arch

Бібліовісті

Прес-конференція та відкриття виставки робіт харківських художників в рамках проєкту «Зелені легені»

прес-конференція Зелені легені 1

 

25 січня фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей долучилися до прес-конференції «Зелені легені», що відбулася у Харківському прес-клубі за участі представників громадських організацій, екологічних активістів, художників та поетів.

Слово для виступу взяли: модератор проєкту, відома журналістка Тетяна Бабіна, очільниця ГО «Українці єднаймося» Олена Грипіч, голова Ради ГО «Нова енергія» Віталій Філенко, секретар ОСН «Яблунівка» Алла Пащук, засновник БФ «Благочинність» Денис Караченцев.

Тетяна Бабіна презентувала проєкт «Зелені легені», зосередившись на його меті та здобутках, а також відзначила внесок у розвиток проєкту і фахівців Харківської обласної бібліотеки для дітей. Спільними зусиллями яких були організовані мистецькі виставки, майстер-класи, конкурси дитячого малюнка. У межах проєкту бібліотека проводить безліч цікавих заходів екологічної тематики для школярів та студентів. За креативний підхід, ефективну реалізацію інноваційних програм у сфері соціального партнерства та зокрема реалізацію проєкту «Зелені легені» – соціально-екологічний кластер» Харківська обласна бібліотека для дітей здобула перемогу у Всеукраїнському огляді-конкурсі обласних бібліотек для дітей 2021 у номінації «Соціальне партнерство бібліотек».

прес-конференція Зелені легеніТакож журналістка наголосила на тому, що невдовзі проєкт буде передано до Тростянецької бібліотеки та презентовано у Сумах.

Віталій Філенко розповів про важливість екологічного виховання, створення «зелених класів» при школах та збереження енергоресурсів.

Проблем збереження екосистеми дендропарку у селищі Яблунівка Валківського району торкнулася Алла Пащук.

Доречно пролунав і влучний вислів відомого суспільного діяча Мартіна Лютера Кінга: «Якщо б я знав, що завтра буде кінець світу, сьогодні я б посадив дерево», – ним завершила свою промову Тетяна Бабіна.

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх