Учора – сьогодні – завтра

24 травня
 
IMG 4318  У виставковому центрі Харківської обласної бібліотеки для дітей  «Вернісаж у фойє» з’явилася нова виставка.
  Відкриття виставок дитячого малюнка стало вже доброю традицією для юних художників студії «Сто фантазій» і співробітників Харківської обласної бібліотеки для дітей. Досить перерахувати назви виставок, що вже експонувалися в експозиційній залі бібліотеки «Вернісаж у фойє»: «Мій кольоровий світ», «Я бувають різні», «Весна, любов і відданість».
  Нова виставка «Учора – сьогодні – завтра» діє з нагоди свята Міжнародного дня захисту дітей. Назва підкреслює спадкоємність поколінь в історії існування студії, оскільки перша виставка студії «Сто фантазій» 20 років тому пройшла під такою ж назвою.
___________________________________
  Вітаючи присутніх з відкриттям виставки, Н.В. Кулинич, беззмінний керівник студії, зазначила, що цією виставкою завершується цикл, який розповідає про її авторів, їх ставлення до світу і до себе. Студійці здійснили спробу розповісти про себе сьогоднішніх, таких, що не забувають про себе вчорашніх, і про те, якими уявляють себе в майбутньому. Якщо вірити, що минуле, сьогодення і майбутнє відбувається одномоментно, у дітей з'явилася прекрасна можливість подякувати за своє вчора, утвердитися в сьогоднішньому і посміхнутися завтрашньому дню.
  Випускники минулих років теж не залишилися осторонь – вони також представили свої роботи, зроблені у дитинстві. Не рветься зв'язок поколінь – і це вкрай важливо.
  Відвідувачі бібліотеки одностайні у думці, що всі роботи, представлені на виставці, відрізняються багатством тем, оригінальністю рішень, безпосередністю і щирістю виконання.
  Юні художники та їхні батьки не залишилися без уваги співробітників бібліотеки – Кіт Базиліо та Лисиця Аліса з аматорського «Театру на колесах» провели з ними вікторини, цікаві ігри, загадки, а також нагородили грамотами усіх дітей, хто потрудився над створенням своїх робіт.
 
IMG 4360-1IMG 4358IMG 4351IMG 4333IMG 4326

Вверх