arch

Бібліовісті

День пам'яті захисників України

 

 

Президент нашої держави Володимир Зеленський Указом № 621/2019 від 23.08.2019 р. встановив День пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Цей день щороку відзначають 29 серпня. 

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі –дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, на полях соняхів, які вже дозріли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Сонях став символом Дня пам’яті захисників України.

галер

Нині йде страшна повномасштабна війна з росією за свободу і майбутнє українців. Тисячі героїв віддали свої життя. Їхній подвиг не можна забувати. Їхні імена назавжди в наших серцях! Давайте пригадаємо деяких воїнів, життя яких є гордістю для всіх наступних поколінь:

 

Слайд-шоу "Галерея героїв нескореної України"

 

 

Памятаємо - копияУ пеклі новітньої російсько-української війни постають Герої, чиї імена для наших нащадків стануть символами мужності, відваги та самопожертви заради волі й незалежності України. Про земляків, які пішли в небо і назавжди залишилися в наших серцях, ми розповідаємо у віртуальній екскурсії музеєм АТО ХОБД "Блокпост пам'яті. Харків". Випуск 2. Небесні вартові Харківщини", присвяченій захисникам з Харкова та Харківської області, які віддали своє життя у боротьбі за Батьківщину.

Вічна пам'ять Героям!

героъв славніДобро завжди перемагає зло, життя перемагає смерть.

Віримо у нашу Перемогу та дякуємо Захисникам, які боронять кордони України. Пропонуємо познайомитись з результатами онлайн-акцій ХОБД, спрямованих на підтримку наших захисників та почуття єдності кожного українця:

Україна - вільна та сильна держава!

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх