arch

Бібліовісті

ЩОБ БІЛЬШАЛО ВДУМЛИВИХ ЧИТАЧІВ

(підсумки Всеукраїнського тижня дитячого читання)


  Різноманітні форми популяризації дитячої літератури використали працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей, щоб привернути увагу школярів різного віку до художнього слова. Сотні дітей упродовж двох тижнів мали змогу подивитися театралізовану виставу «У країні IMG 4604-1мрій та фантазій», підготовлену співробітниками бібліотеки саме до цього свята.  Щодня це дійство з інтересом переглядали у ЗОШ, школах-інтернатах, школах санаторного типу. Глядачі зустрічалися з допитливим Читайликом, вигадником Мюнхгаузеном та іншими героями літератури і мультиплікації.

___________________________________________


 IMG 2353 Саме фрагменти мультиплікаційного серіалу допомогли вперше організувати подію у форматі нон-стоп “Герой дня — Лис Микита”.   Шкорярі більше дізналися про дитинство і захоплення Івана Франка —  автора казки.
  Літературний квест “Розповідає і показуєIMG 2372 книжка” розширив знання юних читачів про популярні  видання, деякими з яких захоплювалися ще їхні батьки. Діти потрапляли до уявних фантастичних місць, знайомилися з Лоцманом книжкових морів і активно долали перешкоди.
IMG 2337-1  Молода письменниця, дизайнер і фотохудожник Інтанія Сів стала гостею клубу “Запросин”, представила свої різножанрові поезії та казку.  Бібліотека поповнилася її книжками.
  “Вернісаж у фойє” запрошував у ці дні одБуклет Американская фантастика-9разу на кілька міні-експозицій.  Викликала інтерес підсумкова виставка міжнародного конкурсу дитячої книжкової графіки “Американська фантастика: мрії та реальність” (роботи школярів з України, Болгарії, Китаю і Росії). Привертала увагу до життя дітей з Открытие фотовыстовки  24032016 33труднощами  розвитку виставка “Особливий світ” (фото хлопчиків і дівчаток із синдромом Дауна разом з відомими людьми краю).

 

 

 

 


  Якими бачать себе ті, хто вчитьDSC 5480ся малювати, можна було дізнатися, переглядаючи кращі роботи з Першого обласного конкурсу дитячих автопортретів. Його було присвячено відомій художниці, нашій землячці Зінаїді Серебряковій.
  Всеукраїнський тиждень дитячого читання закінчився, але подорожі у світ книги тривають. Приєднуйтеся!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх