«Заради посмішки дитячої»

3 thumb16 грудня у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося відкриття нової експозиції "Вернісажу у фойє" – виставки фоторобіт «Заради посмішки дитячої».
Автор фотовиставки Версана Прохач – молодий фотограф, яка народилася і живе в Харкові. Професійною фотозйомкою займається більше 4-х років і попри молодий вік є членом асоціації фотографів України ІНФАНО й триразовим переможцем конкурсу «Нові таланти фотографії» журналу Photographer.

Версана Прохач розкаже про себе і свою улюблену справу, розкриє деякі секрети майстерності фотографа, проведе майстер-клас із фотозйомки.

Версана Прохач завжди рада новим дітям у своїх фантазіях і реальним зустрічам з ними, адже саме діти дозволяють їй розкрити в собі нові сторони таланту. С подіваємося, що і спілкування з учнями Харківського ліцею «Професіонал» подарує їй натхнення для нових робіт.


Версана Прохач закінчила Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» і отримала дві освіти – соціолог-психолог і дизайнер. Вона має активну громадянську позицію, є волонтером Міжнародної Громадської Організації МОЗІРОН.

У своєму виставковому доробку нараховує 4 фотовиставки: «Світ дитячої мрії» (2010), «Серце на долонях» (2012), «Україна – держава моя» (2012) і «Заради посмішки дитячої» (2013). Небайдужість до проблем дітей у нашій державі спонукала Версану створити позитивну життєрадісну фотовиставку дитячих усмішок.

Вхід вільний.

 

Копия PC100117

Вверх