arch

Бібліовісті

Річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну

Рік незламності - копияРік тому в цей день розпочалося повномасштабне воєнне вторгнення російських військ на територію України. Мільйони українців прокинулися о 5 ранку від жахливих звуків вибухів та пострілів. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України ще 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Путінський режим прагне не лише відібрати в нас наші землі, але й знищити нашу національну ідентичність, вчинити геноцид українського народу. Ідеологія рашизму заперечує існування українців як окремої нації.

З невимовним болем ми згадуємо усіх, хто загинув у цій страшній війні. Маріуполь, Бучу, Ірпінь, Ізюм, героїв, що віддали свої життя на полі бою, мирних громадян, яких знищували ракетами та артилерією. Зруйновані життя, міста та села - цього не можливо пробачити та неможливо забути, військові злочинці обов'язково постануть перед судом та будуть покарані згідно з законом.

За цей рік українці здивували увесь світ - своєю мужністю та незламіністю, своєю згуртованістю та єдністю у любові до Батьківщини. Безмежно вдячні воїнам, що захищають нашу країну, волонтерам, медикам, працівникам критичної інфраструктури, кожному, хто докладає зусиль до наближення Перемоги.

Героїчний опір українців – це не лише боротьба за свободу країни, але й за спільні демократичні цінності європейських держав. Завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі Україна успішно стримує російську збройну агресію. Ми будемо боротися й надалі.

Вистояли – переможемо!

Слава Україні!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх