Виставка дитячих робіт учнів художньої майстерні «Art Beehive».


А3 бібліотека-12 грудня 2017 р. у виставковій залі Харківської обласної бібліотеки для дітей відкрилась виставка дитячих робіт учнів художньої майстерні «Art Beehive».

Експозиція, що налічує понад 100 робіт учнів різної вікової категорії, особлива: в кожному малюнку присутня душа автора, його почуття, енергетика. Усі вони різноманітні: тут представлено майже всі жанри образотворчого мистецтва: і пейзажі, і портрети, й натюрморти, виконані в техніках: акварель, гуаш, акрил, графіка, пастель.

__________________________________________

Добро, любов, світло – такими словами можна схарактеризувати атмосферу, яку намагалися передати майстри. Роботи віддзеркалюють світосприйняття учнів художньої майстерні, занурюють у глибини їхніх почуттів.

Художня майстерня «Art Beehive»– це місце, де збираються люди, які живуть творчістю. Тут незвична атмосфера, дружні відносини, професійні вчителі, індивідуальний підхід до кожного учня.

Вчителі ставлять перед собою такі задачі: зберегти любов до малювання яка присутня у всіх дітей від народження; розвинути естетичний та художній смак, спостережливість, логічне мислення, індивідуальні творчі можливості. Як гадаєте, їм це вдалося ?

Вверх