arch

Бібліовісті

Героїв країна – моя Україна

14.10.22лена14 жовтня 2022 року стало для всіх українців особливим. І не лише тому, що на цей день припадає кілька свят — день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників та захисниць України, День створення УПА, а ще й тому, що кожен українець щодня відчуває, наскільки важливими є мирне небо, захищений будинок та безпека рідних. І це все завдяки молитвам та нашим захисникам. Саме їм було присвячено онлайн зустріч, організовану ХДНБ ім. В.Г. Короленка, до якої приєднались фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Про важливість молитви до Пресвятої Богородиці, яка оберігає кожного нашого воїна, кожного українця, у вступному слові розповіла завідуюча соціокультурним центром ХДНБ ім. В.Г. Короленка Олександра Іванівна Крутас.

Харківська обласна бібліотека для дітей презентувала відеоролик «Героїв країна – моя Україна». Зворушливе відео, в якому представлено роботи дітей-учасників патріотичних акцій, ініційованих бібліотекою: «Дякуємо захисникам» та «Я з України», патріотичні пісні, створені після повномасштабного вторгнення рф на територію України, світлини з загиблими захисниками Харківщини, не залишили байдужими учасників онлайн зустрічі.

Про давні українські традиції проводів в армію юнаків, про те, яке значення відігравали хустка, рушник, хліб, вода в цих обрядах розповів знаний краєзнавець Михайло Михайлович Красиков.

 

Вверх