Свята та традиції

 

19 травня - День вишиванки

 

Без названияНародознавча подорож «Нитками вишита любов»

Українська вишивка – перлина народної культури, візитівка українців та справжній культурний код, що зберігає в собі традиції наших предків. Чудові орнаменти, старовинні та сучасні крої сорочок, гармонійне поєднання кольорів… Вишиванки – це окраса українського традиційного одягу.

 


 7 липня - День Івана Купала

 

купала облОдне з найпоетичніших свят давніх слов’ян Івана Купала, Іванів день, Flakagait – день полум’я в албанців, у словенців Kresu Den – вогняний день. Розпалювання багаття, збирання лікарських рослин, плетіння віночків, шукання квітки папороті – і це ще не всі обряди, пов’язані з цим днем.
Перегляньте фольклорну мозаїку "Купальська ніченька-чарівниченька" та дізнайтеся про традиції святкування, а також про те, як відзначають свято в інших країнах світу.

  


 

9 травня - День матері

 

1589089590 

Переглянути презентацію

 

 


 

 

ррррррРіздво в Україні – це улюблене свято, яке чекають і люблять через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, поглянути вертепи. 

Та все ж найкраща традиція та цінність Різдва – проводити час з родиною. Різдво Христове – це свято миру, добра, злагоди. Тож не забувайте про своїх рідних, започатковуйте власні традиції святкування і насолоджуйтесь цим святом. А краще пізнати традиції Різдва ви зможете переглянувши презентацію "Казки Різдвяної ночі"

 

 


 

 

n1666Новий рік — одне з небагатьох свят, яке відзначали ще в Давньому Єгипті, Персії та Вавилоні (щоправда, його святкування тоді збігалося з початком відродження природи, тож відбувалося в березні). Це, мабуть, єдина подія, яку щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Але в кожного народу існують особливі традиції, пов’язані з цим святом. Хто приносить подарунки маленьким італійцям? Навіщо в Китаї запалюють на Новий рік тисячі ліхтариків та хто такий "бобовий король".

Про це читайте в нашій презентації.

 


 

 

Вверх