«Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей представляє нову виставку «Добролюбіє»

Семейное фото  На «Вернісажі у фойє» розміщено фотороботи та картини родини майстрів Джелалі: фотопейзажі й натюрморти Олега Джелалі та його сина Феодосія, а також художні роботи ще одного сина – Тимофія Джелалі.
Назва виставки «Добролюбіє» цілком відповідає її змістові – усі роботи сповнені світла, тепла і щирої любові до людей та навколишнього світу.
Виставку організовано завдяки співпраці з Богодухівською районною дитячою бібліотекою.
___________________________________
 

Про авторів: Фото Олега Джелали
Олег Валентинович Джелалі народився в місті Полтава у 1957 році в сім'ї службовців. Ріс і виховувався з матір'ю, без батька. З 12 років мріяв про професію кінорежисера. Займався музикою, малюванням, відвідував театральні гуртки, кіноклуби, багато читав. 577499 1391573051083854 1393307839 nУ 17 років закінчив училище, оволодівши мистецтвом фотографії. Працював фотографом, художником, бібліотекарем, актором лялькового театру, санітаром швидкої допомоги, вантажником, поштальйоном.  1976 року вступив на режисерське відділення Харківського інституту культури.
Самостійно вивчав філософію, релігію, етику, психологію, історію. У 23 роки глибоко познайомився з морально-етичними творами Льва Толстого,  Григорія Сковороди, Блеза Паскаля, Жан-Жака Руссо, Сократа, які справили на нього вирішальний вплив.
Працював санітаром у санаторіях і лікарнях, поступово і повністю присвятивши себе догляду за хворими і літніми людьми.Фотработа осень
З 1988 живе в селі Мерло Богодухівського району Харківської області. Батько  вісьмох дітей. Велику увагу приділяє всебічному художньому розвитку членів своєї родини.
Фото Тимофей Джелали 2Тимофій Джелалі – 21 рік, студент Харківського художнього училища, випускник Центру професійно-технічної освіти за спеціальністю «Художник розпису по дереву». Захоплення – філософія, психологія, педагогіка, сільське господарство, поезія.
Феодосій Джелалі – 13 років, школяр Забродянської ЗОШ. Захоплення – мототехніка, малювання, музика, фото.
Усіх бажаючих запрошуємо на виставку.
 
картина Тимофея

Вверх