arch

Бібліовісті

Історичний екскурс "Єдина духом Україна"

IMG-bdfa1cba141dad4628c0baa564feb339-VДень Соборності щороку відзначається 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Багато років поспіль цього дня українці ставали у “живі ланцюги”. Сьогодні нам не треба братися за руки, аби продемонструвати світу українську єдність. Понад сотню школярів – учнів 6-11 класів Харківських ЗОШ № 36 та № 148 приєдналися до історичного екскурсу «Єдина духом Україна», який провели фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей з нагоди Дня Соборності України.


Під час онлайн-заходу розглянули історичні довідки часів підписання акта Злуки, перші ознаки ідентичності українців та з’ясували подальшу долю української держави аж до сьогодення.

Школярі уважно і з зацікавленістю слухали розповідь, ставили питання. Відчувався патріотичний настрій, що дуже необхідно в наш час. У кожного з нас, від сходу до заходу, є свої заповітні бажання, прагнення та мрії. І ми, українці, хочемо втілювати їх у життя під одним небом та на одній землі. У вільній, соборній, непохитній Україні!

 

Пропонуємо пригадати важливі події, завдяки яким відбулося урочисте проголошення злуки ЗУНР з УНР, й переглянути історичний екскурс «Шлях до незалежності».

 

 

Вверх