Vivat переможцю
Ця дивовижна Японія
Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ
Малюнок
Номінація «Дружба країн»
І місце - Десятніченко Даша (Балаклійський р-н., Балаклійська БДНШ) 15 р.
ІІ місце - Шукіс Вікторія (Краснокутський р-н., КПСМЗ «КДМШ») 11 р.
ІІІ місце – Плахотнік Кіра (Богодухівський р-н.) 10 р.
___________________________________________
Номінація «Традиції і сучасність»
І місце – Майборода Дарія (м. Харків, студія VIKART) 13 р.
ІІ місце – Рябка Марина (Богодухівський р-н.) КПСМНЗ «БДМШ» ім. В. Т.Борисова 11 р.
ІІІ місце – Сальнікова Катерина (м.Харків), ЦДЮТ №1 студія «Колібрі» 14 р.
Номінація «Пейзаж»
І місце – Марченко Діана (м. Харків, студія VIKART) 14 р.
ІІ місце – Грабар Марія (м. Вовчанськ, Вовчанська ДМШ, художній клас) 13 р.
ІІІ місце – Бондаренко Анастасія (м. Харків, студія VIKART) 12 р.
Номінація «Краса природи»
І місце – Лукінова Маша. (м. Первомайськ) 14 р.
ІІ місце – Козоріз Альона (Богодухівський р-н.) КПСМНЗ «БДМШ» ім. В. Борисова» 12 р.
ІІІ місце – Біліченко Вероніка (Балаклійський р-н., с. Андріївка, Балаклійський ЦДЮТ) 13 р.
Номінація «Література та фольклор»
І місце – Пристінська Ангеліна (Валківський р-н., с. Старий Мерчик, Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв) 11 р.
ІІ місце – Голуб Аліна (м. Харків ). ДМШ №5 14 р.
ІІІ місце – Коробка Лілія (Валківський р-н., Валківська ДШМ) 10 р.
Орігамі
І місце – колективна робота читачів шкільної бібліотеки Богодухівського ліцею
ІІ місце – Антонюк Анжеліка (Валківський р-н., Валківський ліцей) 12 р.
ІІ місце – Дорош Анастасія (Валківський р-н., с.Високопілля) 16 р.
ІІІ місце – Вержбицький Степан (Лозівський р-н., Орільський НВК) 11 р.
ІІІ місце – Мєуш Аліна (Харківський р-н., м. Південне, Південноміська ДХШ) 12 р.
Літературна робота
І місце – «Хоку про Харків» з-ка робіт юних читачів Забродівської сільської б-ки –філії, (Богодухівський р-н.)
ІІ місце – «Квіти сакури в Україні» з-ка робіт юних читачів Полковомикитівської сільської б-ки, (Богодухівський р-н.)
ІІІ місце – «Японія – країна, де сходить сонце» з-ка робіт юних читачів Сазоно-Баланівської сільської б-ки-філії, (Богодухівський р-н.)
Декоративно-прикладне мистецтво
І місце – серія робіт вихованців гуртка «Дивосвіт» Богодухівського РБК
ІІ місце – серія робіт Борисенко Єлизавети (Дворічанський р-н.)
ІІІ місце – серія робіт Скочко Діани (Сахновщинський р-н., с. Дубові Гряди)