"Моя Родина, моя Країна"

 

IMG 6313З початком літа виставковий центр «Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей замайорів новими фарбами. Буяння дитячої фантазії, цвітіння кольорів об’єдналося в одну назву – «Моя Родина,  моя Країна». 6 червня 2015 року відбулося відкриття нової виставки з однойменною назвою, на якій представлені роботи вихованців студії «Сто фантазій».

Презентації у стінах бібліотеки виставок дитячого малюнка є вже доброю традицією для юних художників цієї студії і співробітників бібліотеки. Результатом тісної дружби стали виставки: “Я – бувають різні», «Мій цвіт – мій світ», «Весна, любов і відданість» та ін.

 Фото на Google+

___________________________________________

t5555433 007Нова виставка «Моя Батьківщина, моя Країна» приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Студійці спробували розкрити хвилюючі для нас усіх теми: любові до ближніх і дальніх, ставлення до себе, сім'ї і погляд на світ, який нас оточує... . На виставці демонструються роботи, які вирізняються безпосередністю і щирістю виконання. Наймолодшому художникові лише 4 рочки, а найстаршому – 9.

Також з нагоди відкриття виставки були представлені два творчих звіти: Маші Бондар і Анни Шульженко – переможців багатьох міських та міжнародних виставок.

На молодих майстрів та їхніх рідних очікувала багато приємних сюрпризів від бібліотекарів: зустріч з казковими персонажами, конкурси й літературні вікторини. Діти, які вперше завітали до бібліотеки з радістю оглянули одну з найбільших і найкращих бібліотек області й обрали собі додому книжки для читання.

Фото на Google+

 

Вверх