arch

Бібліовісті

152 роки від дня народження Лесі Українки

630 360 1613729387-345Літературна спадщина цієї видатної письменниці належить до найкращих зразків української літератури. Леся Українка писала у жанрах поезії, драми, прози, публіцистики, також працювала у галузі фольклористики та брала активну участь в українському національному русі.

Винятково велике значення творчості Лесі Українки в історії української літератури полягає в тому, що вона урізноманітнила українську поезію новими темами й мотивами; збагатила її строфіку, ритміку й метрику. На переломі 19–20 віків, використовуючи сюжети, популярні у світовій літературі, Леся Українка стала в авангарді творчих сил, що виводили українську літературу на широку світову арену. Високохудожній гуманістичний творчий спадок Лесі Українки залишається одним із найбільших скарбів української літератури.

Поряд із Тарасом Шевченком та Іваном Франком Леся Українка є тією особистістю, життя й діяльність котрої багато у чому визначали й визначають культурне і суспільно-політичне становлення нашої країни.

Пропонуємо переглянути онлайн-виставу “Ні! Я жива, я буду вічно жити!”.

Аудіобібліотека з творами для дітей Лесі Українки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх