arch

Бібліовісті

ХХV Всеукраїнська дистанційна науково-практична конференція «Короленківські читання 2022»

изображение viber 2022-11-05 15-57-49-276

26 - 27 жовтня фахівці ХОБД долучилися до ХХV Всеукраїнської дистанційної науково-практичної конференції «Короленківські читання 2022» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї в умовах війни». Захід відбувся за підтримки Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

 

изображение viber 2022-11-05 15-58-44-05026 жовтня відбулося пленарне засідання наживо:
Сесія 1 «Бібліотеки, архіви музеї: адаптація в умовах військової агресії»;
Сесія 2 «Бібліотеки, архіви музеї: стратегії резильєнтності».

 

тренінг.10.2227 жовтня взяли участь у тренінгу «Цифрові інструменти, інтерактивні практики у роботі з молоддю», присвяченому онлайн-сервісам та інструментам за допомогою яких можна ефективно взаємодіяти з користувачами, проводити цікаві інтерактивні заходи, вікторини та опитування.

Першу частину тренінгу провела завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка Катерина Вірютіна. Катерина Миколаївна розповіла про додаткові інструменти платформи відеозв’язку «Zoom» - whiteboard, pool, annotation. Познайомила учасників тренінгу з різноманітними конструкторами ігор та вікторин, платформами для опитування і голосувань. Разом колежанки створили хмару слів “портрет сучасного студентства” за допомогою сервісу «AnswerGarden».

тренінг2.10.22У другій частині тренінгу досвідом проведення Всеукраїнських digital інтелектуальних студентських батлів під час пандемії COVID-19 у 2021 році поділилася завідуюча науково-методичним відділом Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв Олена Скаченко. Тренерка запропонувала учасникам заходу пограти та пройти онлайн-вікторину «Розмова про Сковороду» на платформі «Kahoot».

Матеріали конференції розміщені у постерній сесії на платформі Padlet до 31 жовтня.

Дякуємо тренерам та організаторам за корисний досвід та позитивні емоції.

 

тренінг1

тренінг3

 

 

 

 

 

 

 

Вверх