кл. (Сахновщинський р-н)
«За вміння аргументовано аналізувати прочитане» –
Чавирь Олег 6 кл. (м. Харків, Київський р-н)
«Дівочі історії» –
Дудіна Аліна 7 кл. (Лозівський р-н.)
Деміденко Софія  7 кл. (м. Харків, Холодногірський р-н.)
Філатова Ольга 7 кл. (м. Харків, Київський р-н.)
«Театр і Я» (За створення яскравого театрального образу) –
Чередниченко Максим  6 кл.  (Чугуївський р-н.)
«Золотий голос конкурсу» –
Цимбал Марина 7 кл. (Нововодолазький р-н.)
«Сміх без кордонів» –
Яншин Матвій  7 кл. (Ізюмський р-н.)
«Книжковий плакат» –
Домніна  Альона  6 кл. (Дворічанський р-н.)
Саницька Єлизавета 6 кл. (м. Харків, Комінтернівський р-н.)
«Спорт – це життя» –
Красулевська Катерина 7 кл. (Шевченківський р-н.)
Нагорний Дмитро 6 кл. (м. Харків, Шевченківський р-н.)
«Алло і Я» (Кращий виступ за телефоном) –
Лисяк Дар’я  6 кл. (Великобурлуцький р-н)
«Кращий виступ у режимі он-лайн»
Шутько Богдан 6 кл. (Борівський р-н.)  
Щербина Світлана 6 кл. (Борівський р-н.)  
Ніколенко Іван   6 кл. (Зачепилівський р-н.)

Вверх