«АМЕРИКАНСЬКА ФАНТАСТИКА: МРІЇ ТА РЕАЛЬНІСТЬ»

Виставка міжнародного конкурсу дитячої книжкової графіки


Буклет Американская фантастика-9  Юні художники – учасники різноманітних міжнародних проектів – регулярно представляють свої роботи в стінах Харківської обласної бібліотеки для дітей. Цього разу тут розгорнулась підсумкова виставка міжнародного конкурсу дитячої книжкової графіки «АМЕРИКАНСЬКА ФАНТАСТИКА: МРІЇ ТА РЕАЛЬНІСТЬ».
Гаррі Гаррісон, Роберт Шеклі, Айзек Азімов, Курт Воннегут, Кліффорд Саймак, Рей Бредбері своїми творами не просто зазирнули у майбутнє, а й змоделювали найнеймовірніші форми існування цивілізації. Юні ілюстратори віком від 6 до 20 років читали американських фантастів і втілювали на папері власні фантазії, переживання і парадоксальні висновки.

___________________________________________

 

 

Букле   Конкурс покликаний сприяти розвитку інтересу дітей і юнацтва до соціально значущої художньої літератури, залучати їх до вічних духовних цінностей, розвивати нестандартне мислення, допомагати в пошуках власної оцінки глобальних явищ і проблем сучасності, зміцнювати міжнародні зв'язки між юними художниками і їхніми наставниками.
  Ілюстратори змагалися у чотирьох вікових групах: 6-9 років, 10-13, 14- 17 і 18-20 років. Авторитетне журі на чолі із відомим митцем, доцентом Харківської академії дизайну та мистецтв Олександром Рідним визначило переможців серед учасників не тільки з різних міст України, а й Болгарії, Китаю і Росії. Підсумкова виставка мандруватиме Україною та за її межами. Видано каталог дитячих і юнацьких робіт. Серед організаторів виставки – давні друзі нашої книгозбірні – Харківський художній музей і Харківський ліцей мистецтв.
  Тільки у нас в бібліотеці можна за виставковою ілюстрацією, яка запам’яталася чи здивувала, обрати роман або повість американського фантаста. Можливо, це буде Рей Бредбері, який переконував: «Люди повинні навчати себе самі – ви можете отримати повну освіту без грошей. У свої 10 років я прочитав усі книги в бібліотеці, і написав тисячі історій».
  Приходьте, дивіться, читайте, фантазуйте! Можливо, ви теж – майбутній фантаст.

 

Вверх