arch

Vivat переможцю

Лауреати конкурсу «Найкращий читач України – 2017»

55427432 cdf6a8f5a1a5Вітаємо лауреатів конкурсу
«Найкращий читач України – 2017»
 
Переможці у номінаціях «Книгоманія – 2017»

 

 

 

«За прихильність до історичного жанру»


Корчак Данило (Вовчанський р-н.) 7 кл.
Горбатенко Дарина (Шевченківський  р-н.) 6 кл.
Гончар Дар'я (м. Харків, Немишлянський р-н.) 7 кл.

___________________________________________


«З любов’ю до братів наших менших»


Федоренко Софія (Барвінківський р-н ) 7 кл.
Воропай Анна (Чугуївський р-н. ) 7 кл.
Колесник Ілля (Богодухівський р-н.)  6 кл.


«Художник»


Новосельцева  Анастасія (Краснокутський р-н.) 7 кл.


«З милосердям у серці»


Філенко Елліна (Красноградський р-н.) 7 кл.


«Золотий голос конкурсу»


Шумлянська Софія (Сахновщинський р-н.)  6 кл.


«Філософія життя»


Луценко Андрій    (Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 9) 6 кл.


«Творче втілення прочитаного»


Кваша Катерина (м. Ізюм) 7 кл.
Ліхно Артем ( Ізюмський р-н.) 6 кл.
Супруненко Вікторія (Дергачівський р-н.) 6 кл.
Козачок Анастасія (Дергачівський р-н.) 7 кл


«Читаємо – мислимо, розмірковуємо, аналізуємо»


Касьянов Богдан (Зміївський р-н.) 7 кл.


«З любов'ю до рідного краю»


Гундян Ірина (Ізюмський р-н.) 7 кл.


«З любов'ю до української літератури»


Пижик Кіріл (Близнюківський р-н.) 6 кл.


«За прихильність до сучасної літератури»


Малишкіна Аліса (м. Харків, Шевченківський р-н.) 7 кл.
Лиман Єлизавета (м. Харків, Новобоварський р-н.) 7 кл.
Мелещенко Поліна (Кегичівський р-н.) 7 кл.


«Змінимо життя на краще»


Баранова Лілія (м. Харків, Індустріальний р-н.) 7 кл.


«Лоцман книжкових морів»


Рябий Данило (м. Харків, Індустріальний р-н.) 6 кл.
Зваріч Катерина (Мереф'янська ОТГ) 6 кл.


«Театр і Я»


Парахін Денис (Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 9) 7 кл.
Запара Катерина  (Зміївський  р-н.) 6 кл.


«Креативно про туризм»


Харбака Віолетта (Шевченківський р-н.) 7 кл.


«Пригодницька література»


Питько Ілля (Красноградський  р-н.) 7 кл.
Багрянцев Артемій   (Харківський р-н.) 6 кл.


«Високе почуття патріотизму»


Вакуленко Дарія (Лозівський р-н.) 6 кл.


«Світ фантастики»


Домніна Альона (Дворічанський р-н.) 7 кл.


«Кращий виступ у режимі он-лайн»


Ніколенко Іван (Зачепилівський р-н.)  7 кл.


«Сміх без кордонів»


Рибалкін Антон ( Вовчанський  р-н.) 6 кл.


«Слідами Шерлока Холмса»


Пономаренко Іван (Харківський р-н. ) 7 кл.


«Міс креативність»


Розумна Анна (Валківський р-н)

Вверх