Нестайко Всеволод Зіновійович

 
Нестайко В. Супер "Б" з "фрикадельками"
 
 
ДНестайко В. Супер Б з фрикадельками 001о збірки увійшли повісті "Одиниця з обманом" і "П’ятірка з хвостиком" у новій авторській редакції, а також повість "Супер "Б" з "фрикадельками". У цих творах вирує шкільне життя з його радощами і прикрощами, веселими і сумними подіями. Письменник з великою любов’ю ставиться до своїх героїв, яким притаманні найкращі людські якості: щирість і відданість, здатність до співчуття і самопожертви, готовність прийти на допомогу і вміння дружити.
 
 
 
 

 
Нестайко В. Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя

 

УНестайко В. Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя цій найновішій і, як завжди, захоплюючій книзі патріарха сучасної дитячої літератури Всеволода Нестайка ти знову зустрінеш своїх улюблених героїв. Уперше книжку знаменитого письменника проілюстрували діти. Ці юні художники — твої ровесники з художніх та звичайних шкіл. Чимало талановитих дитячих малюнків передав нам сам письменник — діти надсилали їх йому на радіо, де ці казки прозвучали вперше.

 

 


 
Нестайко В. Космонавти нашого будинку

 

Нестайко В. Космонавти нашого будинкуДо пропонованої книжки класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка увійшли повість ''Пригоди Грицька Половинки'' та кілька яскравих оповідань про життя школярів, їхні веселі пригоди і справжню дружбу.

 

 

 

 

 

 

 


 

Нестайко В. Пригоди близнят-козенят. Пошукове бюро знахідок «Кузя, Зюзя і компанія»

 

Нестайко В. Пригоди близнят-козенят. Пошукове бюро знахідокЦе просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи буде ой як непросто!
А комарик Зюзя із другом жучком-світлячком Кузею відкрили бюро знахідок і тут таке почалося!

 

 

 

 

 


 

Нестайко В. Принцеса Іванна

 

Нестайко В. Принцеса ІваннаУ цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника.

 

Погортати

 

 

 

 


 

 

Вверх