arch

Бібліовісті

Онлайн-дискусія для координаторів Хабів цифрової освіти

изображение viber 2022-07-09 12-20-12-0978-го липня фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей приєдналися до онлайн-дискусії для тренерок (координаторок) і тренерів (координаторів) Хабів цифрової освіти про виклики та рішення організації навчання.

Тренери з бібліотек Львова, Запоріжжя, Тернополя, Хмельницького та Вінниці розповіли про власний досвід проведення онлайнового навчального курсу «Інформаційна та кібербезпека» для користувачів бібліотек.

изображение viber 2022-07-09 12-20-11-760У заході також взяли участь Руслана Коренчук - проєктна менеджерка Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України, Ярослава Сошинська - виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація, та Ірина Купчинська - фахівчиня зі зв’язків з громадою “Проєкту підтримки Дія”.

Захід відбувся в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» («Проєкт підтримки Дія»), що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Уряду Швеції.

Дякуємо організаторам та тренерам, що поділилися таким корисним досвідом щодо втілення дуже необхідного в наш час онлайн проєкту.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх