arch

Бібліовісті

Літературна година «Сковорода від А до Я» в межах проєту "Бібліошкола"

Сковорода300БШФілософ, поет, викладач, гувернер, людина з західною освітою, реформатор, музикант, мандрівник… І це ще не всі асоціації, пов’язані з видатним українцем Григорієм Савичем Сковородою, про якого згадали фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей разом з учнями ХЗОШ№ 36 під час літературної години «Сковорода від А до Я» напередодні 300-річчя мандрівного філософа.

 

Говорили про життя, навчання в школі та Києво-Могилянській академії, викладацьку діяльність, згадували легенди та кумедні випадки, читали уривки творів Григорія Савича Сковороди. Учні дізналися, яким чином вшановують пам'ять філософа сьогодні, побачили акаунт Грега в соцмережі Instagram, сайт skovoroda.today, почули багато нових фактів про відому особистість.

Сковорода300БШ2Активність учнів викликали ігри «Афоризми мовою емодзі», «Впізнай портрет Сковороди», «Які з творів належать перу Г.Сковороди».

Наприкінці заходу було зроблено огляд художніх та критичних творів, а також рекомендовано до перегляду низку фільмів про нашого видатного земляка-ювіляра. Наостанок бібліотекар подарувала присутнім відомий вислів Г.Сковороди: «Шукаємо щастя по країнах,століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми в ньому, і воно біля нас шукає нас самих».

 

#БібліоШкола_хобд

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх