arch

Бібліовісті

У День пам’яті Героїв Крут

    У День пам’яті Героїв Крут, представники української громадськості зібралися для покладання квітів біля пам’ятного знака УПА в Молодіжному парку. Опісля деякі активісти відвідали музей АТО/ООС "Блокпост пам'яті. Харків", що функціонує при ОКЗ "ХОБД".
1-1До #Бібліотеки_на_Алчевських завітали ветеран українського національно-патріотичного руху Леонід Кофтун та ветеран-доброволець 2014 року, учасник новітньої російсько-української війни, кандидат історичних наук і викладач одного з вишів Харкова Валерій Романовський.
"Приємно відзначити, що працівники бібліотеки дбають про патріотичне виховання підростаючого покоління. Виставка, присвячена АТО , цьому посильно сприяє. Вражають експонати - нашивки, емблеми, тубус ПТУР", - поділився з нами власними враженнями від побаченого у музеї представник старшого покоління борців за незалежність України Леонід Кофтун .
Традиційно, гостям провели екскурсію бібліотекою і запропонували записатися до книгозбірні. Приємно, що ця пропозиція не залишилася поза увагою й одержала схвальний відгук. Тож відтепер ветерани можуть вільно користуватися й бібліотечними фондами.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх