Відкриття виставки вихованців арт-студії "Гармонія"

IMG 4995

У фойє Харківської обласної бібліотеки для дітей, завдяки старанням вихованців арт-студії «Гармонія», виросло чарівне «Місто майстрів».

 У створенні своїх робіт художники-початківці використовували різну  техніку: гуаш, воскові олівці, акварель, пастель, батик, туш, фломастери, щоб показати, як і чим справжній митець може зображувати красу навколишнього світу.

Фото на Google+

І, безумовно, юним художникам віком від 6 до 11 років, це вдалося. Чарівні жар-птиці, різнобарвні  квіти, представники пташиного і тваринного царства  ваблять  око і  викликають бажання радіти життю у такому чудовому оазисі краси і добра.

Арт-студія «Гармонія» –  це школа сучасних новітніх методик навчання і розвитку творчих здібностей особистості. Керівник студії − Рябініна Ольга Анатоліївна,  професійний арт-педагог і сімейний психолог, розробила унікальну систему, завдяки якій навчання творчості перетворилося на захоплюючий і незабутній, легкий і невимушений процес розкриття творчого потенціалу дорослих і дітей. Вона переконана, що сучасна людина –  це людина, яка малює. Образотворча діяльність удосконалює органи чуття і особливо зорове сприйняття, засноване на розвитку мислення та вміння спостерігати, виховує творчі здібності, художній смак, уяву, знайомить з особливостями художньої мови, сприяє пізнанню навколишнього світу, становленню гармонійно розвиненої особистості. Кожен  вихованець Рябініної О. А.  – це вже майстер своєї справи.

 

 

 

Вверх